Učí u nás

lektor Jakub Galář

obor sport, mini judo, 112

V Kroužcích „pracuji“ od začátku října 2016. Důvod, proč jsem si tuto brigádu vybral, nehledejte v množství volného času, penězích atd., ale v práci s dětmi. Když dítěti vykouzlíte úsměv na tváři spojený s troškou potu po sportovkách, tak to je to, proč to dělám. A proč ty uvozovky na začátku? Jako práci to neberu, beru to jako zábavu, protože práce s dětmi musí být přeci zábava. Nedílnou součástí v Kroužcích je dobrá a přátelská parta. Ochotu vyhovět mým problémům ze strany vedení je enormní. Oceňuji, že problémy řešíme osobně, jak už u oběda, sklenky vína či piva :-)

lektor Vojta Vlach

obor florbal

"Práce pro Kroužky je ideální studentská brigáda. Příjemný kolektiv, rychlá a jednoduchá komunikace s vedením a také velmi nadprůměrný plat. Co víc si může student přát? K tomu je tato práce časově nenáročná, kroužek si můžete zvolit podle svých časových možností. Práce s dětmi je především velkou zkušeností do života, kterou dříve či později sami velmi oceníte."

lektorka Jana Slavíková

obor keramiky, výtvarné výchovy, divadla a dramatiky

"Pro společnost Kroužky pracuji už šest let jako lektorka keramiky, výtvarné výchovy a divadla a dramatiky. Kromě silné motivace v samotné práci s dětmi, která mě moc baví, naplňuje a obohacuje, neboť děti jsou nekonečnou studnicí nápadů, humoru, dobré nálady, ale také výbornou cestou k sebereflexi, mě k rozhodnutí setrvat u této práce přispívá i můj zaměstnavatel, tedy společnost Kroužky. Vyzdvihnout je potřeba především milý přístup, komunikativnost, vstřícnost a snaha najít cestu ke spokojenosti nejen dětí a rodičů, ale i lektorů, kteří pro Kroužky pracují. Myslím, že motto "Táhneme za jeden provaz", tedy dáváme pocit zázemí, je v zaměstnání velmi důležité a pro společnost Kroužky příznačné."

lektorka Markéta Spurová

obor tance, flétny

"Kroužky jsou nejlepší způsob, jak trávit svůj volný čas - dělám, co mě baví a dokonce to mohu naučit i někoho jiného. Je úžasné vidět, jak se moje práce zúročí na soutěžích či veřejných vystoupeních. Jsme tu skvělý kolektiv lektorů, kteří si rádi navzájem pomohou. Navíc je tu vždy někdo, na koho se mohu obrátit v případě, že si nevím s čímkoliv rady. Nejlepší odpoledne týdne je právě takové, které strávím s dětmi na kroužku."

lektorka Sandra Hrbáčová

obor aerobiku, tance

"Společnost Kroužky mi dopřává příjemné zázemí, díky kterému se mohu seberealizovat. Zprostředkovává mi práci, která mě baví a velmi naplňuje. Mimo to jsem v neustálém kontaktu s pracovníky této společnosti. Jsou velmi přátelští, chápaví a nápomocní. Jsem šťastná, že mohu pomáhat se vzděláním malých dětí."

 

lektor Adam Argaláč

obor florbal

"Práce v Kroužkách je pro mě zábavou. Po každé lekci odcházím s dobrým pocitem a s tím, že moje práce má smysl. Je skvělé vidět děti, když je kroužek s Vámi baví. Také si velmi vážím lidského přístupu všech v kanceláři Kroužků. Jsou vždy velice ochotní a snaží se vyjít maximálně vstříc. Je to fajn přivýdělek, i když po pár lekcích pochopíte, že ty peníze jsou vlastně jen fajn bonus."

lektorka Bára Čížkovská

obor tance, zpívánek

"Ve společnosti Kroužky jsem začala pracovat v roce 2012. Ačkoli jsem neměla mnoho volných časových možností, v Kroužkách se mi snažili vyjít maximálně vstříc a společně jsme hledali kroužek, který by vyhovoval mým časovým možnostem a zároveň schopnostem. Nyní učím již třetím rokem a jsem neskutečně spokojená. Na své kroužky se vždy moc těším a na schůzky v kanceláři s odbornou metodičkou stejně tak. Vždy mě tam čekají úsměvy všech zaměstnanců a příjemně strávený čas a to i přesto, že se vlastně jedná o pracovní schůzku. Nejvíce si cením toho, že si Kroužky váží práce všech svých lektorů a dávají to najevo všemi možnými prostředky. Vždy, když mám jakýkoliv problém a to s čímkoliv, stačí se obrátit na kancelář, hned je vše vyřešeno a v pořádku. Práce v Kroužkách je prostě pohodová a super pro každého, kdo je rád v kolektivu fajn lidí a dětí :o)"

lektorka Ivana Kopecká

obor vědecké pokusy, elektrokroužek

"Proč pracovat pro KROUŽKY?

  • na práci mě baví, že učím nejen děti, ale i sama občas něco nového zjistím - ať jsou to školení či jiné akce Kroužků, nebo děti,
  • práce v Kroužkách je zábavná, zajímavá a hlavně oceněná dětským úsměvem,
  • mám ráda papírové odborné metodiky, ve kterých najdu návod co a jak, zároveň ale mohu experimentovat a vylepšovat,
  • mám ráda i samotné metodiky našich oborů, kteří nás mají na starosti - když si nevím rady, pomohou, jsou ochotní a jsou tu pro nás."

lektorka Kačka Dohnalová

obor tance, jógy, 112 - mladý záchranář

"Ve společnosti Kroužky jsem již dva roky lektorkou kroužků oboru tance, jógy a 112 - mladý záchranář. Je to krásná činnost, která dává smysl a postupem času se stane vaší radostí. Za společností Kroužků stojí skvělý tým bezvadných lidí, kteří vše obstarávají, řeší a já jakožto lektorka se mám jako v bavlnce. Pokud se vyskytl jakýkoliv problém, nejasnost či cokoliv jiného, mohla jsem se kdykoliv a na kohokoliv z Kroužků obrátit a vždy se mi dostalo milého a velice vstřícného jednání.     

Nejedná se o nijak časově náročnou práci, kroužky si vyberete podle svých časových možností a pokud naopak máte k dispozici více času, můžete vypomoci se zástupy, které každému lektorovi pravidelně chodí na e-mail jako nabídka. Za sebe mohu Kroužky jenom doporučit, protože se jedná opravdu o krásnou činnost, kdy za vámi stojí skvělý tým lidí, který pro děti udělá první i poslední. Získáte cenné zkušenosti do života a to si myslím, že ne každá brigáda může nabídnout."

 

 

 

lektorka Markéta Braunová

obor korálkování, gumičkování

"Když bych měla říci, proč se mi dobře spolupracuje s Kroužky, tak jsou to hned dva důvody:

1. mám výbornou metodičku svého oboru a od ní mnoho podnětů, inspirace a přímo metodické listy ke každému typu kroužku, který vedu. Dále mám také možnost se setkat s lektorkami stejného oboru kroužku, kde si společně předáváme zkušenosti a nápady. A přitom mám zcela volnou ruku a svobodu rozhodování v tom, co s dětmi budu na konkrétní lekci vytvářet. Činnost uzpůsobuji sobě a především složení dětí navštěvující kroužek. Tímto způsobem se mi pak pro Kroužky pracuje velmi dobře.

2. Oceňuji skutečný zájem vedení Kroužků o názory a zkušenosti nás lektorů a zvláště oceňuji to, že je ve většině případech pak uskutečněno v praxi. Kroužky se o názory lektorů nejen aktivně zajímají, ale skutečně je realizují a tím zjednodušují, zpříjemňují naší činnost s dětmi, ale také s jejich rodiči a školami, kde výuka probíhá."

Copyright © Kroužky
Všechna práva vyhrazena.