Maminky, tatínkové, kolegové a přátelé kroužků, přečtěte si:

15 VĚCÍ, KTERÉ BYSTE O NÁS MĚLI VĚDĚT

 1. Organizujeme zájmové kroužky pro děti přímo v mateřských a základních školách po celé ČR a v Bratislavě 
 2. Velmi nám záleží na spokojenosti každé holčičky a každého chlapečka!  
 3. KROUŽKY jsou  školské zařízení zapsané Ministerstvem školství ČR a nezisková organizace.
 4. Zájmové vzdělávání pro děti jsme začali organizovat už v minulém tisíciletí (v roce 1999).
 5. Bezpečnost dětí je pro nás velmi důležitá! Naši lektoři dochází za dětmi přímo do našich partnerských mateřských a základních škol. Zájmová činnost dětí tak probíhají ve známém a bezpečném prostředí mezi kamarády. Rodičům tak odpadá starost s doprovodem dětí na kroužky.
 6. Děti od 3 do 15ti let si mohou vybrat z naší široké nabídky sportovních, tanečních, uměleckých a edukativních kroužků. Naším cíle je pozitivně rozvíjet osobnost dětí, talent a kamarádské vztahy mezi spolužáky.
 7. Zájmové vzdělávání pro děti organizujeme v Praze a okolíBrně a okolí, Ostravě a okolí, Mladé Boleslavi, Libereckém, Plzeňském, Padrubickém, Královehradeckém, Zlínském, Olomouckém kraji a v Bratislavě.
 8.  S každou partnerskou školou úzce spolupracujeme a řešíme její individuální potřeby a požadavky, tak aby každý náš „žáček“ byl spokojen. Vedení škol může veškerou organizaci kroužků přenechat na nás.
 9.  Naši vyučující lektoři prošli obsáhlým přijímacím řízením včetně psychologického testu. Učit u nás mohou jen ti nejlepší lektoři, pro přijetí do našeho týmu je pro nás rozhodující jejich vzdělání, zkušenosti s dětmi, spolehlivost a přátelská osobnost s přirozenou autoritou. Lektory dále školíme v jejich oboru a pedagogice, a pracují pod vedením odborných metodiků.
 10. Spolupracujeme s vysokými školami po celé české republice, konzultujeme odborné metodiky, a realizujeme odborné pedagogické praxe.
 11. Vydáváme vlastní metodické učebnice a vyvíjíme nové edukativní pomůcky na jednotlivé kroužky.
 12. Pořádáme sportovní a florbalové turnaje, taneční soutěže, vystoupení v divadlech, výstavy dětských prací a další akce.
 13. Rodiče přihlášených dětí dostávají automaticky email po skončení každé lekce, kde informujeme o činnosti dětí na kroužku. Kdykoliv také mohou vstoupit do naše elektronického systému a podívat se na profil vyučujícího lektora nebo na informace o každé lekci.
 14. Zakladatelkou společnosti Kroužky je Maruška Růžičková, která je garantem kvality každého zájmového kroužku a spokojenosti každého přihlášeného dítěte.
 15. A závěrem bychom se rádi pochlubili, že jsme od MŠMT získali významné ocenění – medaili za mimořádnou pedagogickou činnost. A Česká školní inspekce nám udělila nadprůměrné hodnocení!

 

Kdykoliv nás kontaktujte, pokud budete chtít zorganizovat zájmové kroužky ve vaší škole, doporučit vhodnou aktivitu pro vaše dítě, přihlásit se do výběrového řízení na pozici lektora/ky, nebo zodpovědět jakýkoliv dotaz o kroužcích.

Budeme se snažit vám vyjít vstříc, vždyť naším mottem je:

 

vše pro dětský úsměv..

 

Copyright © Kroužky
Všechna práva vyhrazena.