Novinky

Kroužky zvou na Galašou - Michal Nesvadba slaví 60tiny!

Michal z Kouzelné školky bude slavit!

Je to "pan učitel", který s láskou a empatií vede naše děti už několikátou generaci tím správným směrem a nám rodičům pomáhá spoluvychovávat ty naše neposedná dítka

Pojďme s ním oslavit jeho "60"! Ano, bude mu šedesát!!! ;o)

18. listopadu od 15 hodin v Kongresovém centru v Praze můžeme všichni Michalovi popřát na narozeninové galašou František a Leoš Mareš tam budou také!

Vstupenky můžete zakoupit zde: https://www.ticketportal.cz/…/Narozeninova_Galasou_Michal_N…

Tábor pro děti začíná :-)

Milí rodiče,

dnes jsme dojeli všichni v pořádku k nám do Kroužků nad Moníncem.

Všechny Vaše děti jsou již zabydlené,každé přání bylo splněno

Dnes byl oficiálně zahájen tábor, došlo k představení lektorů, k seznámení dětí a pak už nás jen bude čekat večerka

Zítra již začne naše celotáborová hra aneb jedeme na Tahiti,hurááá☀️

Sledujte fotografie na našem FB Kroužky nad Moníncem nebo Instagramu!

Rodinný tábor za námi!

V prvním červencovém týdnu v našem areálu Kroužky nad Moníncem trávili prázdniny rodiče se svými dětmi na rodinném táboře.

Náš tým - Vašek, Michael, Terka, Milada, Iva se shodují v jednom: ,,BYLO TO SUPER!!".

Skvělá parta rodičů, úžasné děti a táborová atmosféra, jak má být. Užili si to všichni do jednoho!

Zpětná vazba od rodin nás velmi potěšila a moc se těšíme, že spousta z nich s námi nakonec plánuje trávit turnus i na konci léta....to mluví za vše!

A jak se u nás rodiče měli a tábor shrnuli 5 slovy?

 1. Přátelský, sportovní, zábavný, kreativní, uvolněný
 2. Výborný zážitek se spoustou zábavy
 3. Skvělý způsob trávení rodinné dovolené
 4. Příští rok rozhodně jedeme znovu!
 5. Bezvadné, bezvadné, bezvadné, bezvadné, bezvadné
 6. Pestrý, super, přátelský, kreativní, špína (myšleno tak, že se můžeme zamazat bez obav J )
 7. Vzpomínky, nostalgie, zážitek pro děti, odpočinek, paráda
 8. Bezva, bezva, bezva, bezva, bezva
 9. Pohoda, klid, krásné místo, šťastné děti, volno
 10. Úžasný zážitek, dětství, zábava, přátelé
 11. Retro tábor pro děti s rodiči
 12. „Nejlepší tábor na celém světě.“ (citace dcerky)
 13. Naprostá pohoda, relaxace a zábava
 14. Relax, odpočinek, hry, sport, pohoda
 15. Výborný! 1*, díky!

(zpětná vazba poskytnuta na základě dotazníku spokojenosti)

Sledujte fotografie na našem FB Kroužky nad Moníncem nebo Instagramu!

HURÁÁÁ PRÁZDNINY :-)

Všem kroužkovým dětem, rodičům i našim milým lektorkám a lektorům přejeme krásné léto plné sluníčka a veselých prázdninových dobrodružství, děkujeme za přízeň v tomto školním roce a budeme se na vás na všechny těšit zase v září nebo v létě u nás v Kroužkách nad Moníncem!

Ahóóój :-D !!!!!!!!!!!!!

MŠ Křejpského hledá paní učitelku!

KROUŽKY DOPORUČUJÍ!

Šikovná MŠ Křejpského 1503 na Praze 4 přijme šikovnou paní učitelku a asistenta pedagoga od 1.9.2017

Kontakt: 603 55 16 25

http://www.materskaskola-krejpskeho.cz/article?action=show&id=1

Naši hosté ze ZŠ Tuklaty a jejich ŠVP :-)

Náš areál Kroužky nad Moníncem v tomto týdnu přivítal vzácné hosty - děti a jejich milé paní učitelky ze ZŠ Tuklaty!

Celý týden si tak náš tým s nimi užívá školu v přírodě :-)

Počasí nám přeje, děti jsou skvělé, paní učitelky také a na společné okamžiky budeme mít spoustu krásných vzpomínek, to víme už teď!

Zdravíme z Monínce a těšíme se na další hosty!

Vašek - hlavní vedoucí a celý organizační tým

Tábory se blíží - závěrečné informace

Vážení rodiče,

tábory nám začnou co nevidět a já mám pro Vás finální informace:-)

 1. Dejte mně prosím vědět, jestli Vaše dítě nejede náhodou popáté. Pro všechny tyto děti máme připravenou speciální odměnu a já bych nerad na někoho zapomněl.
 2. Do začátku prázdnin se Vám ozvou lektoři Vašeho dítěte, kteří pro Vás budou mít seznam věcí, které jsou potřeba na jednotlivá zaměření.
 3. Sledujte nás na facebooku https://www.facebook.com/krouzkynadmonincem/!! Najdete tam krátký medailonek všech lektorů, fotky z areálu a veškeré důležité informace. V průběhu léta Vás také budeme informovat o naší činnosti a nahrávat fotky.
 4. Děkujeme všem, kteří nás podpořili nebo podpoří libovolným dárkem, který využijeme na vystoupení a odměny.
 5. Veliká prosba. V pondělí odjíždíme do areálu Kroužky nad Moníncem a začíná nám práce s dětmi. Z tohoto důvodu Vás prosím o to, abyste nás kontaktovali převážně mailem. Je to tak pro nás mnohem jednodušší. Na vše Vám rádi odpovíme a v případě, že by se cokoliv dělo, tak Vám sami zavoláme.
 6. Veškeré sportovní vybavení na naše tábory jsme zakoupili v obchodech Decathlon a to samé teď můžeme doporučit i vám :-)

Mějte se fajn a držte nám palce:-)

Za celý přípravný tým Kroužkových táborů 2017 Mgr. Vašek Úbl, 724 294 744

Kroužky opět zabodovaly!

Zlato je doma

Kroužky opět zabodovaly!
Ve východočeské florbalové lize, děti z neziskové organizace Kroužky východní Čechy opět zabodovaly na sto procent. Naše kroužkové děti dosáhly vrcholu stupně vítězů ve všech třech kategoriích (elévové, mladší žáci, starší žáci) a domů odcházeli se zlatými medailemi a úsměvem ve tvářích. Jak řekla ředitelka společnosti Mgr. Květa Štěrbová „Jsme nesmírně pyšní a pokorní zároveň, protože se podařilo dokázat, že dodržování pravidel v duchu fair play, táhnutí za jeden provaz a vzájemné naslouchání spojené s respektem ke svým trenérům je cesta na vrchol, a to na ten nejvyšší, ke zlaté bedně! V tomto případě hned třikrát!“

Kroužkový florbalový turnaj

Poprvé v Chrudimi

Milí florbaloví příznivci,

je to tady! Dne 28. 5. 2017 se uskutečnil již pátý florbalový turnaj, který se poprvé konal v Chrudimi. Tímto bychom rádi poděkovali městu Chrudim za finanční podporu, všem fanouškům a rodičům za vytvoření úžasné atmosféry a podpory našich týmů. V neposlední řadě patří také velký dík našim lektorům a dobrovolníkům, bez kterých by se florbalový turnaj nemohl konat. Jsme rádi, že jsme si tento den všichni užili.

A jak to vlastně vše dopadlo?

kategorie 1. -3. třída

1. místo: ZŠ Opatovice nad Labem

2. místo: ZŠ Sezemice

3. místo: ZŠ Orel

 

kategorie 4. - 5. třída

1.místo: ZŠ Sezemice

2. místo: ZŠ Opatovice nad Labem

3. místo: ZŠ Rohovládová Bělá

 

Taneční soutěž Chrudim

Kroužkovaná taneční soutěž v Chrudimi
Dne 23.dubna 2017 ve sportovní hale v Chrudimi proběhla první taneční soutěž Kroužků východní Čechy. Tímto bychom chtěli poděkovat tanečnicím a tanečníkům, kteří byli moc šikovní. Našim lektorům za skvělou spolupráci. Rodičům za podporu a vytvoření skvělé atmosféry. Sponzorům Evona a Terezia za krásné dárečky pro děti a Pardubickému kraji za finanční podporu.
Těšíme se na další ročník Kroužky východní Čechy

 

Kroužky na Křídlech naděje 2017 byly již 5. akcí, kterou společnost Kroužky s Avon Pochodem pořádaly.

Letošní Křídla naděje roztáhla nezisková organizace Kroužky východní Čechy v monumentální stavbě Gočárových Automatických mlýnů v Pardubicích. Během třetí květnové neděle zavítalo podpořit boj proti rakovině bezmála tisícovka lidí.

Postu už tradičního odborného garanta akce se zhostil MUDr. Vít Ulrych z Onkologického centra Multiscan. Svým erudovaným vystoupením přispěl k osvětě a nutnosti prevence rakoviny prsu, ale také ubezpečil návštěvníky o vyspělém zdravotnictví u nás, a to včetně menších regionů, tedy nejen Prahy. Poté se MUDr. Ulrych ujal čestné role předávajícího jedné z cen Křídel naděje. Z jeho rukou převzala ocenění dlouholetá předsedkyně Klubu onkologicky nemocných, paní Alenka Nováková. „Jsem neustále odměňována radostí a spokojenými výrazy našich členů a členek, např. po návratu z rekondičního pobytů, z výletu, z divadla nebo jen tak po členské schůzce, kde se společně těšíme ze života. Myslím, že už těch ocenění mám až dost a že je tady spousta dalších lidí, kteří něco rádi a bez nároku na odměnu pro druhé dělají a kteří si ocenění zaslouží. Ale takový dárek, jako je poukaz na víkendový pobyt v Poděbradech, tak to jsem opravdu ještě nikdy v životě nedostala“, dodává svým typicky laskavým a skromným úsměvem paní Nováková. Druhé ocenění Křídel naděje předávala zástupkyně ředitelky školy Svítání, Mgr. Markéta Hujerová, a to své „kolegyni“ zástupkyni ředitelky společnosti Kroužků východní Čechy, Mgr. Petře Schönbekové, která i přes své mládí dokazuje denně rozplétat spletité osudy a situace, které plynou z obrovské zodpovědnosti vedení neziskové organizace. Rozpoznat v džungli různých psychologických životních osudů jednotlivých lidí, co v nich je dobrého, a že TO dobré dokážou i předat druhým, to je nesmírně těžké a zodpovědné. Osobnost Petry, která je nyní také  oceněná Křídly naděje 2017, to dokáže. „Touto cenou chci poukázat na fakt, jak je v životě důležitá pracovitost, loajalita, férovost a především přijmout svoji práci, jako poslání,“ uvádí ředitelka společnosti Kroužky východní Čechy, Mgr. Květa Štěrbová.A protože je tato cena opravdu srdečnízáležitostí, jsou hrdým partnerem této ceny nejznámnější české lázně Poděbrady.

V průběhu výjimečné neděle v Automatických mlýnech zněl hlavně všude dětský smích a radost, neboť děti z Kroužků předvedly vše, co se v průběhu školního roku v Kroužcích naučily.

Přehlídka francouzské značky módního řetězce Promod dokázala podtrhnout krásu ženy, protože je známá svoji jednoduchostí zvýrazňující právě ryzí ženskost.

Hrdými partnerkami naší akce jsou take dámy “BELLISky” Bellis Young &Cencer, které patří k projektu Aliance žen s rakovinou prsu. Zaměřují se na mladé pacientky procházející léčbou spojenou s nádorem onemocněním prsu.  “Veliký obdiv k jejich houževnatosti a odhodlání pomoci, často i presto, že zároveň ony sami současně nemocí procházejí. Je mi každý rok velikou ctí, podat si s nimi ruku a opět si připomenout důležitost samovyšetření, “ říká Květa Štěrbová.

Očekávanými hosty letošních Křídel naděje byli výrazné osobnosti na poli spisovatelů a oblíbených blogerů. Byl jim Dominik Landsman, alias moderní fotr a také rodačka z Pardubic, excelentní a láskyplná Verunka Hurdová, nebo-li také Krkavčí matka, která je velikou podporovatelkou tzv. NEvýchovy.

Zasloužený potlesk sklidil taneční soubor Amare ze školy Svítání. Žáci tančily se srdcem na dlani a jejich vystoupení bylo excelentní. Na zklidnění a přijmutí kladné energie jsme měli možnost naslouchat a účastnit se meditační jogy pod vedením zkušené Kateřiny Šteklové z centra Malaya.

Závěr Křídel naděje patřil tradiční Avon hymně, která zazněla při vypouštění růžových balónků, za ty, kdo boj s rakovinou nevyhráli.

 

S pokorou děkujeme všem partnerům, bez nichž by akce nebyla možná.

 

 • Lukáš a Mariana Smetanovi, majitelé Automatických mlýnů
 • Avon Pochod
 • Bellis Young &Cencer
 • Multiscan, onkologické centrum
 • Promod
 • Lázně Poděbrady, a.s.
 • Město Pardubice
 • AVE, odpadové hospodářství
 • Cerea, a.s
 • BK JIP Pardubice
 • CineStar Pardubice
 • Atrium Palác Pardubice
 • Škola Svítání
 • Evona Chrudim
 • TEREZIA COMPANY - Rakytníček 
 • Goldfein – Pardubický perník
 • Dopravní podnik městaPardubice
 • AZ Garden, s.r.o.

 

 

 

Kroužkovaná podívaná

KROUŽKOVANÁ PODÍVANÁ se kvapem blíží a my už se moc těšíme především na všechny vystupující děti, ale i na naše milé lektory a také na všechny maminky, tatínky, babičky a tetičky malých talentů! Pro všechny diváky přikládáme orientační rozpis jednotlivých vystoupení, aby nikdo nepropásnul vystoupení svého sluníčka :-)

KROUŽKY NA KŘÍDLECH NADĚJE 21. 5. 2017

KRKAVČÍ MATKA, VERONIKA HURDOVÁ, PŘILETÍ TAKÉ :-)

 

Samozřejmě bude Křídlům naděje vévodit i letos šťastný smích a radost dětí, protože to je nejvíc, co naše Kroužky umí. Uvidíme vše, co se během školního roku děti v našich Kroužcích naučily a můžeme se tak těšit na taneční vystoupení různých žánrů, divadelní ukázky, nebo vystoupení s bojovými prvky sebeobrany, ale také nás nenechají klidnými Kroužky vědeckých pokusů, které s dětmi přijdou předvést svá tajné kouzla a lektvary“, dodala ředitelka Kroužků Květa Štěrbová

Protože každá žena chce být krásná, tak opět chystáme, jako doprovodný program, módní přehlídku. Letos s francouzským řetězcem Promod, který nabízí módu zakládající na jednoduchosti a kráse v detailech. Značka Promod je známá kvalitními materiály a jednoduchými střihy, které zvýrazňují ženskost. A to je TO, oč tu běží, těšíme se moc! :-)

Určitě mnohé z Vás znají „Krkavčí matku“ a její blogy nebo knížky. Věděli jste, že Veronika Hurdová pochází z Pardubic? Přijala pozvání na Křídla naděje i se svými třemi dětmi, těšit se můžete na autorské čtení, a to ze své teprve připravované knížky.

A znáte Deníček moderního fotra Dominika Landsmana? Myslíte, že budeme muset přichystat legendární červený gauč ze show Jana Krause, kde Dominik vyprávěl, jak vlastně těžké to chlap na mateřské má? Těšíme se na prudce vtipné historky o rodičovství, které nám Dominik přijde osobně převyprávět :-)

Malí i velcí se mohou těšit na stánek Muzea loutkařských kultur a jeho zážitkový výtvarný workshop na výrobu loutek z různých materiálů, nebo na selfie s opravdovým kašpárkem. :-)

„Jsem pyšná na propojení s dalším silným partnerem, a to basketbalovým klubem BK JIP Pardubice, díky jejich fan shopu můžeme ještě více pomoci. I zde můžete zakoupit trička za 399 Kč a my pošleme celých 100% na boj proti rakovině,“ uvádí Květa Štěrbová z Kroužků. Také v kanceláři naší společnosti Kroužky východní Čechy, která sídlí na Perštýnském náměstí ve 3. patře Spolkového domu, můžete zakoupit trička, která pomáhají a sluší!! :-)

Lázně Poděbrady jsou nejen na srdce, ale patří k jedněm z nejkrásnějších našich tuzemských lázní, proto jsou opět partnerem ocenění výjimečné osobnosti, která získá víkendový pobyt v Poděbradech.

Jak se stalo tradicí, tak i letos v květnu v areálu Automatických mlýnů budou k vidění „LIDÉ Z PARDUBICKA“, Příběhy, které nám mají stále co říci.. ..příběhy, které nás všechny dělají snad i lepšími. Díky za skvěle odvedenou práci na projektu Lidé z Pardubicka panu fotografovi Tomášovi Kubelkovi.

Kolem půl šesté se můžete těšit na mystické vystoupení tanečního souboru Amare ze školy Svítání, které vždy bere dech svoji krásou a kladnou energii!:-)

Závěr programu bude samozřejmě ve znamení hymny Avon pochodu a vypouštění růžových balónků. Za všechny ty, kteří ten boj nevyhráli…

..a potom harmonizační jóga s centrem Malaya :-)

 

hledáme nové kolegy na HPP - přidejte se k nám!

Přátelé, kamarádi a dobří lidé, 

 

hledáme nového generálního ředitele a další kolegy do našeho “kroužkového týmu” na hlavní pracovní poměr. 

Více informací naleznete zde: http://www.krouzky.cz/pojdte-s-nami-organizovat-krouzky

 

Budeme moc rádi, pokud nám pomůžete šířit tuto zprávu do vašeho okolí, mezi vaše přátelé nebo jej vložte na svůj facebookový profil. 

A pokud vás naše výzva zaujala, přihlaste se do výběrového řízení také. 

 

Děkujeme za pomoc a přejeme krásné jaro! 

 

Tým KROUŽKY 

 

Animační dílna v Aeroškole

Navštivte speciálně vybavený animační ateliér a nechte se okouzlit světem filmu! Na naší dílě vás seznámíme s postupy klasické stop-motion animace. Je to technika, která je založená na výtvarném tvoření a ručním animování. Je tedy vhodná pro všechny, kdo se nebojí kreslení, vystřihování a práce s nejrůznějšími výtvarnými materiály. Nabízí také dost prostoru pro hru a experiment. Po krátkém seznámení s technikou a společných zkouškách se pustíte do tvorby vašich animovaných příběhů. Zbyde-li nám dost času, filmy si také ozvučíte. Výsledkem dílny budou krátké filmy, které si pak odnesete domů. Kroužek je určen pro děti od 7 do 15 let.

Délka jedné dílny je 4 hodiny. Veškeré technické prostředky a výtvarný materiál jsou k dispozici na místě, děti si s sebou nemusí nic brát.

Termín AeroškolyDílna se koná v sobotu 27.5.2017 od 9:00 do 13:00

Cena: 350Kč

Místo konání: Aeroškola - Ambrožova 9, Praha 3, 130 00, vchod je přímo z ulice

Dílna probíhá bez účasti rodičů.

Přihláška

 

Letní tábory a kroužkovaná podívaná

Maminky, tatínkové, naše kroužkové děti a všichni přátelé Kroužků,

já květen prostě miluji! Jednak mám narozeniny a jednak cítím, jak se nezadržitelně blíží prázdniny a pro děti zasloužené volno. A Kroužky na konec tohoto měsíce plného vůně a sluníčka chystají svou nejdůležitější akci – Kroužkovanou podívanou! Čeká nás tradiční přehlídka dovedností, které se děti za celý školní rok naučily, se letos koná 1. června od 15.00 v areálu Zahrádky Žižkov (Praha 3, Ohrada,  křižovatka ulic Koněvova - Pod Krejcárkem - Jana Želivského). Naši kolegové lektoři už s dětmi chystají pestrý program. Všichni návštěvníci si budou moci vyzkoušet různé kroužky, bude oblíbený fotokoutek a plno dalších překvapení. Těším se, že se s vámi všemi na této akci potkám.

Chci vám také připomenout naše letní tábory - pobytový v našem areálu Kroužky nad Moníncem a také příměstský tábor na pražském Jižním Městě. Děti kromě tradiční táborové hry mohou vyzkoušet nové kroužky a nebo se naopak zdokonalovat v tom svém. Všechny termíny se plní, ale pár míst ještě zbývá. Pokud tedy chcete, aby si vaše ratolesti užili plno zábavy, něco nového se naučili a zároveň byly v bezpečí pod dohledem našich nejlepších lektorů podívejte se ZDE http://www.krouzky.cz/tabory  a vyberte si termín i zaměření dle libosti.

Pokud máte doma budoucího Billa Gatese a chcete, aby se i o prázdninách rozvíjel v počítačových znalostech doporučuji příměstský tábor akademie IT Step. Naše kroužkové děti mají na jejich tábor slevu 22 %! Stačí napsat heslo krouzkyitstep do přihlášky, kterou naleznete ZDE https://praha.itstep.org/primestsky_tabor/.

Milí přátelé, přeji nám všem co klidný a slunečný závěr školního roku.

Za celý lektorský a organizační tým Kroužků

Maruška Růžičková, zakladatelka

Kolik dětí jede na tábor a jak pokračují přípravy?

Vážení rodiče,

touto cestou bych vás rád informoval o tom, jak jsme na tom s volnými místy na naše letní tábory. Stalo se to, v co jsme tajně doufali, ale moc si neuměli představit. Jsme téměř obsazení. K dnešnímu dni jsme na 85% naší celkové kapacity. Plní se nám jak rodinné tábory, tak tábory, které jsou určené pouze pro vaše potomky. Jeden turnus je již zcela uzavřený, další dva se k tomu blíží. Proto, jestli o našem táboru přemýšlíte, tak neváhejte s přihláškou!

Zároveň pokračuje rekonstrukce našeho areálu. Doposud probíhala úprava zejména zevnějšku, ale nyní se vrháme na úpravu vnitřků. Zde nás čeká pokládka nové, sportovní podlahy v tělocvičně, oprava a revitalizace všech chatek, kompletní rekonstrukce hlavní budovy, včetně sprch a WC, rekonstrukce jídelny atd. Je toho hodně za námi, ale ještě více před námi.

Zároveň v těchto dnech nabíráme nové lektory a já vám již nyní mohu slíbit, že to bude stát za to! Vybíráme jen ty skutečně nejlepší, co u nás učí a můžete si být úplně jistí, že dětem nabídnou ty nejlepší zážitky, jaké každý z kroužků přináší.

Když to shrnu, tak jsme v plné fázi příprav a čím více se to blíží, tím více se, minimálně já, těším na léto, až to všechno začne. Až na Monínci bude slyšet smích dětí a spolu s nimi také ten lektorů

Držte nám palce a v případě vaší potřeby jsem tu pro vás.

S pozdravem Mgr. Vašek Úbl, hlavní vedoucí, 724 294 744

www.krouzkynadmonincem.cz

Ministryně školství Kateřina Valachová a pan profesor Jiří Drahoš už mají také Vědecký deník naší společnosti Kroužky

U příležitosti slavnostního Dne učitelů v Pardubicích, který pořádala první místopředsedkyně Senátu České republiky a ředitelka školy Svítání, Miluše Horská využila společného setkání ředitelka Kroužků východní Čechy, Květa Štěrbová k tomu, aby  udělala radost naším vědeckým  deníkem. Pan profesor Drahoš ocenil, jak zajímavým a záživným způsobem děláme osvětu vědy u dětí, měl z dárku velikou radost. Těší se, jak ukáže metodickou učební pomůcku našich dětí v kroužcích kolegům na Akademii věd. Paní ministryně pročte Vědecký deník se svoji dcerou, která nyní navštěvuje první třídu základní školy.

 

 

Florbalový turnaj a Taneční soutěž - FOTO

Milé rodiče a všichni florbaloví a taneční nadšenci,

měsíc duben jsme odstartovali našimi velkými akcemi - Florbalový turnaj na Podvinném Mlýně a Taneční soutěž v TJ Pankrác.

Atmosféru jsme si moc užili a radost z výkonů úplně všech účastníků je prostě těžko slovy popsatelná :-)

Jsme ale moc rádi, že památku na tyto akce máme a s radostí se chceme podělit také s vámi.

Náhledněte do naší fotogalerie:

Florbalový turnaj - https://krouzkysz.sharepoint.com/_layouts/15/guestaccess.aspx?folderid=0f9a77bbb2c194248ad0d78c59146702e&authkey=Ae-tR8WsoFqBkPEAICeK6Dg

Taneční soutěž - https://krouzkysz.sharepoint.com/_layouts/15/guestaccess.aspx?folderid=067d969900fda4ad4886568aaef6086a5&authkey=AV1Kum4Gjde0mXY0BGIlgIk

Těšíme se na další příště! :-)

Vaše KROUŽKY

Prosím, pošlete hlas Kroužkům?

Vážení přátelé Kroužků, prosíme o Váš hlas do projektu Burzy Filantropie. S pokorou děkujeme!:)

Veřejné hlasování na webu poběží od 13. dubna 2017 od 12:00 hod do 20. dubna 2017 do 12:00 hodin.

http://www.burzafilantropie.cz/pardubickykraj/burza-filantropie-2017/okres-chrudim-2017/pec-nam-spadla-kdopak-nam-ji-postavi/

 

Rozhovor s našimi Kroužky ve Zpravodaji 30 obcí Mikroregionu Chrudimsko.

Naši lektoři nás zajímají :-)

Dnes jsem pro Vás vyzpovídala Báru Č., usměvavou lektorku aerobiku a sportovních her.

Pamatujete si, Baru, první lekci, kterou jste v Kroužkách vedla?

Svou první lekci si pamatuji už jen matně, ale jistojistě vím, že to byl aerobic v MŠ Pštrossova a měla jsem, jak se říká „nahnáno“, protože jsem tam kroužek přebírala po mé sestře, která byla pro děti tou nejmilovanější lektorkou Luckou. A přebírat kroužek po oblíbené lektorce není žádný med, to mi jistě všichni lektoři dají za pravdu :-)

Jaké jsou vaše předcházející zkušenosti s dětmi?

Věnuji se dětem prakticky od puberty. Maminka je učitelka ve školce a tak jsem vlastně děti měla okolo sebe pořád, už odmalička. Pracuji s nimi i v Sokole, učím děti na kytaru a samozřejmě mám svoje děti i v Kroužkách.

Do jakého kroužku jste v dětství chodila vy?

Celá moje rodina je sokolská a tak jsem už odmalička chodila do Sokola, to mi zůstalo až doteď a od čtyř zhruba do dvaceti let jsem chodila také do pěveckého sboru. Tyhle dva kroužky mi stačily ke štěstí:-)

Co nebo kdo vás k této práci přivedl?

Samozřejmě moje sestra, moje milovaná a nejlepší metodička Lucka Čížkovská.

Čemu se chcete věnovat, až dostudujete?

Dostudovala jsem loni a věnuji se, jak jinak než dětem, jako učitelka ve školce.

Vzpomenete si na nějakou veselou historku, kdy vás děti zaskočily, vykolejily…?

Trošku vykolejená jsem byla, když jsem přišla poprvé učit zpívánky do Bambina a chlapeček jménem Bruno mi tvrdil, že se jmenuje Mickey. Já jsem pak velkou část své první lekce věnovala tomu, že jsem panikařila, že nemám Bruna, ale mám tady nějakého Mickeyho, který tu být nemá. Ostatní děti s Brunem držely basu a nechaly mě v tom vydusit:-). Nakonec se situace vyjasnila a Brunova maminka mi vysvětlila, že Bruno má teď takové období, kdy miluje Mickeyho Mouse.

Co vám na lekci udělá radost?

Samozřejmě úsměvy mých dětí, obejmutí, ta láska a energie, kterou mi předávají. Když přijdu na kroužek a děti se na mě vrhnou a vítají mě, to je ta nejlepší odměna.

Prozradíte nám, v jaké škole se vám nejvíce líbilo a proč?

Taková moje srdcovka je mateřská školka Pštrossova. Je to moje domovská školka, kterou jsem sama navštěvovala, učí tam moje mamka, chodila jsem tam na praxe a před pár lety jsem se tam vrátila jako lektorka a učím tam doteď :-)

Jaký obor byste nechtěla/nechtěl učit ani za milion?

Pravděpodobně by mi asi moc nevyhovovaly šachy, protože je nehraji.

Nad kroužkem, který bych učit nechtěla, jsem váhala dlouho, ale naprosto přesně vím, který bych učit chtěla! TOP DÍVKY!:-D

Chcete našim prostřednictvím vzkázat něco rodičům svých svěřenců?

Nevěřte všemu, co Vám o nás děti říkají, my taky nevěříme tomu, co říkají o Vás.

Ne, to trošku žertuji:-). Ráda bych vzkázala všem rodičům, že ačkoli svou práci všichni děláme s radostí a hlavně pro děti, tak pochvala od rodičů vždycky zahřeje:-).

 

Baru, myslím, že teď mluvíte z duše mnoha dalším lektorům:-).

Děkuji vám za váš čas .

V.

Kroužkovaná taneční soutěž - výsledky

Vážení rodiče a taneční příznivci,

v neděli 2. dubna 2017 Kroužky roztančily TJ Pankrác.

Děkujeme všem za velkou podporu našich tanečníků a jejich trenérů, vytvořili jste úžasnou atmosféru a máte naše velké uznání za to, že své děti podporujete v tom, co je baví.

Také bez našich skvělých lektorů by se akce nemohla konat, děkujeme, že jste s námi!

A jaké jsou výsledky letošní Kroužkované taneční soutěže?

Mateřské školy

Formace

MŠ Hlubočepská (lektorka Maruška Veselková)
MŠ Jažlovická (lektorka Milada Strnadová)
MŠ Josefínka a Vendelínek (lektorka Barbara Čapková)
MŠ Konstantinova (lektor Štěpán Rubáš)
MŠ Kovářská (lektorka Karolína Havlíková)
MŠ Liškova (lektorka Barbara Čapková)
MŠ Mezi Školami (lektorka Míša Daňhelová)
MŠ Na Zbořenci (lektorka Markéta Spurová)
MŠ Nučická (lektorka Barbara Čapková)
MŠ Přímětická (lektorka Barbora Vlnová)
MŠ Pštrossova (lektorka Barbora Vlnová)
MŠ Rychnovská (lektorka Terezie Kerdová)
MŠ Řeporyje (lektorka Terezie Kerdová)
MŠ Sázavská (lektorka Milada Strnadová)
MŠ Tychonova (lektor Štěpán Rubáš)
MŠ Za Invalidovnou (lektorka Denisa Paulusová) 

AEROBIK + ZUMBA 1. kategorie

Formace

 1. ZŠ Na Smetance – Růžoví panteři (lektorka Iva Poláchová)

 2. ZŠ Radlická – This time for Afrika (lektorka Hanka Pilátová)

 3. ZŠ Karla Čapka – Madonny (lektorka Lucie Tomanová)

Jednotlivci

 1. Veronika Růžičková – ZŠ Zárubova (lektorka Nela Ulmanová)

 

AEROBIK + ZUMBA 2. kategorie

Formace

 1. ZŠ Koloděje – La Mordidita (lektorka Markéta Spurová)

 2. ZŠ Glowackého – Letušky (lektorka Kateřina Šádková)

 3. ZŠ Jakutská – LaLaLa (lektorka Denisa Paulusová)

Jednotlivci

 1. Kristýna Nečasová – ZŠ Zárubova (lektorka Nela Ulmanová)

 2. Katka Kožuská – ZŠ Koloděje (lektorka Markéta Spurová)

 3. Eliška Sudová – ZŠ Nad Vodovodem (lektorka Karolína Havlíková)

Dua

 1. Kristýna Roedlová + Anežka Vácová – ZŠ Koloděje (lektorka Markéta Spurová)

 2. Sarah Marconová + Tereza Burianová - ZŠ Zárubova (lektorka Nela Ulmanová)
 3. Karolína Havlová + Kateřina Pallová – ZŠ Koloděje (lektorka Markéta Spurová)
   

AEROBIK + ZUMBA 3. kategorie

Dua

 1. Mariana Vrbatová + Alžběta Pajasová – ZŠ Nad Vodovodem (lektorka Karolína Havlíková)

 2. Adéla Guryčová + Eliška Sudová – ZŠ Nad Vodovodem (lektorka Karolína Havlíková)

 3. Eliška Přibylová + Eliška Zapletalová – ZŠ Zárubova (lektorka Nela Ulmanová)

HIP HOP 1. kategorie

Formace

 1. ZŠ Glowackého – Joke(ři) (lektorka Kateřina Šádková)

 2. ZŠ Jana Wericha – Uptown funk (lektorka Lucie Svobodová)

 3. ZŠ Nedvědovo náměstí – Can´t be touched (lektorka Tereza Minářová)

Jednotlivci

 1. Evelína Butorová – ZŠ u Říčanského lesa (lektorka Barbora Saxová)

 2. Marek Bouda – ZŠ Glowackého (lektorka Kateřina Šádková)

 3. David Landkamer – ZŠ Glowackého (lektorka Kateřina Šádková)

Dua

 1. Marianna Baborská + Nicol Hanibalová – ZŠ u Říčanského lesa (lektorka Barbora Saxová)

 2. Rozárie Čaplyginová + Iveta Malovcová ZŠ u Říčanského lesa (lektorka Barbora Saxová)

   

HIP HOP 2. kategorie

Formace

 1. ZŠ Na Beránku – All I need (lektorka Tereza Brunerová)

 2. ZŠ Špitálská – Mission Impossible (lektorka Lenka Vaneková)

 3. ZŠ Karla Čapka – Gansta kids (lektorka Lucie Tomanová)

Dua 

 1. Aneta Radová + Karolína Kultová – ZŠ Nad Vodovodem (lektorka Adéla Zahrádková)

 2. Anna Čermáková + Antonín Čermák – ZŠ Glowackého (lektorka Kateřina Šádková)

 3. Jakub Krpata + Tereza Šturcová – ZŠ Glowackého (lektorka Kateřina Šádková)

Gratulujeme všem vítězům, ale také zúčastněným za skvělé taneční výkony.

Na fotografie z akce se můžete těšit již brzy, zde na webových stránkách či na našem FB!

Krásné letní dny přeje celý tým KROUŽKY

Florbalový turnaj - výsledky

Vážení rodiče a florbaloví příznivci,

v sobotu 1. dubna 2017 proběhl náš 22. Florbalový turnaj v hale na Podvinném mlýně.

Děkujeme všem za velkou podporu našich hráčů a jejich trenérů, vytvořili jste úžasnou atmosféru a máte naše velké uznání za to, že své děti vedete ke sportu, florbalu zvlášť.

Také bez našich skvělých lektorů by se akce nemohla konat, děkujeme, že jste s námi!

A jaké přinesl 22. Florbalový turnaj výsledky? Máme je pro vás - zde!

Gratulujeme všem vítězům, ale také zúčastněným za skvělé výkony.

Na fotografie z akce se můžete těšit již brzy, zde na webových stránkách či na našem FB!

Krásné letní dny přeje celý tým KROUŽKY

 

Florbalový turnaj a Taneční soutěž - harmonogram!

Milí rodiče, florbaloví a taneční nadšenci,

celé jaro se v Kroužkách těšíme a už je to tady! Už za pár dní ....

SOBOTA 1. dubna 2017 - JARNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ
Aréna Sparta, Podvinný Mlýn 2131/11, Praha 9 - Vysočany

Harmonogram akce: MINI kategorie, I. kategorie, II. kategorie

NEDĚLE 2. dubna 2017 - KROUŽKOVANÁ TANEČNÍ SOUTĚŽ
TJ Pankrác, Lomnického 1/1071, Praha 4 - Pankrác

Harmonogram akce - zde

Upozorňujeme, že v harmonogramu obou akcí může dojít ještě k drobným změnám. Děkujeme za pochopení.

Tak florbalu a tanci ZDAR!

Budeme se na všechny moc těšit o víkendu :-)

VÁŠ TÝM KROUŽKY

Tábor pobočky Olomouc

Už je skoro duben! (nevydržela jsem a zase už vám píšu :o))

Maminky, tatínkové, a naše milé kroužkové děti,

 

přeji si, abyste všichni věděli, že pro děti chystáme krásné jarní akce, na kterých jste srdečně vítáni!

Už v sobotu 1. dubna se uskuteční náš tradiční Jarní florbalový turnaj. Tentokrát v hale Aréna Sparta, Podvinný Mlýn 2131/11, Praha - 9 Vysočany. V neděli 2. dubna pak přivítáme všechny tanečnice a tanečníky na Taneční soutěži v hale TJ Pankrác, Lomnického 1/1071, Praha 4 – Pankrác. Možná přijde, možná přitančí, i náš čestný host pan Vlastimil Harapes!

Časový harmonogram obou akcí naleznete od 28. března v novinkách na www.krouzky.cz.

 

Obě tyto akce se nesou v duchu, že „není důležité vyhrát, ale užít si to“. Děti jsou ale přirozeně soutěživé, a tak je atmosféra na těchto akcích nabitá napětím a radostí z úspěchu. Cenu si odnese každý a velké ocenění patří také rodičům, kteří své děti podporují v tom, co je baví! Za to vám, milí rodiče, patří naše velké uznání! My si moc vážíme toho, že můžeme být součástí radostného dětství vašich dětí!

 

Chci také připomenout, že se stále můžete přihlašovat na naše pobytové a příměstské tábory. A pobyty pro rodiny! Veškerou nabídku naleznete na www.krouzkynadmonincem.cz.

Vyberte si ze zaměření na oblíbený kroužek, třeba vědecké pokusy, divadlo, florbal, keramika, tanec, flétna, bojové sporty….

 

Od dubna také zahajujeme sezónu našich kroužků IN-LINE bruslení! Kde a kdy budou děti bruslit naleznete zde: http://www.krouzky.cz/inline-brusleni

 

Přeji nám všem rodičům, dětem i našim milým lektorům jarní příval energie, lásky a dobré nálady!

 

Za nás všechny z Kroužků

 

Maruška Růžičková

zakladatelka a generální ředitelka

VÍKEND PLNÝ HER

Vážení a milí rodiče,

chtěli bychom vám připomenout blížící se VELKÝ VÍKEND DĚTÍ Z KROUŽKŮ :-)

Už jen 10 dní nás dělí od jarního FLORBALOVÉHO TURNAJE a KROUŽKOVANÉ TANEČNÍ SOUTĚŽE. Florbalový turnaj proběhne v sobotu 1.dubna v Aréně Sparta na Podvinném Mlýně v Praze 9, Kroužkovaná taneční soutěž v neděli 2.dubna v TJ Pankrác v Praze 4.

V tuto chvíli probíhají uzávěrky přihlášek účastníků, podrobné časové harmonogramy obou akcí budou zveřejněny ve středu 29.března, sledujte náš web :-) .

Moc se těšíme na všechny nadšené hráče, talentované tanečnice a tanečníky, ale i na vás, na rodiče!Takže nezapomeňte a první dubnový víkend přijďte držet palce svým favoritům :-) !

 

Proč jet na tábor s námi

Vážení rodiče,

moc dobře si uvědomujeme, že nabídka táborů pro vaše děti je skutečně veliká. Najdete tábory velké i malé, levné i drahé a hlavně ty, ze kterých se děti vrátí spokojené a také ty, na které už nikdy jet nechtějí. Jelikož moc dobře vím, jaká je realita, tak bych vám rád nabídl svůj osobní pohled a …

5 důvodů, proč jet právě na Kroužkový tábor:

 1. naše činnost je celoroční a naši lektoři s námi spolupracují po celý rok. Tento bod je velice důležitý. Zatímco většina velkých organizátorů funguje pouze sezónně přes léto (případně pořádají školy v přírodě), tak naše činnost není přerušena v průběhu celého roku. Celý rok jsme v kontaktu s dětmi a lektory, kteří jsou školeni pravidelně a průběžně, nikoliv nárazově. S dětmi pracujeme více jak 18 let a za tu dobu jich u nás bylo více jak 100 000. S každým jednotlivým dítětem přibývají naše zkušenosti a vědomí, jak s nimi pracovat ještě o kus lépe.

 2. Jsme školské zařízení zapsané Ministerstvem školství ČR a nezisková organizace, nikoliv podnikatelský subjekt, jež má dle své definice za cíl jediné: produkovat zisk poskytováním více či méně kvalitních služeb. Nemusíme nikde nic šidit tak, abychom zvýšili naše zisky.

 3. Nekomplikovaná struktura. Jak to funguje běžně. Osoba X vlastní firmu, která pořádá tábory. V této firmě má na starost komunikaci s klienty osoba Z. Na tábor si osoba X nebo jiná, např. T, vybere tým lidí, včetně hlavního vedoucího, dejme tomu H. Tento tým na tábor, po krátkém školení, jede a tábor nějak proběhne. Motivace lidí X, Z, T a H, včetně všech ostatních, je natolik rozdílná, že každému jde o něco úplně jiného.

  Jak je to u nás? Vše mám na starosti já. Od prvního kontaktu s vámi, po přípravu programu, vedení tábora na místě, dohlížení absolutně na všechno, řešení problémů stížností atd. Má motivace je jednoduchá. Ať se všem tábor líbí a jedou s námi i za rok. Tím vůbec nechci říct, že jsem lepší než ostatní. Ale pouze to, že u nás víte, kdo má za vše zodpovědnost a na koho se můžete kdykoliv obrátit.

 4. Lektoři. Naše největší plus. Máme jich více než 400. Všichni prošli náročným výběrovým řízením, pravidelně se školí, vzdělávají a celý rok učí svůj obor. Ti nejlepší pak jedou s námi na tábor, kde všechno co už umí a co je tak moc baví, přemění v týdenní program pro děti. Věřte mně, že je to velký rozdíl oproti shánění lektorů z job.cz nebo prace.cz, následném víkendovém školení a odjezdem mezi děti na tábor.

 5. Krásné a zrekonstruované středisko Kroužky nad Moníncem, kam se jinak než s námi vaše děti nepodívají.

V případě dotazů jsem tady kdykoliv pro vás.

S pozdravem Mgr. Václav Úbl, hlavní vedoucí, tabor@krouzky.cz, 724 294 744

FLORBALOVÉ LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ!!!

TERMÍN: 17.-21. července 2017, Od 8.30 do 16.00 hod. 

MÍSTO: ZŠ Sezemice

Všestranná florbalová příprava, včetně kondičního tréninku ve vnitřní tělocvičně i venkovním sportovišti pod vedením výběrových trenérek a trenérů.:)

přihlášky: vychodni.cechy@krouzky.cz, tel.: 777280288

Kroužkové tábory se zaplňují!

Vážení rodiče, milé děti a přátelé,
konečně tady máme první jarní měsíc březen! To znamená více sluníčka a plánování letních prázdnin :o)
Mám velikou radost, že se plní náš letní tábor, který letos budeme mít v našem novém areálu Kroužky nad Moníncem.
Ještě tam nějaká místa jsou a hlavně letos nabízíme i zaměření na cyklistiku, turistiku, koně, golf…  s námi si prostě můžou užít prima léto děti s jakýmkoliv talentem a zaměřením! Ty, kterým se na pobytový tábor nechce, anebo jsou na něj příliš malí, rádi uvítáme na našem příměstském táboře, který bude letos opět probíhat v základní škole na Jižním Městě na Praze 11. Informace o tomto táboře naleznete v sekci příměstské tábory.
Mysleli jsme ale také na ty, kteří chtějí být v létě se svými ratolestmi, ale rádi si od nich na chvilku odpočinou. Kroužky nad Moníncem pro ně připravily pobytový tábor, kde mohou být společně, anebo si část dne užít sami, zatímco o děti se postarají naši zkušení lektoři. 
Zároveň budeme rádi, když se stanete našimi fanoušky na Facebooku či Twitteru, aby vám neunikla žádná novinka.

Podívejte se také, jaké tábory se chystají v Brně a Východních Čechách.

Své starší děti Elišku a Marečka jsem už na tábor Kroužky nad Moníncem přihlásila a celá rodina budeme také na rodinném táboře. Moc ráda se tam s některými z vás setkám a s vámi, se kterými se zatím osobně neznáme, se ráda seznámím.

Maruška Růžičková generální ředitelka a zakladatelka společnosti Kroužky a celý lektorský a organizační tým Kroužků

10 otázek pro naše lektory

Občas, když poslouchám naše lektory v kanceláři vyprávět zážitky z kroužků, přemýšlím o tom, co je k téhle práci vlastně přivedlo a proč se ve svém volném čase věnují dětem třeba až z druhého konce Prahy. Rozhodla jsem se postupně některé z nich vyzpovídat a podělit se o jejich odpovědi i s vámi.

Jako první odpovídá Péťa Štůsková, oblíbená lektorka sportovních kroužků a od března také naše nová posila v kanceláři.

Péťo, pamatuješ si ještě první lekci, kterou jsi v Kroužkách vedla?
Svoji první lekci si úplně nepamatuji, jediné, na co si vzpomínám, bylo, že jsem dostala rovnou dva kroužky Vědeckých pokusů. Do Kroužků jsem přišla s tím, že bych chtěla učit výtvarku nebo sporty, ale v lednu, kdy jsem nastupovala, už bohužel na stálé vedení moc kroužků k dispozici nebylo. Takže jsem se nechala přesvědčit, že vědecké pokusy se naučí každý a opravdu jsem se zde nakonec hodně naučila i já, ačkoliv odpor k chemii a fyzice jsem si pěstovala už od základní školy. Je to úsměvné, ale ano, vedla jsem tento typ kroužků, doslova jsem se s ním tehdy „poprala“  .

Co nebo kdo tě k této práci přivedl?
Především zvědavost vyzkoušet si vést děti sama a chuť získat nové zkušenosti.

Jaké jsou tvoje předcházející zkušenosti s dětmi?
Působila jsem jako cvičitelka plavání a 2 roky učila v plavecké škole, jezdila jsem na tábory jako vedoucí a především mladší sourozenec je zkušenost k nezaplacení   .

Do jakého kroužku jsi v dětství chodila ty?
Kroužků jsem vystřídala několik, ať už šlo o kroužky sportovní (gymnastika, plaván, tenis, volejbal), tak poté i kroužek výtvarné výchovy v ZUŠ. Na základní škole jsem ještě v rámci školy navštěvovala kroužek aerobiku, tvořivý kroužek a kroužek počítačů.

Čemu se chceš věnovat po studiích?
Chtěla bych se stále pohybovat mezi dětmi a předávat jim své zkušenosti a rozvíjet v nich nové dovednosti.

Vzpomeneš si na nějakou historku, kdy tě děti zaskočily, vykolejily…?
Hodně mě zaskočilo dítě, které si nejspíš myslelo, že jsme takoví kamarádi, že mi může vlézt do batohu a prohledávat mi prázdné krabičky od jídla, protože má hlad a protože se chce podívat, co si nosím v batohu   .

Co ti na lekci udělá radost?
Když vidím, že to co pro děti dělám a vymýšlím, je opravdu baví a mají z kroužku radost.

V jaké škole se ti jako lektorce nejvíce líbilo a proč?
Naštěstí nemohu říct, že se mi na nějaké škole vysloveně nelíbilo. Nejvíce jsem si to ale v letošním školním roce oblíbila v ZŠ Švehlova a to z toho důvodu, že jsem narazila na skvělou skupinku dětí, která mi opravdu přirostla k srdci, a na každou hodinu s nimi se těším! Co se týče personálu školy, jsou zde také velice ochotní a milí a nikdy jsem se tu nesetkala s nějakými komplikacemi.

Jaký obor byste nechtěla učit ani za milion?
Hudební a cizojazyčné kroužky!

Chtěla bys vzkázat něco rodičům svých svěřenců?
Rozmyslete si, prosím, předem, zda je potřeba děti za každou cenu tlačit na kroužek, o který nejeví zájem. Bohužel tím lektorům práci dost znesnadňujete. A věřte nebo ne, také každý email nebo pozitivní reakce z Vaší strany je pro nás obrovskou motivací a lektora potěší. Tak, jako každý umí napsat zprávu plnou stížností, tak ve stejné míře nebo i více by měl umět chválit. Proto nezapomínejte i nám lektorům občas poděkovat za odvedenou práci a neberte nás prosím jako samozřejmost!

Péťo, moc ti děkuji za tvůj čas a za tvoje slova.

Veronika Nečasová

Fandíme fotbalu!

FOTBAL, joooo to bývá srdcová záležitost! :-)

Třeba malí fotbalisté ze ZŠ Na Beránku se svým trenérem Lukášem Vlčkem se ve volné chvíli nebojí účasti na fotbalovém turnaji.

Prohlédnout si také ale byly opravdový fotbalový stadion v Edenu, kde hrají jejich oblíbení hrdinové.

My vám z Kroužků fandíme, moc! :-)

VOLNÁ MÍSTA

Vážení rodiče,

rádi bychom vás informovali o počtu nahlášených dětí.

Situace se má tak, že se tábor velice rychle plní. Za necelé 4 týdny přihlašování máme obsazeno více jak 55% všech míst.

Plné začínají být zejména červencové turnusy, kde jsme mezi 66% a 85%. V srpnových termínech je zatím volněji, ale i tak bych vás rád požádal, abyste vaše děti přihlásili co nejdříve. Proč?

 1. Jen tak si budete moci vybrat jak termín a budete mít jistotu, že na něj vaše dítě pojede.

 2. Jen tak si budete moci vybrat ze všech zaměření a ne z omezeného počtu (již nyní jsme museli skončit nahlašování dětí na jezdectví).

 3. Můžete si v klidu naplánovat léto a mít jistotu, že se vám někdo o vaše dítě plnohodnotně postará a učiní vám z něj táborového „závisláka“ :-) (alespoň v to doufám).

V případě vašich dotazů nebo připomínek mě kdykoliv kontaktujte.

Za celý přípravný tým, Mgr. Vašek Úbl, hlavní vedoucí, tabor@krouzky.cz, 724 294 744
http://krouzkynadmonincem.krouzky.cz/

Rádi s vámi sdílíme...

FB Kroužky: https://www.facebook.com/krouzkyprodeticz/?fref=ts

INSTAGRAM Kroužky: https://www.instagram.com/krouzkycz/

YOUTUBE Kroužky: https://www.youtube.com/channel/UCiclnCkrvr0rBKdscrrebtQ

BLOG Kroužky: https://krouzkyblog.wordpress.com/

TWITTER Kroužky: https://twitter.com/KrouzkyProDeti

FB Kroužky nad Moníncem: https://www.facebook.com/krouzkynadmonincem/?fref=ts

INSTAGRAM Kroužky nad Moníncem: https://www.instagram.com/krouzkynadmonincem/

TWitter Kroužky nad Moníncem: https://twitter.com/krouzkymoninec1

 

Tady všude nás máte! :-)

Děkujeme, že nás sledujete, podporujete a zajímáte se o naší firemní kulturu a dění u nás v Kroužkách.

Každý den vám přinášíme prostřednictvím našich skvělých lektorů zážitky z lekcí, pozdravy od dětí a jiné zajímavosti.

Informujeme vás o chystaných a proběhlých akcích pro děti.

Doporučujeme skvělé tipy na akce pro rodiny s dětmi.

Jsme prostě rádi, že jsme obklopeni našimi klienty, lektory a fanoušky Kroužků......protože také to nás moc baví! :-)

VÁŠ TÝM KROUŽKŮ

 

 

Škola SVÍTÁNÍ slavila 25. narozeniny

Naše spřátelená škola SVÍTÁNÍ slavila 25. narozeniny a Kroužky východní Čechy rády přijaly pozvání ;) Výroční ples byl plný emocí, setkávání a samozřejmě tance! I ten milion v tombole byl a pobavil!!! ;o) Jak řekla královna moderátorek, rodačka z Pardubic a také účastnice StarDance, paní Jolana Voldánová, tradičně byl ples školy Svítání nejvíc protančený ples široko daleko :-)

 

 

SLOVÁCKO SLOVÁCKU

Mami, tati, pojďme na fotbal!

 

Projekt, který v současné době připravujeme v koordinaci s prvoligovým fotbalovým klubem 1.FC SLOVÁCKO má symbolický název Slovácko Slovácku. 

Cílem projektu je přiblížit dětem a v podstatě rodinám sportovní prostředí a umožnit jim strávit společný čas zábavně - sportovní formou. 

Premiéru této akce chystáme na sobotu 4.3.2017, kdy se odehraje plánované utkání nejvyšší fotbalové soutěže - moravské derby mezi 1.FC SLOVÁCKO a FC Zbrojovkou Brno.

Více informací se dočtete zde na webu v projektu Slovácko Slovácku.

 

PŘIHLAŠOVAT SE MŮŽETE ZDE:

https://prihlaseni.krouzky.cz/online-prihlaseni/krouzky.aspx?idKrouzek=26526

 

Těšíme se na Vás :)

 

Umíte přeložit komix z AJ? :-)

Máme pro vás skvělé sebestudium Angličtiny :-)

Procvičovat mohou děti i dospělí: http://www.saroun.cz/krouzky/

(při ukázání na políčko komixu se objeví český překlad)

Get The Louk na Kroužkované taneční soutěži!

Blíží se 6. ročník naší KROUŽKOVANÉ TANEČNÍ SOUTĚŽE a my už to nemůžeme vydržet, musíme ,,prásknout" hosta naší poroty.

Těšíme se na talentovanou Lucku Dejmkovou, známou jako Get The Louk - Beauty blogerku roku 2016!!  www.getthelouk.com

Neděle 2. dubna 2017 v TJ Pankrác - více info již brzy!

Vzděláváme se

Vzdělání našich lektorů je jednou z našich priorit, neboť velmi často (ale ne vždy) platí rovnice vzdělaný lektor = spokojené děti, a proč tomu tak je? Vzdělání saturuje lektorům především pocit jistoty; vědí, jak reagovat na určité problémové situace, znají nové formy výuky, sdílejí zkušenosti od svých zkušenějších kolegů. Od nového roku 2017 se Kroužky stávají zařízením pro další vzdělávání pedagogických pracovníků zapsaným v rejstříku škol a školských zařízení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Všechny akreditované programy nabízíme lektorům zdarma. Ve čtvrtek proběhla část vzdělávacího programu s názvem Přírodovědné pokusy a jejich využití v zájmovém vzdělávání, kdy se 16 zkušených i začínajících vědátorů seznamovalo s pokusy na nové pololetí.

Děkuji všem za pohodovou atmosféru – bez Vás by to nebylo ono J

Mgr. Jakub Vlach - metodik technických a edukativních oborů

Co ruší má přednost

Z pohledu ontogeneze jedince bychom mohli říci, že každé období v životě je charakteristické zvládnutím určitých vývojových úkolů. Děti mladšího školního věku jsou postaveny před novou životní událost, kterou je nástup do školy, s nímž je spojena řada dílčích cílů. Děti se učí triviu, tedy číst, psát a počítat, mění se i jejich způsob zpracování informací; děti již vědí, že pokud před ně postavíme talíř se třemi koláči a dva z nich odebereme a následně je vrátíme, jedná se o ty stejné koláče, jinými slovy rozumí reverzibilitě, tedy vratnosti jevů. Myšlení mladších školáků je také mnohem méně egocentrické, žáci již dovedou nahlédnout na věc z více úhlů, postřehnout i malé, dříve nevýznamné znaky.

Škola je však místem, kde se děti učí především respektovat určitý řád a pravidla – nemohou mluvit všichni najednou, nesmí opustit třídu bez dovolení paní učitelky, musí plnit domácí úkoly apod. Jinými slovy by škola měla děti především naučit slušnému chování a předat jim obecně platné hodnoty společnosti. Při mých hospitacích ve výuce kroužků jsem se mnohokrát setkal s nekázní – tedy s porušováním základních norem ze strany dětí. Každá nekázeň je překážkou na cestě ke vzdělání. Děti se nemohou učit, pokud není vytvořeno příznivé klima a podmínky. Ve Velké Británii dokonce spočítali, že pokud by se žáci chovali slušně, tedy respektovali všechna pravidla, mohla by být povinná školní docházka o půl roku zkrácena. A co nám z toho vlastně vyplývá?

Učitelům (případně lektorům) často běží v hlavě myšlenky typu „musím stihnout láčkovce, mám to v osnovách, když je nestihnu dneska, nestihnu pak další témata“ nebo „musím stihnout tu lekci, děti to mají v pracovním sešitě“ a často tak situace nekázně „přehlédnou“, neboť její řešení stojí čas – a času je vždy na všechno málo. Jsem však přesvědčen o tom, že nejsou-li vytvořeny správné podmínky, nemůže být výsledku vzdělávání dosaženo. Platí zde má oblíbená zásada „co ruší, má přednost“. Ruku na srdce, mnohem důležitější než znalost láčkovců je naučit děti se slušně chovat – tedy obecně přijatelným normám ve společnosti. A to přece není málo, nebo ano? :-)

Mgr. Jakub Vlach - metodik technických a edukativních oborů

4. ROČNÍK KROUŽKOVANÉHO TÁBORA JE ZDE!:-)

Týden od 13. srpna se můžete těšit na nejvíc nejlepší tábor v krásném prostředí RZ Radost v Horním Jelení. Tábor plný kroužků a skvělých kamarádů je tu pro Vás, přihlášky a bližší info na: vychodni.cechy@krouzky.cz Léto budiž pochváleno!!! :-)

Jet či nejet (na letní tábor), to je oč tu běží…

Jako každoročně mnoho a mnoho rodin řeší otázku kam s dítětem o prázdninách. Zatímco mnozí to berou jako zlo a přemýšlejí, kam dítě „odložit“, protože prostě nemají dovolenou, tak někteří v tom vidí příležitost, jak dětem dopřát něco, co v nich zůstane navždy. To je beze sporu letní tábor. Téměř každý kdo na něm jako dítě byl (případně v dospělosti jako vedoucí), na to dodnes vzpomíná. Ne všechny zážitky byly krásné, ale zato o jejich hloubce netřeba polemizovat.

Dnešní doba je jiná, než jak si jí pamatujeme z dětství my. Je plná počítačů, tabletů, mobilů a jiných lákadel. To je důvod proč mě osobně tak moc baví nabídnout dětem alternativu. Ukázat jim, že pobyt v přírodě s kamarády novými i starými, čas naplněný společným úsilím dokončit celotáborovku, smíchem, koupáním, únavou z dne plného zážitků, zdoláním celodenního výletu, překonáním občasného stýskání, závěrečnou diskotékou je o tolik hodnotnější. Důkazem pro Vás může být, že v roce 2011, když jsem tábor pro Kroužky pořádal poprvé, jelo 41 dětí. Z těchto dětí jich 9 absolvovalo všechny ročníky a některé z nich plynule přešly do pozic praktikantů. Každý rok předáváme odměny dětem, které s námi jedou po páté, a věřte tomu, že jich není málo. Konec konců, opakovaní účastníci a jejich mladší sourozenci tvořily loni téměř 75 % všech dětí. To je pro mě, spolu s krásnými referencemi od Vás rodičů, největší důvod, proč se každoročně vydat místo k moře do táborového areálu plného dětí a podobně smýšlejících lektorů.

Každý rok se mě noví lektoři při náborech ptají, co je vlastně pro jejich účast na táboře to nejdůležitější. Odpověď je jednoduchá. Ať jsou všechny děti v maximálním bezpečí a v těsném závěsu je, že jsme na táboře pro děti, tak ať si ho do sytosti užijí (pochopitelně v rámci předem vymezených pravidel chování). Ať se smějí od rána do večera, ať se rozvíjí v tom, co je baví a ať Vás nemají za někoho, kdo na ně křičí, ale za jejich velké vzory a kamarády.

Osobně budu moc rád, když nám i letos dáte šanci. Jsem přesvědčen, že táborový život se vším co k němu patří a vždy patřilo, si zamiluje každé dítě a jednou přijde den, kdy i ono bude moct vyprávět, jak tenkrát bylo na táboře, kde vyrušovali po večerce a zažilo tolik pěkného.

Jestli i Vy smýšlíte podobně, tak neváhejte a děti přihlaste, vynasnažíme se, aby i oni se staly opakovanými táborníky a Vy jste Vašeho rozhodnutí nelitovali.

S pozdravem Mgr. Vašek Úbl, hlavní vedoucí Kroužkových táborů 2011 - 2017
www.krouzkynadmonincem.cz

Náš nový táborový areál Kroužky nad Moníncem!

Vážení rodiče, milé děti a přátelé,

mám obrovskou radost, že se s vámi mohu podělit o úžasnou novinku! 

Kroužky budou provozovat táborový a rekreační areál kousek od lyžařského střediska Monínec v krásné přírodě na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje! V Kroužkách nad Moníncem budeme pořádat letní tábory, už od letošního jara, také různá sportovní, taneční, umělecké a edukativní soustředění, víkendové pobyty pro rodiče s dětmi… Prostě SUPER akce pro všechny, kteří chtějí svůj volný čas trávit aktivně, v krásné přírodě a v příjemné společnosti našich úžasných lektorů. 

Kroužky nad Moníncem navážou na naše působení v areálu Kroužky na Vltavě. Věříme, že se stanou stejně tak oblíbeným místem, jakým byl areál v pražském Braníku. Už nyní na našich webových stránkách naleznete termíny plánovaných akcí. A právě pro letní tábory je tam výběr hned ze sedmi termínů! Tým kvalitních táborových vedoucích z řad našich lektorů zůstává nezměněn, včetně hlavního vedoucího Václava Úbla. A děti z našich kroužků mají na letní tábor slevu 200 Kč!

Přeji celé vaší rodině krásný nový rok 2017 a těším se na setkání v Kroužkách nad Moníncem!! 

Za celý lektorský a organizační tým Kroužky

Maruška Růžičková, zakladatelka 

 

Kroužky nad Moníncem se chystají na sezónu!

Třicet dva klasických táborových chatek, dvanáct pokojů v ubytovací budově, občerstvení v historické Poštovně ze Sněžky, Skiareál Monínec s velkým množstvím atrakcí nejen pro děti, jídelnu, krytou tělocvičnu, venkovní hřiště, venkovní učebny, koupání, cyklostezky, golf, koňskou a bizoní farmu...  

Tohle všechno naleznete v areálu Kroužky nad Moníncem a nebo v jeho blízkém okolí!

V současné chvíli se celý areál připravuje na sezónu, kterou bychom chtěli zahájit o Velikonocích. Na tento megaprodloužený víkend už chystáme program, tak sledujte naše webové stránky  a také Facebook.

A těšte se na nás stejně tak jako my se těšíme na vás!

Vaše KROUŽKY NAD MONÍNCEM

Baví vás práce s dětmi? Staňte se naším vedoucím na dětském táboře!

Léto 2017 a 7. ročník našich Kroužkových letních táborů se blíží!

 • Baví vás práce s dětmi?
 • Chcete si odnést zážitky na celý život?
 • Máte volný týden, dva nebo celý měsíc v červenci případně v srpnu 2017?
 • Je Sport, Věda, Tanec, Divadlo případně jiný kroužek je vaším koníčkem?
 • Zodpovědnost je vaše silná stránka a nezkazíte žádnou srandu?
 • Troufnete si?

Pak se hodíte do  hvězdného týmu lektorů pro naše letní tábory! :-)

A co nabízíme my? 10 důvodů, proč se k nám přidat:

 1. Jsme parta, která drží pohromadě už několik let.
 2. Navzájem se podporujeme, povzbuzujeme a doplňujeme.
 3. Baví nás děti motivovat a být jejich vzorem.
 4. Naplňujeme motto ,,vše pro dětský úsměv", ale nezapomínáme také na ten náš!
 5. Nezkazíme žádnou srandu, do všeho jdeme ,,naplno".
 6. Na každém ročníku tábora nám záleží stejně - NEJVÍC!
 7. Rozrůstáme se a těšíme se na nové posily.
 8. Zajímavá finanční odměna, ubytování a strava zdarma.
 9. Neocenitelné zkušenosti.
 10. Případné sepsání doporučení nebo potvrzení vaší praxe je samozřejmostí.

Ozvěte se nám, ať už je váš dotaz jakýkoliv na: vaclav.ubl@krouzky.cz, váš zájem oceníme a také se s vámi moc rádi seznámíme! Nebo nás kontaktujte přes náš webový formulář.

Těšíme se!


Vašek, Eliška, Bára, Terka, Tomáš, Verča, Kačka, Alenka, Nikča, Péťa, Terka, Dáša, Evča, Hanka, Evina, Elišky, Darja, Bára, Jana, Radim, Láďa a Kačka.  

 

 

 

Hola, hola, tábor volá!

Cestou do práce mi málem omrzly uši, a přesto první váš dotaz dnes směřoval na letní tábor pro děti.

Na náš letošní kroužkový tábor jsem i já sama moc zvědavá, povede ho sice tradičně náš ostřílený táborový vedoucí Václav, ale poprvé si děti budou léto s námi užívat v nádherném prostředí Českého Meránu v bezprostřední blízkosti oblíbeného skiareálu Monínec.

Hned jsem si ale také vzpomněla na svůj první PIONÝRSKÝ tábor, ze kterého jsem posílala rodičům zoufalý dopis, ať si pro mne okamžitě přijedou, nebo umřu :-) !! Než tehdy pošta psaníčko doručila, jelo se domů. I se mnou, neumřela jsem. A za rok jsem jela znova a pak zase a zase… Některá táborová přátelství mi dokonce vydržela dodnes.

A první tábor mé nejstarší dcery? Barunka se domů vrátila s téměř nedotčeným obsahem kufru, vytáhla pouze pytlík se spodním prádlem a pláštěnku, takže po deseti dnech jsem ji u autobusu vyzvedávala ve stejném oblečení, v jakém na tábor odjela. Tehdy jsem se zlobila na vedoucí oddílu, dnes už vím, že chyba byla především v dokonalém servisu, na který byla dcera doma zvyklá a díky kterému ji nenapadlo, že oblečení, které má nachystané u postele, je to stejné, které tam večer odložila. Z toho plyne, že i rodičům může pobyt potomka na táboře prospět :-) .

Vaše Veronika Nečasová z Kroužků.

PS:  Taborům Zdar! a vy pište a ptejte se :-)

Pozdrav všem kamarádům :)

Děti z divadelního kroužku v naší partnerské škole_ZŠ Sever v Hradci Králové nám poslaly pozdrav, zaposlouchejte se také do veselého a šťastného hlasu našich dětí :-) Děkujeme za fantastické vedení tohoto kroužku lektorce Nikolce Mihokové, která se dětem věnuje s opravdovou láskou a empatií :)

Video ke zhlédnutí je zde: https://www.youtube.com/watch?v=IuHoHXIxYDA

Byla pyšná princezna opravdu pyšná?

Pronikavé a umíněné „zavaž mi střevíček!“, které od princezny Krasomily vyslechl král Miroslav, tedy zatím neznámý zahradník, se stalo legendární hláškou českých pohádek. Pyšná princezna, první československá filmová pohádka z 50. let, kde v hlavních rolích vystupují Alena Vránová a Vladimír Ráž, uvízla z dětství v paměti snad každému z nás. Byla ovšem princezna Krasomila opravdu tak pyšná?

Princ Miroslav, který vystupoval jako zahradník, se na rozdíl od ostatních služebníků, princezně nepoddal. Nejen, že jí zprvu troufale nezavázal střevíček, odmítal ji učit hře na loutnu či zpěvu. Snažil se přimět princeznu, aby se nad svým chováním zamyslela a napravila se v komunikaci s ostatními – dával ji tedy cenou zpětnou vazbu. Využívá také ironii a s nadhledem princeznu odbývá. Princezna se však cítí dotčená, protože zahradník neuposlechl její opakované rozkazy a neobdivoval její krásu. Princ ji ovšem svým přístupem naučí tomu, že pokud chce od kohokoliv dobrou radu či službu, musí ho slušně poprosit. Princezna tak pochopila, že i ona něco „musí“, a že jedná-li s lidmi uctivě, dosáhne toho, co žádá, mnohem snadněji.

Princezna měla radost ze svých pokroků, kterých díky princi dosáhla, například se naučila zpívat a pečovat o květinové záhony. Odměnou jí bylo, že zpívající květina, která se jí tolik líbila, kvetla a zpívala. A to jen díky tomu, že přestala být pyšnou. Připomíná mi to obvyklou situaci na kroužku, kdy je nejdříve pro děti odměnou za zdařilou hodinu samolepka či jednička s hvězdičkou od lektora. S postupem času pochopí, že samolepka, stejně jako hrající květina, je jen tou třešničkou na dortu, a že cílem kroužku je něco jiného. Princezna, které první ráno zpívající květina uvadla, pochopila, že bude-li pyšná a zlá, nenaučí ji princ, pro ni pouhý zahradník, zpívat a květina nebude kvést. Co symbolizuje ona květina v běžném životě?

Postupně se tedy princi Miroslavovi podařilo přimět princeznu Krasomilu, aby své chování změnila – pomohl ji vytvořit náhled na své chování – a to je úkolem i každého lektora. Nebyla tedy nepolepšitelně pyšná. Pouze se jí nedostalo té správné výchovy a podlehla vlivu špatných rádců jejího královského otce. Vždy si byla jistá, že vše, co chce, může mít a nejlépe hned. Ale tak to v reálném světě nefunguje. Budou-li naše děti vedeny k tomu, že je správné o věci pečovat, o cokoliv, byť o sebemenší drobnost, slušně požádat, ovlivníme tím i sami sebe a atmosféru na kroužku. Dejme dětem možnost se svobodně vyjádřit k tomu, jaké kroužky budou navštěvovat. Ne každý kluk se chce stát profesionálním fotbalistou a holčička herečkou či modelkou. Nevychovávejme další pyšné prince a princezny.

Tereza Juříková - lektorka Vědeckých pokusů

Divné slovo Artefiletika

V tvořivých kroužcích se snažíme o artefiletický přístup. Připouštím, že tohle slovo není úplně běžně používané, pojďme se podívat, kde se tohle slovo vzalo a co znamená. Arte- odkazuje k umění, nemyslí se tím ale jenom obrazy v galeriích a divadlo na velkém pódiu, nemluvíme jen o sochách na náměstích a architektuře. Předponou arte- máme na mysli každou tvořivou činnost, kdy člověk vkládá svoje pocity, prožitky do nějakého výtvoru nebo akce.

Řecký slovní kořen “-fil-”, vyjadřuje vztah anebo příznivý postoj (např. “mít rád”). V tomto případě se týká tzv. filetického pojetí výchovy, které je založeno na „respektování osobních zkušeností i potřeb žáků a směřuje k jejich intelektuálnímu a morálnímu rozvoji prostřednictvím reflektivní komunikace“. Stejně tak je možné propojit tento slovní kořen s Philetem z Kou, vychovatelem egyptského krále Ptolemaia II., který právě dokázal při výchově propojit vědomosti s uměním i sociálním cítěním.

Zdá se Vám to stále nějaké zamotané? Snažíme se s dětmi dívat kolem sebe, zkoumat svůj svět, kreslit, malovat, modelovat, vyrábět a potom si s ostatními o své práci vyprávět a chápat jeden druhého.

Markéta - metodička tvořivých a uměleckých kroužků

Info z ,,infa,,

Původně jsem dnes chtěla psát o krásných knížkách, které tady v kanceláři Kroužků mezi námi kolují, ale píšete a voláte v takové míře, že se tedy budu věnovat jen a jen vám:-) . Druhé pololetí už totiž klepe na dveře a spousta nováčků mezi vámi si neví rady….

PLATBA ZA 1. POLOLETÍ ZAHRNUJE 15 ODUČENÝCH LEKCÍ A PROTO SE ZAHÁJENÍ 2. POLOLETÍ MŮŽE LIŠIT I U KROUŽKŮ V JEDNÉ ŠKOLE PODLE POČTU ZRUŠENÝCH HODIN.

POKUD DĚTI CHODÍ DO KROUŽKU OD ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU, AUTOMATICKY S NIMI POČÍTÁME I DO DRUHÉHO POLOLETÍ.

PODKLADY K PLATBĚ BUDEME NA EMAILY RODIČŮ HROMADNĚ ODESÍLAT VE DRUHÉ POLOVINĚ LEDNA.

DO VĚTŠINY KROUŽKŮ JE MOŽNÉ PŘIHLÁSIT DĚTI OD POLOLETÍ, JSOU VŠAK KROUŽKY VÝUKOVÉHO CHARAKTERU, U KTERÝCH TO NEDOPORUČUJEME (FLÉTNA, ANGLIČTINA…)

Nebraňte svým dětem ve změnách, pokud je kroužek nebaví a vzpomeňte si sami na sebe, kolik jste toho v životě vyzkoušeli, než jste si pro sebe našli to „pravé ořechové“. Nenuťte je trávit čas něčím, co jim nepřináší potěšení a dejte jim volnost v rozhodování.

Vaše V.

PS:   Tedy, ne že by moji rodiče jásali, když jsem chtěla chodit do kroužku hry na kytaru, ačkoliv mne ve škole paní učitelka hudební výchovy žádala, abych při sborovém zpěvu jen otvírala pusu, protože naprosto postrádám hudební sluch, ale chodila jsem…. Díky mami a tati :-)

Keramické výrobky dětí?

 

Kompetence – neviditelné výrobky

„Výrobky, které letos nosí děti z keramiky, nejsou hezké“, stěžuje si nejmenovaná maminka. Odpověděla jsem jí mailem, ale možná i Vy si myslíte, že výrobky Vašich dětí nejsou dost hezké.

Vypálená a naglazovaná hlína, kterou děti přinesou z kroužku domů, ale vůbec není podstatná. Naším cílem je, aby děti na kroužcích získávaly kompetence. Tento odborný pedagogický výraz by se do obecné řeči dal přeložit nejspíše jako schopnosti nebo dovednosti. Děti se na keramice naučí povídat si s dětmi z jiné třídy nebo dokonce i z jiného ročníku. Nebojí se požádat o zapůjčení špachtle, očka nebo šlikru – a všechny tyhle keramické pomůcky umí pojmenovat. Děti zjistí, že se mohou svobodně rozhodnout, že ocásek nenaškrábou a nenašlikrují, ale pak musí přijmout svoje zvířátko, kterému ocásek v peci upadl.

Děti si vyzkouší, jak je keramická hlína měkká, slizská, studená, suchá, drolivá. Prstíky se stávají lekci od lekce obratnější, najednou je snadné vymodelovat kuličku, hada, misku, krále, příšeru. První krůčky jsou ale těžké, stejně jako v životě.

Prosím Vás tedy, až Vás synek nebo dcerka donesou domů divnou keramickou věc, všimněte si, že má v sobě zakleté potěšení z modelování, povídání s kamarády, rozmíchávání engob, trpělivost, zaujetí. Pochvalte prosím tu divnou věc a přidáte k ní i nadšení do dalších výrobků, které se pomalu, pomaličku budou formovat, nebudou stejné jako výrobky v knize, nebudou stejné jako nic na světě, protože v nich bude zakletý svět Vašich dětí.

Markéta, metodik pro tvořivé obory
článek na našem blogu: https://krouzkyblog.wordpress.com/2017/01/10/keramicke-vyrobky-deti/

Co se opravdu povedlo ...

Konec roku 2016 byl pro nás opravdu vydařeným!

Akce pro děti pořádáme od roku 1999 a stále nás to baví stejně.

Zvlášť Florbalový turnaj a Kroužkovaná podívaná mají opravdu svou hlubokou tradici.

Přesto, že každá akce je vždy jiná, mají úplně pokaždé jedno společné - radost, nadšení a lásku. U dětí, u rodičů, u lektorů a u nás!

Ohlédněte se s námi za atmosférou akcí, těch posledních:

FLORBALOVÝ TURNAJ
https://krouzkysz.sharepoint.com/_layouts/15/guestaccess.aspx?folderid=05bfc08f6e51448efa054cb6760b92bd9&authkey=AQ8tJAzyYPV4kC90jPQBOB8

KROUŽKOVANÁ PODÍVANÁ
https://krouzkysz.sharepoint.com/_layouts/15/guestaccess.aspx?folderid=0daf332f285944d6cb7be50867ef5d305&authkey=ASOuS0u5Tq9F1zFw3kTT_IM

Své pocity a dojmy z akcí pro vás výstižně shrnula naše nová kolegyňka Verunka Nečasová a především také maminka svých dětí:
https://krouzkyblog.wordpress.com/2017/01/03/132/

Už se píše rok 2017, který s sebou přinese řadu dalších akcí, na které se my v Kroužkách již moc těšíme!

,,Jediný způsob, jak dělat dobře svojí práci...

........je milovat to, co děláš."   (Steve Jobs).

To my v Kroužkách víme, vidíme, vnímáme a z toho tvoříme ten nejlepší tým lidí, který zde máme a kterého si vážíme!

http://www.krouzky.cz/kariera-v-krouzkach

PF 2017

Do nového roku Vám Kroužky východní Čechy přeji vše, co si  ze  srdce přejete Vy sami.

Samozřejmě také zdraví, štěstí a lásku :-) Těšíme se na další nové  akce, které nám společně nový rok přinese, protože každá výzva nás posouvá dál. S přátelskou úctou Vaše Kroužky východní Čechy.

PF 2017

Milé děti, rodiče a přátelé Kroužků,

přejeme vám poklidné a pohodové svátky, plné radosti a společně strávených chvil v okruhu svých nejbližších.

Vážíme si vaší důvěry v uplynulém roce a jsme rádi, že společně vstupujeme do nového roku 2017, ve kterém vám přejeme hodně zdraví, lásky a úspěchů v profesním i osobním životě.

VAŠE KROUŽKY

Kroužkovaná podívaná

V úterý 20. prosince se na Staroměstském náměstí od 15 do 19h uskutečnila naše tradiční Vánoční Kroužkovaná podívaná.

Velké poděkování patří našim lektorům, díky nimž mohla být tato akce vůbec uskutečněna. Pro nás a jistě i samotné děti to byl krásný a motivující zážitek.

Děkujeme také rodičům, kteří své děti v zájmové činnosti podporují a vkládají důvěru právě našemu školskému zařízení Kroužky.

Připravujeme pro vás fotografie z této akce, informujeme již brzy :-)

VAŠE KROUŽKY

 

Kdo vyhrál florbalový turnaj?

PRO NÁS ÚPLNĚ VŠICHNI, KTEŘÍ SE ZÚČASTNILI A BYLI SOUČÁSTÍ! :o)

 
Rádi bychom touto cestou vyjádřili velké uznání a poděkování celému organizačnímu týmu, lektorům, trenérům a pomocníkům za uskutečnění našeho 21. Florbalového turnaje pro děti z našich kroužků, který proběhl v neděli 18. prosince 2016 v hale Sokola Vinohrady.
 
Vážíme si veškerého vašeho úsilí, energie a nadšení, které jste do všeho vložili a především toho, že vedete děti tím správným směrem a jste pro ně tak velkým vzorem. DĚKUJEME!!
 
Poděkování také patří všem rodičům a fanouškům, protože také díky nim se naše akce mohla nejen uskutečnit, ale díky jejich povzbuzení zažili hráči tu správně motivující atmosféru.
 
A jak celý turnaj dopadl? Kdo se stal vítězem? Máme pro vás výsledky - zde!
 
Fotografie z akce pro vás již připravujeme.

Vaši fanouškové z KROUŽKŮ :o)

Adventní Kroužkovaná podívaná

Tradiční svátek všech našich dětí a lektorů - Stříbrná neděle ve znamení toho, co se děti v našich kroužcích naučily a jak hezké je trávit volný čas smysluplně a tím, co nás baví. Děkujeme všem, opět bylo na co koukat a radovat se z dobře odvedené práce. Každý si z letošní Adventní Kroužkované podívané odnesl sladké jablko od Ovocnářské unie ČR, kde je po rozkrojení opravdu garantována hvězda štěstí pro každého:-)

Více fotografií na našem facebook profilu: https://www.facebook.com/Krou%C5%BEky-v%C3%BDchodn%C3%AD-%C4%8Cechy-205012222874803/

Kroužkovaná podívaná - harmonogram

Milá maminko, tatínku, babičko, dědečku, bráško, sestřičko…

 

Závěr roku patří již tradičně přehlídce toho nejlepšího, co se vaše děti stihly spolu s námi v KROUŽCÍCH naučit, a proto vás i letos zveme na naši  KROUŽKOVANOU PODÍVANOU  , která se uskuteční v úterý 20.12.2016 na Staroměstském náměstí v čase od 15:00 do 19:00hod.

Zkraťte si čekání na Ježíška a přijďte se i vy podívat na spoustu krásných vystoupení našich malých umělců - harmonogram všech vystoupení zde.

 

Srdečně vás zveme, my i všechny děti se na vás moc těšíme J

Vaše vánočně naladěné KROUŽKY .

Florbalový turnaj - TUTO NEDĚLI 18/12!

Milí rodiče a kamarádi,
 
již tuto neděli 18. prosince se uskuteční náš tradiční FLORBALOVÝ TURNAJ, v pořádí už 21.!
 
Jste srdečně zváni do Sokola Královské Vinohrady, Polská 2400/1, Praha 2, vstupné je ZDARMA.
 
Naše týmy jsou připravené, hřiště rozlosované, ceny připravené a organizační tým natěšen! :-)
 
Zveřejňujeme přesný časový harmonogram a těšíme se na všechny hráče, fanoušky a kamarádi florbalu! :-)

Týmy MINI kategorie - rozpis od 8.30 do 13.15
Týmy I. kategorie - rozpis od 14.00 do 17.30
Týma II. kategorie - rozpis od 17.45 do 19.52

Vánoce s našimi vašimi dětmi

Vážení rodiče, milé děti a přátelé, 

zeptala jsem se mé tříleté Mařenky, na co se nejvíc těší o Vánocích? Mile mě překvapila, že se těší až budeme všichni spolu. Je fajn si připomenout, že to není o hoře dárků, kterou jsme ve stresu nashromáždili v nákupním centru, ale že kouzlo Vánoc je právě v tom, když jsme spolu a sdílíme radost. 

Srdečně vás všechny zvu ke sdílení radosti na našich akcích, které připravujeme pro vaše-naše děti: 

a mnoho předvánočních ukázkových lekcí a vystoupeních přímo ve škole! 

(Přesné termíny ukázkových lekcí obdržíte vždy přímo od lektorů, kteří vedou vaše kroužky) 

Děti se už těší, že vám předvedou, co se od října naučily, a také věří, že jejich snahu oceníte. Já bych chtěla ocenit nejen je, ale i naše lektory. Právě jim patří můj obrovský dík za to, jak se dětem věnují, motivují je a směřují ke smysluplnému a zábavnému prožití jejich volného času.

Těším se na florbalové zápolení, radost z vítězství, vystoupení malých flétnistů, tanečníků, herců, dojetí maminek a hrdost tatínků… a budu moc ráda, když část adventního času strávím právě s vámi a vašimi dětmi.

Přeji vám nejkrásnější Vánoce a v příštím roce hodně dětských úsměvů a radosti.

Za celý lektorský a organizační tým společnosti Kroužky

Maruška Růžičková, zakladatelka 

Adventní Kroužkovaná podívaná

Velmi příjemné setkání s tajemníkem Ovocnářské unie České republiky, panem Romanem Chaloupkou.

Díky za velmi zajímavé a poučné informace, jak skvělá je naše republika v pěstování různých ovocných odrůd, a to včetně super výsledků v pěstitelství na celém světě! Více na: http://www.ovocnarska-unie.cz/ 

Na letošní velké Adventní Kroužkované podívané se mohou děti těšit na odměnu za vystoupení v podobě voňavého českého jablka.

A to již zítra, 11. prosince v paláci Pardubice od 10.30 hod

Vánoční kroužkovaná podívaná v Plzni

Srdečně Vás zveme na tradiční Vánoční kroužkovanou podívanou, která se bude konat při příležitosti čtvrté adventní neděle, tedy 18.12.2016 již od 10:50 hod., a to v rámci vánočních trhů na náměstí Republiky v Plzni. Přijďte se podívat na spoustu krásných vystoupení dětí z partnerských základních a mateřských škol, které si pro Vás připravily se svými lektory v našich kroužkách.

 

Na předvánoční setkání se těší a příjemnou zábavu přeje 

Romana Kučerová

ředitelka Kroužky Plzeň

Děti a svět filmu?

Dne 17. listopadu 2016 jsme pro děti připravili kurz animačního filmu přímo v animační dílně Aeroškoly.

Děti tak navštívily speciálně vybavený animační ateliér a na několik hodin se nechaly okouzlit světem filmu.

Seznámily se s postupy klasické stop-motion animace, což je technika, která je založená na výtvarném tvoření a ručním animování.

Čekalo je kreslení, vystřihování a práce s nejrůznějšími výtvarnými materiály. Prostor byl pak dále také pro hru a experiment.

Po krátkém seznámení s technikou a společných zkouškách se děti pustily do tvorby jejich animovaných příběhů.

My jsme z tvorby dětí doslova nadšeni, proto se chceme hrdě podělit o jejich tvorbu také s vámi!

Animační tvorba dětí aktuálně na youtube kanále Kroužky pro děti

Hezkou zábavu :-)

VAŠE KROUŽKY

 

 

 

Blog a Instagram? I my jsme tam!

Kontakt s našimi klienty a kamarády Kroužků nás prostě baví a je pro nás cenným v mnoha směrech!

Proto jsme se rozhodli posílit o další možnosti a chceme vám připomenout, kde všude s námi můžete být v kontaktu. 

FACEBOOK?
Zde už nás jistě dobře znáte - sdílíme zážitky z kroužků, inspirujeme různými tipy a nápady nebo informujeme o významných událostech.
Přidejte se!

LINKEDIN?
Bez našich skvělých lektorů a partnerů by to nebylo ono - vybíráme pečlivě a jen ty nejlepší, pouhou inzercí to pro nás nekončí.
Doporučte!

TWITTER?
Také zde chceme být a informovat o tom, co nás baví a naplňuje!
Sledujte!

YOUTUBE?
To nás baví velice - jedna ze skvělých možností, jak vás nechat přímo nahlédnout do ,,dějů".
Sledujte!

a nově také přidáváme:

INSTAGRAM
Snadno a rychle sdílíme zážitky, radosti a aktuální dění v Kroužcích. A nejen to, prostřednictvím hashtagu tak mohou činit přímo i naši lektoři ,,z terénu"!
Sledujte!

BLOG
Kroužky tak trochu jinak! Kdo a co za vším stojí, jak vše ve skutečnosti chodí, jaké pro vás máme zajímavosti nebo novinky....a spoustu, spoustu dalšího.
Sledujte!

Dělat radost, dělá radost! A my budeme rádi, pokud vás to s námi bude bavit kdykoliv a kdekoliv.....prostě vždycky! :-)

Adventní Vratislav

Adventní Vratislav - 10. prosince pořádá Adventní zájezd naše partnerská škola ZŠ Závodů Míru Pardubice. Uvolnilo se pár míst, kdo by měl o tento výjimečný a krásný zájezd v době Adventu zájem, prosím, napište na kveta.sterbova@krouzky.cz, a to nejpozději do pondělí 5. 12. 2016. Cena je 650 Kč a obsahuje cestu luxusním pohodlným autobuse, komplexní pojištění a v ceně je také průvodce! https://www.facebook.com/images/emoji.php/v6/f4c/1/16/1f642.png

Vánoční palác rozsvítily i Kroužky.

Největší obchodní palác v regionu – Atrium Pardubice je na Jéžiška již připraven! Nejen naše děti z Kroužků, ale i partnerská škola Svítání byla při této slavnostní chvíli, kdy se celý palác Pardubice rozzářil do slavnostních světel.

Krásné Adventní dny přejí všichni z Kroužků!

21.ROČNÍK FLORBALOVÉHO TURNAJE

Zveme všechny fanoušky florbalu na náš netrpělivě očekávaný tradiční florbalový turnaj, který se uskuteční v neděli 18.prosince 2016 v hale TJ Sokol Královské Vinohrady.

1.-2.třída  8:30-13:30

3.-4.třída  14:00-17:45

5.-7.třída  17:45-20:00

Těšíme se nejen na všechny naše nadějné florbalisty, ale i na jejich rodiče a kamarády. Udělejte si čas a přijďte mezi nás i vy!

Další informace pro vás budeme mít po uzavírce přihlášek :-) .

Pozvánka na čokoládový festival

Vážení rodiče a milé děti,

Tímto Vás zveme na sladkou akci http://www.cokoladovy-festival.cz/, která se koná 25.-27.11.
Kroužky Ostrava se budou prezentovat v sobotu a neděli mezi 10 až 17 hodinou.


Přijďte nejen ochutnat výborné čokoládové dobroty, ale navštivte také stánek Kroužků Ostrava, kde Vás čeká spoustu kreativity a můžete si například vyrobit originální Vánoční přání.


Těšíme se na vás a fotky vašich výrobků.

 

Kroužky Ostrava

4. místo vybojováno!

Naše fotbalová přípravka ,,urvala" krásné 4. místo!

Nezapomenutelnou stopu zanechala fotbalová přípravka FK Kroužky na svém prvním turnaji v pražských Běchovicích. Po skvělých výkonech tým svěřenců Pavla Mrázka složený z fotbalistů ze ZŠ Průhonice a ZŠ Švehlova skončil na nádherném čtvrtém místě! Náš útočník Robin Akgül navíc se čtyřmi trefami získal titul nejlepšího střelce.

Nedělní turnaj byl pro FK Kroužky vůbec prvním soutěžním měřením sil. Naše naděje si vůbec nevedly špatně a jejich výkony se nesly ve znamení čtyřek. Po jedné výhře, jedné remíze a dvou nešťastných prohrách skončil FK Kroužky po čtyřech zápasech se čtyřmi body a se čtyřmi vstřelenými góly jako čtvrtý. 

Svěřence trenéra Pavla Mrázka k nadlidským výkonům hnala bouřlivá atmosféra, kterou svým povzbuzováním vytvořili rodiče, prarodiče a sourozenci malých fotbalistů. Pořadatelé naše výkony ocenili pozvánkou na další turnaj, který se bude konat na jaře příštího roku. Fotbalistům blahopřejeme, velký díky patří trenérovi Pavlovi Mrázkovi za skvělou přípravu hráčů i samotné koučování při zápasech. A také všem, kteří naše fotbalisty na turnaj přivezli a povzbuzovali je.

Reportáž z našeho kroužku Vědecké pokusy.

Jsme rádi, že naše kroužky Vědecké pokusy hrají hlavní roli nejen v této reportáži, ale také možná v životě našich žáčků, třeba současně budoucích velkých vědců.

 https://www.youtube.com/watch?v=PlW3U4IRPvw

Noc Grácií.

Noc Grácií po deváté ve Východočeském divadle v Pardubicích.

Škola Svítání, která výjimečnou akci pořádá, pozvala i Kroužky.
Grácie byly podle dávné mytologie tři, znamenaly: "Dát, přijmout a vrátit" A přesně v tomto duchu se nesl celý slavnostní večer ve Východočeském divadle, na který byly naše Kroužky pozvány a náležitě si jej také užily. Noc Grácií - tuto krásnou tradici nastolila škola Svítání už před devíti lety. Jedná se o společné setkávání a současně udělování cen Grácií lidem a společnostem, kteří celoročně podporují a pomáhají speciální školu Svítání. 
Večer plný tance a hudby v podání žáků a absolventů Svítání v překrásných prostorách Východočeského divadla jsme si s kolegyněmi náramně užily, uvedla Květa Štěrbová, ředitelka Kroužků východní Čechy.

Lektoři TANCE - přidejte se!

POZOR, POZOR, potřebujeme nové posily do našeho tanečního týmu a vypisujeme nové přijímací řízení na pozici LEKTOR/KA TANEČNÍCH OBORŮ.

Máte někoho na doporučení?

Sdílejte a přispějte skvělým tipem na spolehlivou a smysluplnou brigádu :o)

A zájemci nám rovnou pište na: personalni@krouzky.cz, těšíme se na vás!

Pro milovníky přírody a fotografování je tady soutěž „PŘÍRODNO 2016“

Ekocentrum PALETA ve spolupráci s J. H. Bekem a Kroužky východní Čechy vyhlašuje fotografickou soutěž ve třech věkových kategoriích.

Věkové kategorie

A – do 14 let

B – od 15 do 20 let

C – od 21 let

Fotografie

 •         Minimální rozměr 20x30 cm
 •         Soutěžící může zaslat maximálně 5 fotografií
 •         Maximálně 3 barevné a 2 černobílé fotografie

Hodnocení

Výherce jednotlivých kategorií vybere porota na základě hlasování návštěvníků a svého hodnocení. Výsledky soutěže a rozhodnutí poroty jsou nenapadnutelné. Výhru v soutěži nelze vymáhat.

Témata

 1.      Příroda v zemědělství
 2.      Návrat do přírody

Zasílání fotografií

Fotografie zasílejte od 1. 10. do 31. 10. 2016 na adresu:

Ekocentrum PALETA

Štolbova 2874

530 02

Pardubice

 

Na obálku uveďte „Fotosoutěž Přírodno 2016“. Z druhé strany fotografie uveďte následující:

Jméno a příjmení autora, věkovou kategorii (A, B nebo C), téma (1 nebo 2), název díla.

Zasláním fotografie souhlasíte s jejím vystavením a případným dalším užitím k propagaci soutěže a výstavy (včetně dalších ročníků soutěže).

 

V soutěži je možné vyhrát VIP vstupenky do kina Cinestar Pardubice, který je díky úzké spolupráci s Kroužky nyní sponzorem této hlavní výhry.

Další výhra - zapůjčení fofoateliéru (J. H. Bek) a další ceny poskytne Ekocentrum PALETA.

 

Výstava bude probíhat od 1. 11. Do 30. 11. 2016

Pozdravy dětí z kroužku Švadlenky

První pozdrav z kroužku nám dorazil od dětí ze ZŠ Gutova z kroužku Švadlenky, který vede naše úžasná paní Braunová :o)

Moc děkujeme a posíláme velkou pochvalu za krásnou práci!

Sportuj v okoli.cz a KROUŽKY!

SPORTUJ V OKOLÍ.CZ a KROUŽKY se svými sportovními obory!

Vážíme si podpory našich sportovních kroužků prostřednictvím projektu Sazky a Českého olympijského výboru, který umožňuje největší veřejnou databázi sportovních klubů a sportovišť a pomáhá tak rodičům i široké veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Tak tedy rozhýbejme české děti! :o)

Metodička tvořivých a uměleckých kroužků!

Na naše krásné obory tvořivých a uměleckých kroužků dohlíží naše stejně krásná a talentovaná metodička: Mgr. Markéta Píchová

Markéta spolupracuje se školským zařízením Kroužky od roku 2011, nejdříve působila jako lektorka kroužků výtvarné výchovy, keramiky, vaření, korálkování i gumičkování. Nyní pracuje v Kroužkách jako metodička těchto tvořivých kroužků. Vytváří pro ně metodické materiály, pořádá školení lektorů a lektory metodicky podporuje také v průběhu celého školního... roku. Absolvovala pražské Gymnázium Na Pražačce a získala magisterský titul na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze – obor učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro základní školy a střední školy: sociální pedagogika – výtvarná výchova. Je aktivní výtvarnicí.

Mezi svými lektory je velmi oblíbená díky své velké ochotě a vnímavé podpoře, kterou věnuje opravdu každému jednotlivci!

BRIGÁDA NEBO CHVILKA ODREAGOVÁNÍ PŘI ZAMĚSTNÁNÍ?

Máme pro vás skvělou příležitost  - otevíráme řadu nových kroužků, takže aktuálně nabíráme stále nové posily do našeho kroužkovacího týmu! :o)

U nás je ,,práce" zábavou a tu krásnou zpětnou vazbu, které vám děti dokáží dát, prostě nemumíme slovy popsat! :o)

Tak těšíme se na vás na personálním :-), napište nám: personalni@krouzky.cz

Je tady říjen a začátek kroužků!

Milé rodiče, milé děti,

dnešním dnem zahajujeme první lekce kroužků (pokud kroužek nemá své zahájení v pozdějším termínu).

Naši lektoři vyrážejí na své první lekce, na které se moc těší!

Celý náš kroužkový tým přeje lektorům i dětem lekce plné poznání, legrace a radostných okamžiků ze společně strávených chvil! :o)

 

Pomůcky na kroužky!

ZAČÁTEK KROUŽKŮ SE POMALU BLÍŽÍ!

Už máte všechny pomůcky připravené? :o)

Sukénky pro tanečnice, rakety pro malé badmintonisty nebo florbalové hokejky pro tréninky hráčů na náš velký florbalový turnaj a mnoho dalšího pořídíte výhodně v našem E-SHOPU: https://prihlaseni.krouzky.cz/online-prihlaseni/eshop/

Tak honem než vyprodáme zásoby! :o)

Kdo se stará o naše sportovní kroužky?

Začínáme kroužkovat už příští týden!!! A kdo u nás pečlivě dohlíží na sportovní obory kroužků?

Florbal, Sportovní hry, Badminton, Atletika, Míčové hry, Bojové sporty, Mini judo, Skateboarding a mnoho dalších......o tyto obory pečuje náš skvělý metodik: Ing. Jan Brožek

Honza v naší společnosti působil jako oblíbený lektor sportovních kroužků (Sportovní hry, florbal, futsal aj.).... Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde nyní působí jako doktorand na Katedře hospodářských dějin Národohospodářské fakulty. V rámci studia se také věnuje oblasti Dějiny sportu. Mimo jiné působí jako hlavní trenér malých fotbalistů v klubu Bohemians Praha 1905. Od 7 let jezdí na dětské tábory, které nyní vede jako Hlavní vedoucí tábora, kdy organizuje a zařizuje jejich sportovní a výchovný program. Ve společnosti Kroužky Honza nově pracuje jako metodik sportovních oborů a má dohled nad všemi sportovními kroužky, činností lektorů a vytvářením oborové metodiky. Můžete se na něj kdykoliv obrátit, pokud Vás zajímá, co Vaše dítě dělá na sportovních kroužcích, či co se má na kroužkách naučit.

Prima parta,velké nápady a možnost seberealizace!

Každý jednotlivec je pro nás osobnost,na kterou jsme pyšní - nejsme pouze kolegové,tvoříme jeden velký TÝM!

Každý něčím přispíváme,ale také se podporujeme navzájem - u nás je zvykem si pomáhat!

Dělejte, co vás baví a poznejte ten smysl!

LÁKÁ?? ... třeba nám jen napište: http://www.krouzky.cz/kariera-v-krouzkach

Tanečníci....kde jste? :o)

Máme dlouhý zástup tancechtivých dětiček, kteří se chtějí naučit základní kroky a jednoduché vazby v kroužcích Tanečků v MŠ, Aerobiku a Hip Hopu nebo i Roztleskávaček a dělat, co je baví! :o)

Otevíráme od října spoustu kroužků tohoto oboru a posilujeme náš tým lektorů! - kontaktujte nás co nejdříve, podpoříme už jen vaší samotnou chuť do tance ;-) http://www.krouzky.cz/kariera-v-krouzkach

Právě vrcholí čas, kdy odevzdat přihlášky do Kroužků.

Do kroužku by měly děti chodit dobrovolně a rády. Poslechněte si rady ředitelky Kroužků východní Čechy v Rádio poradně Českého rozhlasu Pardubice.

http://www.rozhlas.cz/pardubice/radioporadna/_zprava/do-krouzku-by-mely-deti-chodit-dobrovolne-a-rady-jak-sprave-vybirat--1645512

 

MAMINKO, CO BUDE DNES K VEČEŘI?

Tak přesně tuhle otázku už od října neuslyšíte, pokud se vaše dítě chystá do našeho kroužku VAŘENÍ!

Těšte se na změnu: Maminko, můžu dnes udělat večeři?? :-)))

Zdravé svačinky, dezerty, jednoduché teplé i studené večeře, dobroty pro sebe i pro rodiče připraví naši malí kuchtíci podle naší lahodné metodiky. ... Ověřené recepty si děti podle věku mohou zapisovat nebo zakreslovat do vlastních sešitů. O dokončený pokrm se dělí ve skupince a vzájemně oceňují svou práci.

Už teď se těšte na ochutnávaní a lahodné večeře! :o)

Hudba a tanec u nás!

TANEC A HUDBA k sobě neodmyslitelně patří! O tom ví své naše odborná metodička, která má nad těmito obory u nás přísný dohled!

Naše Mgr. Lucie Čížkovská :o)

Lucka začala ve společnosti Kroužky pracovat před sedmi lety jako lektorka Aerobiku a moderního tance. Vystudovala Pedagogiku na filozofické fakultě Univerzity Karlovy a Andragogiku na Univerzitě Jana Amose Komenského. Tři roky pracovala v mateřské škole jako Asistentka pedagoga a v roce 2014 nastoupila do „Kroužků“ v Pra...ze, kde v současné době zastává pozici Metodičky tanečních a hudebních kroužků.

Můžete se na ní obrátit s jakýmkoliv problémy či dotazy týkající se těchto oborů a ona Vám je ráda pomůže vyřešit.

Ve svém volném čase se Lucka věnuje dětem v Sokole, ráda cestuje, jezdí na in-line bruslích, peče sladké dobroty a sleduje dobré filmy.

Letošní hit - VĚDECKÉ POKUSY!

VĚDECKÉ POKUSY - drží stále svou velkou oblíbenost!

Laboratorní myška Žofka provádí děti pokusy ze světa chemie, fyziky a přírodovědy. Naši malí vědci si vedou vlastní vědecký deník a pracují s opravdovými zkumavkami, pipetami, kádinkami, měřidly a dalším laboratorním vybavením. Deníky a veškeré pomůcky jsou v tomto kroužku zdarma.

A protože nás tento obor opravdu moc baví, připravili jsme velkou novinku a nabídku nového kroužku: VĚDECKÉ POKUSY – MIKROSKOPOVÁNÍ – od 5. třídy. Známí vědci provedou děti mikrosvětem. Děti budou za pomoci mikroskopu zkoumat strukturu zajímavých objektů, naučí se vyrábět a pozorovat dočasné preparáty. Vše si také zaznamenají do svého vědeckého deníku.

Prostě kroužek, který by bavil i všechny dospělé :o)

Ručíme za kvalitu kroužků!

Krásný pondělní den :o)

Přihlašování do kroužků je v plném proudu a vás určitě často napadá otázka, zda opravdu dbáme na kvalitu našich kroužků a jakým způsobem? ANO A NEUSTÁLE!!!

Naši odborní metodici po celý školní rok s lektory aktivně spolupracují, osobně hospitují jejich lekce, navštěvují všechny mateřské a základní školy a neúnavně podporují rozvoj aktivit a metodických plánů každého oboru!

Rádi bych vám představili našeho nejnovějšího odborného metodika technických a edukativních oborů - Mgr. Jakuba Vlacha:

Jakub začal působit ve společnosti Kroužky v roce 2015 jako lektor dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a hlavní vedoucí příměstských táborů. Od roku 2016 dále pracuje pro Kroužky také jako odborný metodik. Vystudoval obor sociální pedagogika na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a obor vychovatelství pro speciálně výchovné instituce na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Po odborné stránce se věnuje zejména výchovnému poradenství, etopedii, didaktice zájmového vzdělávání a zážitkové pedagogice. Také je aktivním instruktorem vodní turistiky. Mezi jeho záliby patří cyklistika, vodní turistika, cestování, divadlo a především jakékoliv ,,hry".

Kroužky s Hurvínkem opět poukázaly na důležitost rodiny.

Dny Evropského kulturního dědictví ve Východočeské galerii v Pardubicích proběhly letos v pohodové, až rodinné atmosféře.

O doprovodný program k výstavě Maxe Švabinského a Rudolfa Vejrycha o Kozlově, která má podtitul „Rodinná vzájemnost“ se postaraly Kroužky východní Čechy, společně s V.I.P hostem z Muzea Loutkařských kultur, a to živým Hurvínkem. Přesně tak reagovaly děti, když rozesmátého veselého kluka s typicky velkou hlavou a ušima v krátkých kalhotách a kolobrndou, potkávaly. „Jé, živý Hurvínek“ :-)

A proč zrovna Hurvínek? „Generace dětí vyrostly na této kamarádské postavičce. A právě děti vyznačují středobod rodiny, důležitost naší přítomnosti a především aktivní budoucnosti,“ řekla Květa Štěrbová, ředitelka společnosti Kroužky východní Čechy.

Lada Rousová je lektorkou hudebních kroužků a žačkou Konzervatoře v Pardubicích, v průběhu výjimečného nedělního dne se postarala o excelentní malé hudební koncerty u klavíru v galerii a navodila tak nevšední atmosféru pro všechny návštěvníky. Odpoledne patřilo nadšeným a nadaným dětem z divadelně dramatického kroužku při základní školy Závodu Míru, které předvedly excelentní muzikál Sněhová královna. O režii a scénář muzikálu v netradičním prostředí galerie se postarala zkušená pedagožka Anna Kučerová, která děti v Kroužku po celý školní rok také vede.

Příjemným zpestřením programu byla spolupráce s Krajskou knihovnou, kdy v průběhu nedělního dne mohly děti naslouchat čtení z knížky od babičky a dědečka.

Všechny děti, které přišly včera do galerie si s lektorkami Kroužku mohly vyrobit medaile z výletu, nebo své letadélko. Překvapivě nejvíce letadélek si vyrobily děvčátka:-)

 

Záštitu nad touto akcí udělily: Mgr. Miluše Horská, místopředsedkyně Parlamentu ČR a Ing. Jana Pernicová, radní  Pardubického kraje, zodpovědná za školství.

HIP HOP A MODERNÍ TANEC

Tančí vaše dítě jakmile zazní první tón písničky? Miluje muziku, tanec a zábavu? Přihlaste ho na kroužek HIP HOP A MODERNÍ TANEC! Děti se na kroužku naučí taneční sestavy různých žánrů (streetdance, hip hop new style, hip hop old style, hype, funky…), to vše za doprovodu sočasné hudby. Holky i kluci budou tančit hlavně to, co je baví a s tím nejlepším vystoupí na naší velké Taneční soutěži a Kroužkované podívané.

Pod vedením zkušeného a kvalifikovaného lektora se děti zábavnou formou učí vnímat rytmus, cítit hudbu, zvyšují svůj pohybový rozsah a rozvíjejí celkovou koordinaci těla. V návaznosti na hudební předlohu společně připravují choreografii, kde mimo jednotlivých variací zkoušejí i free-style improvizaci a formují tak svou taneční osobnost. Nudit se tady opravdu nikdo nebude :-) !!

Jak vybrat kroužky pro děti?

KROUŽKY radí s kroužky!

Přečtěte si, jak správně vybrat kroužek pro své dítě?!

5 rad, na co byste měli myslet

Jste student, maminka na MD nebo aktivní senior?

Chcete svůj koníček, zálibu a znalosti předávat dětem v MŠ a ZŠ v Plzni a okolí. Rozdáváme radost a baví nás to! Přidejte se do našeho kolektivu!IT KROUŽEK


Počítač je dnes každodenní součástí života nás všech a proto jsme pro všechny zvídavé a šikovné děti, které chtějí víc než jen „pařit na počítači“ připravili IT KROUŽEK .
Naučí se zde porozumět funkcím jednotlivých komponentů počítače, orientovat se v uživatelském prostředí Windows, používat základní i pokročilé programy MS Word, Excel, Power Point, malování, kalkulačku, photoshop, ale dozví se také o zásadách bezpečné komunikace na internetu, ti pokročilejší se naučí tvořit vlastní webové stránky a uplatnit nabité vědomosti v praxi. To všechno pod vedením zapálených lektorů a ve společnosti kamarádů.

Naše paní ředitelka jako host Radiožurnálu

Přepis celého rozhovoru naleznete na webu Radiožurnálu.

VĚDECKÉ POKUSY

Odpovídáte denně na desítky zvídavých otázek a mnohdy se vám ani nedostává odpovědí? Pak právě pro vás máme tip na kroužek VĚDECKÉ POKUSY !
Děti si tady formou přizpůsobenou jejich věku samy najdou mnoho odpovědí na otázky o přírodních zákonech z oblasti chemie, fyziky, zeměpisu… V třiceti lekcích kroužku na ně čeká průvodkyně myška Žofka, spousta pokusů, pipety, baňky, lupa, vlastní vědecký deník a to všechno samozřejmě naprosto bezpečně pod vedením vyškolených lektorů, kteří pomohou vašemu malému vědci vyřešit mnoho záhad opravdu zábavným způsobem.
Kroužek je velmi oblíbený nejen mezi chlapci, ale i u holčiček.

S VÝTVARKOU KOLEM SVĚTA

Rádi bychom vám všem, kteří právě vybíráte ten pravý kroužek pro svoji ratolest a stále si nejste jisti, pomohli s výběrem a představili na tomto místě postupně všechny naše kroužky.
Dnes tu pro vás máme druhou z našich novinek, o kterou je veliký zájem.

S VÝTVARKOU KOLEM SVĚTA    

                                                                                                                                                            
Vzpomínáte na první pokreslenou zeď u vás doma? A od té doby mají pastelky, barvy, nůžky a další potřeby vašeho malého výtvarníka nezastupitelné místo v jeho životě? Přiveďte ho mezi nás, pomůžeme mu rozvinout jeho fantazii, talent a nadšení.
Každá z třiceti lekcí zavede děti do jiné části země, lektor je krátkým poutavým povídáním seznámí vždy s nějakým zajímavým tématem daného místa a děti budou hledat vlastní kreativní ztvárnění námětu. Během roku se tak seznámí nejen s různými výtvarnými technikami, ale budou mít možnost stát se třeba detektivem ve Velké Británii, objevit největší ostrov světa, potkají se s indickým drakem i čínským pávem a pokusí se napodobit umění původních obyvatel Austrálie. Námětů je spousta, roztočte globus, naostřete pastelky a nezapomeňte dát dětem na kroužek kromě pracovního trička i pití, na cestě kolem světa jim vyprahne :-) .
Všechny pomůcky a potřeby na kroužek jsou zahrnuty v jeho ceně.

Možná hledáme právě vás!

Jste maminka na mateřské dovolené, máte volné alespoň jedno odpoledne v týdnu a chcete si přivydělat? Pokud jste k tomu všemu kreativní, spolehlivá, vždy dobře naladěná a těší vás práce s dětmi, pak vás moc rádi přivítáme v řadách našich báječných „kroužkových“ lektorů.
A že nemáte zkušenosti? Rádi vás zaškolíme, vybavíme vlastní metodikou, všemi materiály k výuce a se vším vám ochotně pomůžeme a poradíme. Na přátelské atmosféře si totiž v naší firmě opravdu zakládáme :-) .
Pokud vás naše nabídka oslovila, zašlete, prosím, životopis s krátkým průvodním dopisem naší personální specialistce na adresu personalni@krouzky.cz . Zodpovíme vám zde i všechny vaše otázky týkající se lektorství.
My se na vás těšíme a teď už je to jen na vás :-) !

Rodinná tribuna na Zbrojovce

Jsme velmi hrdí na to, že jsme se v letošním roce stali partnerem brněnského fotbalového klubu FC Zbrojovka Brno. V rámci domácích utkání budeme pořádat na stadionu na Srbské ulici Rodinnou tribu, tedy sektor pro rodiny s dětmi. Zde budou po celou dobu utkání přítomni naši lektoři, se kterými si děti mohu vyzkoušet naše kroužky nebo např. zastřílet na bránu. Vždy o poločase bude na tribuně probíhat i autogramiáda hráčů, kteří jsou zranění nebo se případně nevešli do nominace k zápasu. Kroužky se také starají o doprovodný program na vybraných akcích Zbrojovky.

O všech akcích vás budeme pravidelně informovat zde na našich webových stránkách, Faceboku nebo na www.fczbrno.cz

Kroužkobraní v Avion Shopping Parku v Brně se náramně povedlo

Už druhým rokem se brněnská pobočka společnosti Kroužky podílela na spoluorganizaci festivalu zájmových kroužků tzv.Kroužkobraní v brněnském nákupním centru Avion. Přítomné děti si tak mohly vyzkoušet 12 stanovišt různých kroužků, které si po vedením našich lektorů mohly vyzkoušet. Mimo naši organizaci se zde také prezentovaly další organizace, které nabízí volnočasové aktivty na území města Brna a blízkého okolí.
Součástí organizace v režii brněnské pobočky Kroužky byla i autogramiáda fotbalistů FC Zbrojovka Brno, která je našim partnerem, ale také prohlídka hasičského vozu a hasičská šou v podání Dobrovolných hasičů. Na své si přišli i všichni milovníci luxusních vozů, protože jedním z úkolů, kterým musely děti, zde samozřejmě za pomocí rodičů, projít, byla i jízda minicooperem, které na akci dodala společnost Renocar. Všechny zúčastněné děti, kterých bylo více jak 400, se po splnění všech úkolů zařadily do slosování o kroužek zdarma. Na konci každého dne jsme tedy vylosovali vždy jednoho výherce, který bude navštěvovat ve své škole náš kroužek po celý školní rok zdarma.
Bylo to krásný slunečný víkend a my už se moc těšíme na příští rok :)

Fotogalerii ke stažení.

Náš tým je tu pro vás :-)

Zajímá vás, kdo všechno stojí za tím, aby v říjnu mohly vaše děti bezpečně a s chutí vykročit vstříc novým zážitkům na první lekci vybraného kroužku?


Představujeme vám naši personální ředitelku SANDRU TOMSOVOU
Sandra během 11 let, kdy v Kroužcích pracuje, odvedla obrovský kus práce a díky své pracovitosti, pečlivosti a nadšení pro věc se v průběhu let postupně vypracovala z lektorky Hip hopu a moderního tance až na svoji současnou pozici personální ředitelky. Je neúnavným tahounem našeho týmu, spolehlivý rádce, zdatný organizátor a laskavý šéf :-) . Na starosti má především personální oddělení a metodiky jednotlivých oborů kroužků, ale nebojí se přiložit ruku k dílu všude, kde je právě potřeba.
Na pravidelných akcích Kroužků nelze přehlédnout, že práce s dětmi je její srdeční záležitost a není tak pochyb, že Sandra je člověk na svém místě.
Miluje svoje dva pejsky, tanec a ráda zkouší nové recepty ze zdravé výživy.

Nový kroužek SPORTMANIAK

Rádi bychom vám všem, kteří právě vybíráte ten pravý kroužek pro svoji ratolest a stále si nejste jisti, pomohli s výběrem a představili na tomto místě postupně všechny naše kroužky.
A začneme horkou novinkou z naší nabídky, o kterou se letos na naší infolince nejvíce zajímáte.

SPORTMANIAK

Máte doma sportovního nadšence, neposedu, nebo přímo divočáka? Pak je SPORTMANIAK kroužek šitý na míru právě jemu! Děti si v kroužku vyzkouší řadu populárních sportů, osvojí si jejich základy a samy se tak díky tomu lépe v budoucnu rozhodnou, který je pro ně ten pravý. Čeká je nejen fotbal, florbal, badminton, atletika a házená, ale také frisbee, základy sebeobrany a bojových sportů. Nikdy nuda, spousta pohybu, zlepšení sportovní zdatnosti, ale také týmové spolupráce a hlavně parta stejně nadšených dětí – to je SPORTMANIAK!
Kroužek není omezen věkem, všichni jsou vítáni :-) !

Kroužkobraní v Avion Shopping Parku v Brně se náramně povedlo

Už druhým rokem se brněnská pobočka společnosti Kroužky podílela na spoluorganizaci festivalu zájmových kroužků tzv.Kroužkobraní v brněnském nákupním centru Avion. Přítomné děti si tak mohly vyzkoušet 12 stanovišt různých kroužků, které si po vedením našich lektorů mohly vyzkoušet. Mimo naši organizaci se zde také prezentovaly další organizace, které nabízí volnočasové aktivty na území města Brna a blízkého okolí.
Součástí organizace v režii brněnské pobočky Kroužky byla i autogramiáda fotbalistů FC Zbrojovka Brno, která je našim partnerem, ale také prohlídka hasičského vozu a hasičská šou v podání Dobrovolných hasičů. Na své si přišli i všichni milovníci luxusních vozů, protože jedním z úkolů, kterým musely děti, zde samozřejmě za pomocí rodičů, projít, byla i jízda minicooperem, které na akci dodala společnost Renocar. Všechny zúčastněné děti, kterých bylo více jak 400, se po splnění všech úkolů zařadily do slosování o kroužek zdarma. Na konci každého dne jsme tedy vylosovali vždy jednoho výherce, který bude navštěvovat ve své škole náš kroužek po celý školní rok zdarma.
Bylo to krásný slunečný víkend a my už se moc těšíme na příští rok :)

Fotogalerii ke stažení.

Už jste přihlášeni do kroužku?

Milá maminko, milý tatínku,

vítáme vás v novém školním roce.

Loňský rok se nám v Kroužcích opravdu vydařil, potěšilo nás nejen nadprůměrné hodnocení České školní inspekce, ale především velká spokojenost děti, která vyplynula z našeho průzkumu mezi rodiči na konci školního roku. Vaše přízeň je pro nás nejen velikým závazkem, ale také obrovskou motivací do další práce. Zahajujeme náš již 17. školní rok, naši lektoři se na děti už moc těší a všichni se vynasnažíme, aby každá holčička a každý chlapeček byli v našich kroužcích spokojeni. A navíc mezi svými kamarády a v bezpečném prostředí své školy. 

Budeme potěšeni, pokud si nás opět vyberete jako společníky pro volný čas vašich dětí.

Všechny aktuálně vypsané kroužky a ON-LINE přihlášku naleznete na  www.krouzky.cz a pokud zde snad nenajdete odpověď na některou z vašich otázek, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tu pro vás a díky vám! :-)

Celý náš tým vám přeje klidný a příjemný začátek školního roku a krásné babí léto!

Těšíme se na setkání s vámi i s vašimi dětmi.

Vaše Kroužky

Kroužky a rodinná vzájemnost Maxe Švabinského ve Východočeské galerii v Pardubicích.

Oslavme společně Den Evropského kulturního dědictví :-)

Harmonogram dne 11. 9. 2016

 

Celodenní aktivity

1. Pracovní listy

2. Výroba dřevěných letadýlek (paní Klaudie Veselá - Kroužky)

3. Výroba medailí z rodinného výletu (paní Klaudie Veselá - Kroužky)

4. Hurvínek (propagace akce) venkovní prostory (Kroužky, MLK Chrudim)

 

Časový harmonogram:

10:00 Otevření výstavních prostor

10:00 - 10:15 Klavírní vystoupení (Lada Rousková - Kroužky)

11:00 - 12:00 Komentovaná prohlídka

13:30 - 13:45 Klavírní vystoupení (Lada Rousková - Kroužky)

11:15 - 11:45 Čtení babičky

15:00 - 15:40 Muzikál Sněhová královna ( Mgr. Anna Kučerová)

14:00 - 14:30 Čtení dědečka

18:00 Uzavření výstavních prostor

 


Nabídka práce!

Krásná Základní škola Dědina na Praze 6 (www.zsdedina.cz) přijme šikovnou paní učitelku/pana učitele pro výuku Angličtiny pro děti prvního stupně (7 - 11 let)! Výuka v rozsahu 6 až 16 hod/týdně. Od září, na smlouvu, průměrná hrubá mzda cca 22 tis. V případě zájmu kontaktujte pana ředitele Mgr. Mojmíra Dunděru: dundera@zsdedina.cz

Kroužkový tábor - foto!

Milé rodiče a děti,

naše Kroužkové tábory se v letošním roce opět vydařily! Děkujeme za všechna krásná poděkování a zpětné reakce. Na tým vedoucích jsme velmi pyšní a obdivujeme jejich nasazení, energii a dobré srdce :o)
Krásné fotografie, které mluví za vše naleznete ke shlédnutí zde: http://tabor-krouzky.rajce.idnes.cz/

Děkujeme všem a v roce 2017 se budeme opět moc těšit!
Vaše KROUŽKY

Rodinná vzájemnost a sounáležitost - to vždy bylo je a bude nejvíc i pro naše Kroužky!

"Kufr" dle Maxe Švabinského znamenal domov pro celou rodinu a nyní to je i námět na soutěž! :-) 

DÍLA NEZISKOVEK PARDUBICKA

Kroužky byly samozřejmě při tom :-)

Kultura letních prázdnin bude letos v Pardubicích bohatší o oživení krásné budovy vedle Perštýnského náměstí, a to v Klášterní ulici 52, kde se na výstavě Díla Neziskovek Pardubicka můžete seznámit nejen s aktivitami neziskového sektoru v našem regionu, ale také vyzkoušet umělecké dílničky, či jiné rukodělné aktivity.

Celou akci pořádá Základní škola a Praktická škola Svítání, o.p.s s Klubem Umění Art Club z.s. Přelouč pod záštitou Mgr. Miluše Horské, senátorky za Pardubicko, Přeloučsko a Chrudimsko a vstup je po celou dobu konání výstavy volný.  Slavnostní vernisáž zahájili - oblíbený písničkář Pepa Nos a Pavel Diblík, absolvent Konzervatoře Jana Deyla a školy Svítání. Jejich vystoupením se podařilo podtrhnout krásnou atmosféru „znovu - oživlé“ budovy, kterou nyní čeká náročná rekonstrukce, aby v ní opět mohl vládnout dětský smích a radost z nového poznávání a stala se tak pravidelným místem setkávání žáků a přátel školy Svítání, ale nejen jich, ale také všech dobrých lidí z širokého okolí.

Naše kroužky východní Čechy se výstavy účastnily s výtvarnými pracemi žáků ze ZŠ Pardubičky a ZŠ Srch. A také zde naleznete „naše“ fotografie z fotografického kroužku v ZŠ Studánka. Děkujeme za osobní záštitu paní radní Ing. Janě Pernicové, zodpovědné za školství, kulturu a památkovou péči, která nám pomohla s nákupem stojanů, abychom mohli krásné práce našich dětí z kroužků s pýchou a patřičnou kulturou vystavovat. :-)

 

 

 

Krásné prázdniny!

Milé děti, dnes na vás moc myslíme a gratulujeme k vašim úspěchům a děkujeme, že jste s námi letos kroužkovaly!

Milí rodiče, nezapomeňte, každá pochvala a motivace je důležitá a i vám KROUŽKY děkují za vaší přízeň!

Milí lektoři, ze srdce vám děkujeme, že jste s námi letos byli a umožnili tak dětem trávit svůj volný čas zábavně a smysluplně!

Vám všem a řadě našich dalších Kroužkovým příznivcům přejeme krásné léto plné slunce, zážitků a dobré nálady!

Celý náš tým  - Maruška, Marek, Petra, Sandra, Andrea, Kačka, Markéta, Lucka, Honza, Linda a Terka se na vás těší opět v září :o)

Prázdniny jsou za dveřmi - HURÁÁÁ NA TÁBOR!

Kdo s námi jede? A kdo s námi nejede a chtěl by jet? :o)

Díky navýšené kapacitě máme ještě 2 volná místa, tak neváhejte a přidejte se k nám!

Kroužkujeme i přes léto a v přírodě nás to baví nejvíce!

Informace naleznete zde: http://www.krouzky.cz/letni-krouzkovy-tabor-pobocky-paha-a-stredni-cechy

POZOR, obliba našich táborů nás namotivovala se rozšířit i o tábory PŘÍMĚSTSKÉ: http://www.krouzky.cz/primestsky-tabor-pobocky-praha

Ohlédnutí za Kroužky na Křídlech nadějě 2016

Na webu partnera Kroužků na Křídel naděje - naše tisková zpráva :-)

http://www.multiscan.cz/novinky/krouzky-na-kridlech-nadeje-pod-zastitou-multiscanu-1127

Nabídka práce v MŠ a ZŠ!

Pozor, NABÍDKA PRÁCE v naší oblíbené školce a škole :o)

Základní škola a mateřská škola Smolkova v Praze 12 hledá učitelku / učitele MŠ na plný úvazek Pedagogické vzdělání podmínkou. Vhodné pro absolventy SŠ, VŠ a VOŠ. Nástup od 22.8.2016. Plat min. 20.530,- Kč. Kontaktní osoba - pí. K.Přádová, kontakt: zs.smolkova@centrum.cz

Základní škola Karla Čapka v Praze 10 (Kodaňská 16) vypisuje výběrové řízení na místo kvalifikovaného učitele/učitelky 1. stupně. Nabízíme tvůrčí pracovní prostředí, vstřícný kolektiv, podporu začínajícím učitelům, možnost profesního rozvoje, kvalitně vybavené třídy. Platové zařazení 12. platová třída, platový stupeň dle délky praxe (nástupní plat v 1. plat. stupni 21 530,-, po zkušební době osobní příplatek, možnost přivýdělku vedením kroužků a různých specializovaných činností). Požadujeme laskavý a respektující přístup k dětem, otevřenost novým zkušenostem. Zájemci zasílejte životopis na adresu skola@zskodanska.cz.

KROUŽKY doporučují!

Fotogalerie Kroužkované podívané

Milé rodiče, děti a kroužkovaní kamarádi,

krásné fotografie z naší akce Kroužkované podívané, která proběhla ve čtvrtek 2. června 2016 v Zahrádkách Žižkov naleznete na našem facebooku: https://www.facebook.com/Kroužky-176966665674127/photos/?tab=album&album_id=1012580962112689

Děkujeme, že jste tam byli s námi!

Už teď se těšíme na další :o)

Vaše KROUŽKY

 

KROUŽKY NA KŘÍDLECH NADĚJE 2016 :-)

„Osobně mám už více dětí, než rukou. A přesto, nebo právě proto je pro mne důležité pomáhat. A také smysluplně motivovat v podobě odvahy a síly, která dokáže upřímně vzejít především z našich dětí, říká Květa Štěrbová, ředitelka neziskové organizace Kroužky východní Čechy. Již po páté u nás v regionu Kroužky pořádaly ve spolupráci s Avon pochodem proti rakovině prsu akci zaměřenou na osvětu prevence proti rakovině prsu – Kroužky na Křídlech naděje. Pro konání této nevšední akce bylo vybráno již tradičně silné místo, po loňském Záměčku - Larischově vile, jsme nyní zvolili pohádkové nádvoří státního hradu Kunětická hora, dodává Květa Štěrbová.

Slavnostního zahájení se účastnila hrdá patronka Křídel naděje místopředsedkyně senátu ČR, paní Miluše Horská a odborný garant projektu MUDr. Vít Ulrych z Onkologického centra Multiscan.

Pohodové odpoledne se neslo v duchu upřímné radosti dětí z jednotlivých vystoupení Kroužků, příjemného setkávání přátel a samozřejmě obdivu k přirozenosti krásy ženy. A to nejen při autorské módní přehlídce Edity Dlouhé a její elegantní nositelné módy, ale také například při podvečerním představení divadla Exil na téma prvorepublikového příběhu o Mravnosti marnosti.

Mezi malými návštěvníky byl veliký zájem o draka, který bydlí na hradě a doposud neměl jméno. V anketě děti zvolily jméno  Blekota. Inspirací jim byl pravděpodobně příběh čaroděje Rumburaka, který patří mezi místní celebrityJ

Na nádvoří státního hradu Kunětická hora se sešlo průběžně první červnovou neděli bezmála tisícovka příznivců neziskové společnosti Kroužky a aktivních lidí, kteří také chtěli podpořit boj proti rakovině prsu, například zakoupení tradičního růžového trička, nebo vypouštěním balónků za zvuku melodie hymny Avon pochodu.

Nabídka práce v MŠ!

MŠ Na Zbořenci, Praha 2 přijme od 1.9.2016 (resp. od přípravného týdne)  kvalifikovanou učitelku na snížený úvazek 0,75. Speciální pedagogika výhodou. Kontaktní osoba: Mgr. Helena Razáková, tel.:224 923 582, email: skolka@zsressl.cz

KROUŽKY doporučují!

Pojďme s Kroužky za Lužánky aneb pozvánka na jedinečnou výstavu o historii tohoto významného brněnského místa

Pojďme s Kroužky za Lužánky aneb pozvánka na jedinečnou výstavu o historii tohoto významného brněnského místa

 

Ve čtvrtek 9.6.2016 startuje v Galerii Vaňkovka v Brně výstava o historii a budoucnosti lužáneckého stadionu a brněnská pobočka společnosti Kroužky bude u toho.

Výstava ponese název Lužánky - příběh o hrdosti a slávě a potrvá do 19. června. Hned v 16:00 hod.zahájí brněnská pobočka Kroužky doprovodný program pro děti, které budou mít možnost zkusit si něco hezkého vyrobit či namalovat v kroužkových dílnách, vyzkoušet si vědecké pokusy, nechat si něco hezkého namalovat na obličej a samozřejmě si na závěr zatančit s našimi dětmi při tanečním vystoupení.

Od 17:00 do 18:00 hod. proběhne autogramiáda. Té se zúčastní legendy Zbrojovky napříč historií klubu - Josef Hron, Karel Jarůšek, Jan Maroši, Luděk Zelenka, Petr Švancara a Pavel Zavadil, kapitán současného mužstva. Tuto sestavu doplní populární Zbrojovák Václav Svoboda alias Lumír.

Výstava vám na dvanácti panelech přiblíží historii stadionu, nejslavnější zápasy i zajímavosti ze stavby, stejně jako současné probuzení stadionu a nadějnou budoucnost. Text bude doplněn ukázkou historických relikvií, které vývoj stadionu dokreslují.

Srdečně zveme celou rodinu :) Tým Kroužky, regionální pobočka pro Brno a okolí

LÉTO VAŠICH DĚTÍ S PROVĚŘENÝMI LEKTORY A KROUŽKY! :-)

Přihlášky a informace na emailu: vychodní.cechy@krouzky.cz

 

SMOLÍKOVI v divadle Studio Dva s 50% slevou!

Divadlo Studio DVA si na začátek prázdnin, konkrétně od 10. do 17. července připravilo několik repríz rodinného představení s písničkami Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství. 

http://www.studiodva.cz/smolikovi/smolikovi/

V komedii podle populárního animovaného seriálu Smolíkovi hrají Bob Klepl, Eva Holubová, Jana Stryková, Václav Jílek, Jiří Ployhar a mnoho dalších. 

Fotografie jsou k dispozici zde: https://picasaweb.google.com/112198556275463665265/Smolikovi_predstaveni?noredirect=1

Na začátek prázdnin je na víkend ale i všední dny připraveno několik repríz hry, která je od svého uvedení v loňském roce stále vyprodána. Vybrat si mohou z odpoledních ale i podvečerních časů.

http://www.studiodva.cz/program-2/?code=6178

Na tuto hru lze uplatnit na pokladně divadla tzv. Dětskou vstupenku, tzn. 50% slevu na vstupném pro děti do 14 let. Vstupenky jsou již v prodeji http://www.studiodva.cz/smolikovi/terminy-a-vstupenky/

Tip pro tento víkend!

Nemáte ještě plán pro tento víkend? Kroužky vám doporučují se vydat na ,,Večerníčkovo pohádkovou cestu" tuto neděli 5. června 2016, od 13 do 17 hodin v obci Průhonice (start u Hliněné Bašty v Průhonicích). Čekat na vás budou herci v krásných kostýmech, originální hry na trase dlouhé 2 km a děti se také mohou těšit na dárečky.

Více informací a možnost registrace naleznete na: www.veldo.cz

Výsledky 4. Kroužkového Florbalového turnaje.

 

Dětský víkend v Hamleys – ve víru zábavy!

Představte si den strávený v obklopení hraček a atrakcí, kterých je tolik, že vaše děti spolehlivě zabaví na celé odpoledne!

Přesně to a ještě mnohem více může celá rodina zažít během Dětského víkendu 4. – 5. června v Hamleys Praha.

Děti se vyřádí na benátském kolotoči, obří skluzavce, se závodními autíčky… ale také se něco naučí o fyzikálních vlastnostech vody a světla. „Kromě zábavných demonstrátorů, kteří umně předvádějí vybrané hračky, se budou vašim dětem věnovat také oživlé hračky a pohádkové bytosti v nadživotní velikosti. Každou celou hodinu se můžete těšit na jejich průvod s hudebním doprovodem, zakončené setkáním s dětmi uvnitř Hamleys – skvělá příležitost pořídit krásné společné fotky jako památku!“ dodává k dětskému víkendu Pavel Čmelík z Hamleys Praha.

Děti se mohou těšit také na malování na obličej se značkou Luvley, svou prezentaci pro tento víkend však rozšíří i ostatní světové značky hraček a her, které vaše děti zbožňují. Báječné je, že pro vás, rodiče a prarodiče, nabízí Hamleys Praha také příležitost oddechu. Vyzkoušejte excelentní kávu a třeba i něco sladkého v pohodlném Njoy café v prvním patře. Adresa: Na příkopě 14, Praha 1. www.hamleys.cz

Kroužkovaná podívaná je tady!

Ve čtvrtek 2. června 2016 proběhne v areálu Zahrádek Žižkov (http://www.zahradkyzizkov.cz/index.php?page=kontakt) naše tradiční KROUŽKOVANÁ PODÍVANÁ, kde vystoupení děti z našich kroužků Flétny, Aerobiku, Tanečků, Hip Hopu, Divadla aj. z mateřských a základních škol z celé Prahy a jejího okolí. V rámci dne dětí bude připraven také bohatý doprovodný program a řada atrakcí.

Podívejte se na harmonogram celé akce a přichystaná vystoupení: https://www.facebook.com/Kroužky-176966665674127/?fref=ts

Na všechny malé šikuly, jejich rodiče a naše lektory se už moc těšíme! :o)

 

 

Kroužky východní Čechy letos po 5. roztahnou svá křídla naděje.


Na opravdu nepřehlédnutelném místě našeho regionu, a to na nádvoří státního hradu Kunětická hora se první červnovou neděli sejdou všichni přátelé Kroužků a všech, kteří chtějí podpořit důležitou prevenci proti rakovině.
Patronkou se stala místopředsedkyně Senátu ČR a ředitelka školy Svítání, paní Mgr. Miluše Horská a Odborným garantem je MUDr. Vít Ulrych ze společnosti Multiscan.

Sportem ku zdraví si mnozí řeknou už při výstupu na nejvýše postavený bod našeho regionu, na státní hrad Kunětická hora. Pro neznalé - na "Kuňce" měl svůj domov i vyhlášený Rumburak z kultovního příběhu Arabela :-) Dobrou zprávou je, že pro hendikepované a seniory je povolenka na výjezd k hradní bráně automobilem v tento den legální! (Potom prosíme všechny auta a motorové výjezdní mašiny svézt dolů, neb nahoře není parkoviště a místo k parkingu) Kdo se vydá odhodlaně na těch pár metrů do kopce pěšky, čeká ho dětský smích a radost, neboť celé odpoledne se můžete seznámit s činností neziskové organizace Kroužky východní Čechy a jejich přátel. 
Například módními novinkami z tvorby návrhářky Edity Dlouhé doplněné šperky značky MOJA od paní Moniky Jaré. 

Díky odbornému garantovi, MUDr. Vítovi Ulrychovi se dozvíme, kdy a kam je nejlepší zajít na preventivní prohlídku, abychom všichni vyrůstali bez zbytečného strachu.
Před závěrečným programem celého odpoledne, divadelním představením Divadla Exil - hry Mravnost marnost, si za poslechu hymny Avon pochodu, společně vypustíme růžové balónky do nebe - za všechny, kterým se boj s rakovinou nepodařilo vyhrát.

Osobně všechny zvu – s přátelskou úctou Vaše Květa Štěrbová, ředitelka Kroužky východní Čechy

Levnější TÁBOR díky dotaci! I pro předškoláky!

Vážení rodiče a milé děti,

díky podpoře Městské části Praha 11 jsme mohli snížit cenu našeho příměstského tábora na 1150 Kč/dítě/turnus! Tak pokud ještě nevíte, jak prožít část prázdnin a zároveň zůstáváte doma, přijďte prožít zábavný týden ve společnosti Chipa a Daleho a našich skvělých lektorů. Kromě celotáborové hry, je připraven celodenní výlet, střelecké odpoledne, taneční bál...

Na tábor se mohou přihlásit i předškoláci, kromě dobrodružství to pro ně bude vhodná příprava pro nástup do školy.

Máme také ještě několik volných míst na našem pobytovém táboře v Borku ve východních Čechách. Všechny informace naleznete na našem webu http://www.krouzky.cz/letni-krouzkovy-tabor-pobocky-paha-a-stredni-cechy

Letošní kroužky pomalu dojíždějí do poslední 30. lekce a letní prázdniny jsou už na dosah...tak vám všem velkým i malým přeji radost z každého dne.

Maruška Růžičková - zakladatelka společnosti KROUŽKY

SMOLÍKOVI v divadle Studio Dva s 50% slevou!

Divadlo Studio DVA si na začátek prázdnin, konkrétně od 10. do 17. července připravilo několik repríz rodinného představení s písničkami Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství. 

http://www.studiodva.cz/smolikovi/smolikovi/

V komedii podle populárního animovaného seriálu Smolíkovi hrají Bob Klepl, Eva Holubová, Jana Stryková, Václav Jílek, Jiří Ployhar a mnoho dalších. 

Fotografie jsou k dispozici zde: https://picasaweb.google.com/112198556275463665265/Smolikovi_predstaveni?noredirect=1

Na začátek prázdnin je na víkend, ale i všední dny připraveno několik repríz hry, která je od svého uvedení v loňském roce stále vyprodána. Vybrat si můžete z odpoledních ale i podvečerních časů.

http://www.studiodva.cz/program-2/?code=6178

Na tuto hru lze uplatnit na pokladně divadla tzv. Dětskou vstupenku,. tzn. 50% slevu na vstupném pro děti do 14 let. Vstupenky jsou již v prodeji http://www.studiodva.cz/smolikovi/terminy-a-vstupenky/

Trička, která pomáhají v boji proti rakovině, zakoupíte v našich Kroužcích!

Trička, která můžete už nyní zakoupit v naší kanceláři Kroužků a my odevzdáme 100% na podporu boje proti rakovině prsu. Zastavte se ve Spolkovém Evropském domě v Pardubicích, kde nás najdete ve 3. patře. Těšíme se na Vás!!! Nebo objednávejte na: vychodni.cechy@krouzky.cz

Nový kroužek! Fotbalová miniškola

POZOR! KROUŽKOVANÁ PODÍVANÁ SE BLÍŽÍ!

Milí příznivci Kroužků!

Červen se nezadržitelně blíží a s ním další skvělá akce, na kterou bychom vás rádi srdečně pozvali!

Ve čtvrtek 2. června 2016, od 15 hodin proběhne v areálu Zahrádek Žižkov naše tradiční ZÁVĚREČNÁ KROUŽKOVANÁ PODÍVANÁ.

Děti z kroužků Hip hop, Aerobik, Roztleskávačky, Tanečky, Flétna, Kytara a Divadlo ze základních a mateřských škol vystoupí se skvělými tanečními choreografiemi, flétnovými písničkami, kytarovými hitovkami a divadelními ukázkami. 

Akce se uskuteční v rámci oslav svátku Dne dětí v areálu Zahrádky Žižkov, kde se kromě kulturního zážitku z Kroužkované podívané můžete skvěle občerstvit a také parádně pobavit, jelikož zde bude připravena spousta atrakcí nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Přesný harmomogram akce bude zveřejněn na konci května. 
 

Už se moc těšíme!!!!

COOLINAŘENÍ S ALBERTEM - jsme v semifinále!

Naše týmy z kroužků Vaření postoupily do krásného semifinále kuchařské soutěže - COOLINAŘENÍ S ALBERTEM!

Nyní probíhá hlasování, kdo postoupí do finále....budeme moc potěšeni, když je svým hlasem podpoříte i vy! :o)

Hlasování probíhá aktuálně zde: http://www.zdrava5.cz/kucharska-soutez/hlasovani

- zvolte Praha a Střední Čechy...

- zvolte 1. stupeň ZŠ

- hlasujte pro tým:

Špitálská
Žlutý expres
Olešská B

Děkujeme a na naše lektory s dětmi jsme moc pyšní, gratulujeme! :o)

Nabídka práce - rozšiřujeme svůj tým!

Jste sportovní nadšenec a máte ambice prosadit se v oblasti vzdělávání dětí?

Společnost Kroužky vypisuje výběrové řízení na hlavní pracovní poměr na pozici: SPORTOVNÍ ODBORNÝ METODIK

Baví Vás florbal, atletika, badminton, miniházená, in-line bruslení a chcete ukázat, co ve Vás je?
Dokážete vést lidi, získat je pro myšlenku a následné zavádění do praxe?
Jste ochotný/á dělat svěřenou administrativní část pro svůj obor?
Troufáte si organizovat sportovní akce a turnaje pro děti i dospělé? 

Náplň práce:
- realizace a spoluvytváření odborných metodických materiálů pro výuku dětí
- garance oboru a jeho odborného zázemí
- komunikace s lektory a klienty
- hospitační kontroly lektorů na lekcích
- organizace sportovních akcí a turnajů

Základy pro danou pozici:
- vysokoškolské vzdělání pedagogického směru
- znalost v oboru
- schopnost rychle a efektivně řešit vzniklé problémy
- dobré výsledky s vedením lidí

Jedná se o klíčovou pozici s přímým spolupodílením na dosažení strategických cílů společnosti. Pokud do toho půjdete, máte šanci prosadit se, osobně a profesně růst a také Vaše jméno se může stát symbolem úspěšné firmy!  Oslovila Vás naše nabídka? Pak očekáváme Váš profesní životopis. Můžete jej zaslat na adresu naší společnosti: personalni@krouzky.cz

Nabídka práce - rozšiřujeme svůj tým!

Baví Vás vědecké pokusy a máte ambice prosadit se v oblasti vzdělávání dětí?

Společnost Kroužky vypisuje výběrové řízení na hlavní pracovní poměr na pozici:
ODBORNÝ METODIK VĚDECKÝCH POKUSŮ PRO DĚTI

Ovládáte obor vědy, baví Vás to a chcete ukázat, co ve Vás je?
Dokážete vést lidi, získat je pro myšlenku a následné zavádění do praxe?
Jste ochotný/á dělat svěřenou administrativní část pro svůj obor?
Dokážete se rychle rozhodovat a samostatně nacházet řešení? 

Náplň práce:
- realizace a spoluvytváření odborných metodických materiálů pro výuku dětí
- garance oboru a jeho odborného zázemí
- komunikace s lektory a klienty
- hospitační kontroly lektorů na lekcích kroužků Vědeckých pokusů

Základy pro danou pozici:
- vysokoškolské vzdělání pedagogického směru
- znalost v oboru
- schopnost rychle a efektivně řešit vzniklé problémy
- dobré výsledky s vedením lidí

Jedná se o klíčovou pozici s přímým spolupodílením na dosažení strategických cílů společnosti. Pokud do toho půjdete, máte šanci prosadit se, osobně a profesně růst a také Vaše jméno se může stát symbolem úspěšné firmy!  Oslovila Vás naše nabídka? Pak očekáváme Váš profesní životopis. Můžete jej zaslat na adresu naší společnosti: personalni@krouzky.cz

Nadupané letní příměstské profesionální florbalové soustředění.

Přátelé a příznivci našeho úspěšného sportu - Florbalu - slyšte, slyšte!  Od 15. srpna pro Vás připravujeme nadupané letní příměstské profesionální florbalové soustředění! 

Přihlášky na e-mailu:  vychodni.cechy@krouzky.cz :-)

 

Listování v Chrudimi na Gymplu podpoří Kroužky pro děti ze sociálně znevýhodněných rodin!

Argentinské tango za účasti Roberta Fulghuma

Velmi výrazný projekt Gymnázia Josefa Ressela v Chrudimi – Listování, který si dal za cíl nejen připomínat radost a krásu knih, ale také podpořit smysluplné aktivity regionu ve spolupráci s místními neziskovkami.
Červnové Listování bude o to významnější, že se uskuteční za účasti samotného autora Roberta Fulghuma. V krásně zrekonstruovaném sále Gymnázia se na Vás v Chrudimi všichni organizátoři Listování už moc těší, a to: 18.62016 od 18.30 a také 20.30 hod.
Předprodej na obě představení - Drž mě pevně, miluj mě zlehka - zahájen u Mlsného Pecivála.
Bližší info na facebook/listování Chrudim, nebo na facebook/Kroužky východní Čechy, nebo na e-mail: vychodni.cechy@krouzky.cz

Prvomájové setkání

Pojďte strávit první květnový den s Kroužky.

Jaro je tady a s ním první máj - lásky čas !!!!

Přijďte na setkání zaměstnanců, lektorů a všech lidí, kteří mají rádi kroužky na Vyšehrad 1. května 2016 ve 14:00. Sraz je u metra Vyšehrad, před restaurací Yam, Yam .

Vemte s sebou děti, přítelkyni či přítele, manželku či manžela, kamarádku či kamaráda, pejska či kočičku, prostě VŠICHNI JSOU VÍTÁNI.

Nezapomeňte také dobrou náladu.

 

Těší se na Vás celý tým kroužků

Milujeme kroužkování i v létě!

Jak nejlépe si užít léto? Tak, aby nám zážitky v něm přinesly krásné a nenahraditelné vzpomínky!

Jak získat takové zážitky? Tak, že nám nudu zaženou jedině noví kamarádi, sportování, hry, výlet do přírody, zábava a radost!

Tak přesně to je náš osvědčený způsob trávení volného času na našem LETNÍM TÁBOŘE již několik let!

• kroužkujeme rádi, takže nevynecháváme ani letní měsíce! 15 lekcí vybraného kroužku - Florbal, Sportovní hry, Tanec, Výtvarka, Keramika, Bojové sporty, Divadlo, Vědecké pokusy ...

• hry, řádění, sportování, učení, kamarádění, dovádění a spousta radosti v hezké přírodě, bezpečném prostředí.

• sportovní turnaj, celodenní výlet, zábavné soutěže a hry, bohatý večerní program včetně diskotéky a maškarního a hlavně celotáborová hra o hodnotné ceny.

• už 6 let spolu!!Velký zájem a oblíbenost nás motivuje a naplňuje!

• další informace a reference naleznete zde: http://www.krouzky.cz/letni-krouzkovy-tabor-pobocky-paha-a-stredni-cechy

• poslední volná místa, kapacita omezena!

Pro Vaší holčičku či chlapečka nalezneme vždy ty nejindividuálnější možnosti osobního přístupu (kamarád na chatce, v oddíle, úprava stravy apod.), a proto se nebojte na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem či přáním!

Kroužkovaná podívana v Plzni

Srdečně Vás zveme na naší Kroužkovanou podívanou v Plzni.

 

 

Přehlídka keramických výrobků na téma MĚSTO

Srdečně zveme všechny děti i jejich dospěláky na slavnostní vernisáž na téma - MĚSTO, která bude zahájena ve čtvrtek 12. května 2016, od 17 hodin v Centru RoSa na Praze 8 - Kobylisy. Na vernisáži budou vystavovat své výrobky děti z našich kroužků Keramiky. Otevírací doba 10.00 - 17.00 (včetně víkendu). Výstava potrvá do 19.5. Na všechny se moc těšíme :o)

pozvánka ke stažení

 

 

Studium Pedagogiky pro pedagoga volného času

Gratulujeme všem našim lektorům, kteří úspěšně složili závěrečnou zkoušku při studiu Pedagogiky pro pedagoga volného času!

Kvalitní, zkušení a vzdělaní lektoři jsou pro nás a naše kroužkové děti to nejdůležitější, proto jim absolvování tohoto studia poskytujeme zcela zdarma.

Naše kroužkované tábory jsou plné šťastných dětí.

Květa Štěrbová, ředitelka našich Kroužků východní Čechy radí jak poctivě vybrat tábor pro děti.

Více si poslechněte zde: http://www.rozhlas.cz/pardubice/radioporadna/_zprava/skvely-zazitek-nebo-nocni-mura-letni-tabor-vybirejte-peclive--1604493

NABÍDKA PRÁCE

Krásná ZŠ Petřiny - sever (http://www.zspetriny.cz/) přijme od září 2016 učitele Ma/Fy/ICT na celý úvazek. Nabízí příjemné prostředí, přátelský kolektiv a prostor pro tvořivou práci.
Kontakt: skola@zspetriny.cz, 235 090 730,728 819 174

Tábor v Sezemicích se blíží.

Prázdniny a tábor v Sezemicích se blíží!!! Hurááá!!! :-)

Plánujete s dětmi program na letní prázdniny?? Nabízíme vám volná místa na našem Kroužkovém táboře, který se koná třetím rokem na začátku letních prázdnin v prostorách ZŠ Sezemice v termínu od 11. do 15. července 2016. Ano, jedná se pouze o pět dní, ale o to je program tábora intenzivnější, stejně jako zážitky a zábava! J Každý rok vymýšlíme nová témata, letos bylo jasné téma žlutých a roztomilých kamarádů Mimoňů. J Na táboře bude opravdu veselo! :-)

Pozastavujete se nad tím, proč se tábor koná ve škole?? Protože prostory ZŠ Sezemice jsou parádní. Dvě tělocvičny, čisté sprchy, rozsáhlé sportoviště, kde se najde místo i pro táborák, venkovní prostor pro pořádání diskotéky a dalších her a také nesmím zapomenout na skvělé paní kuchařky, které dětem vždy připraví výborné jídlo. Dopravní dostupnost na různé výlety je také fajn.

Již tradičně se děti mohou těšit na pěší túru na Kunětickou horu, celodenní výlet tentokrát si ho uděláme až do Hradce Králové do zábavního parku Tongo, dále na opékání buřtů, celotáborovou hru o ceny a další umělecké a sportovní aktivity a hry, samozřejmě na diskotéku a pokud děti budou unavené, tak si večer uděláme promítání nějakého pěkného filmu. Také domlouváme profesionální ukázku sebeobrany a další zajímavý program. :-)

V rámci celého týdne se děti budou věnovat vybranému kroužku. Můžete s dětmi vybrat z této nabídky: sportovní hry a florbal, taneční kroužek, keramika, bojové sporty a sebeobrana, divadelní kroužek, vědecké pokusy, elektrohry pro děti a anglická konverzace.

Po celé trvání tábora se budou o vaše děti starat naši nejlepší lektoři! :-)

Pro vás rodiče je na závěr tábora přichystáno vystoupení, kde vám děti ukážou, co si pro vás v rámci kroužků připravily. :-)

Jak takové závěrečné vystoupení vypadalo minulý rok? To vám ukáží děti ročníku 2015 z tanečního kroužku, které zatančily choreografii na typické letní téma Pomáda. :-)

Video z tábora je na adrese:  https://www.facebook.com/Krou%C5%BEky-v%C3%BDchodn%C3%AD-%C4%8Cechy-205012222874803/videos?video_upload_notif=1&notif_t=video_processed&notif_id=1460535896698051

VÝSLEDKY FLORBALOVÉHO TURNAJE

V neděli 10. dubna 2016 se ve spolupráci s profesionální florbalovou AC Spartou Praha konal náš tradiční a velmi oblíbený Florbalový turnaj na Podvinném Mlýně.

Děti se svými trenéry pilně po celý školní rok na svém kroužku Florbalu trénovaly, aby zde poměřily své síly s ostatními týmy z celé Prahy a okolí, ale také z kroužků až z Pardubického kraje!

O strhující skvělou atmosféru ve sportovním duchu se postaralo nejen samotných 550 hráčů a 30 lektorů, ale také fanoušci na tribunách, kteří svou přítomností naší akci velmi podpořili a děti neocenitelně povzbudili!

Tímto celý tým Kroužků děkuje všem zúčastněným, jsme rádi, že vás máme! :o)

Fotografie z akce naleznete zde: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.980696881967764.1073742126.176966665674127&type=3

A jak celý turnaj dopadl ve výsledcích?

MINI Kategorie

 1. místo – ZŠ Pod Marjánkou
 2. místo – ZŠ Gutova
 3. místo – ZŠ Jana Wericha + ZŠ Lauderových škol

I. Kategorie

 1. místo – ZŠ Sezemice
 2. místo – ZŠ Švehlova
 3. místo – ZŠ Na Šutce

II. Kategorie

 1. místo – ZŠ Opatovice nad Labem
 2. místo – ZŠ Na Chodovci
 3. místo – ZŠ Lipence

Nejlepší střelec

MINI kategorie – Oliver Šturc – ZŠ Švehlova
I. kategorie - Martin Šíma - ZŠ Švehlova
II. kategorie - Vojtěch Brychta - ZŠ Opatovice nad Labem

Nejlepší hráčka

MINI kategorie - Tereza Rozsypalová – ZŠ Petra Strozziho
I. kategorie - Aneta Matyášová - ZŠ Olešská
II. kategorie - Tereza Blažková - ZŠ Generála Janouška

Nejlepší brankář

MINI kategorie – Petr Knob – ZŠ Gutova
I. kategorie - Jiří Ryšavý - ZŠ Pod Marjánkou
II. kategorie - Petr Liška - ZŠ Lipence

GRATULUJEME VŠEM, celý tým KROUŽKŮ!

VÝSLEDKY KROUŽKOVANÉ TANEČNÍ SOUTĚŽE

V sobotu 9. dubna 2016 se v hale TJ Pankrác uskutečnila naše tradiční KROUŽKOVANÁ TANEČNÍ SOUTĚŽ, které se zúčastnilo zhruba kolem 500 tanečníků v kategoriích formace, sóla a dua v disciplínách Aerobik a moderní tanec, Zumba a Hip Hop a moderní tanec.

Děkujeme našim lektorům, že se svými svěřenci připravili krásná vystoupení, vložili do toho spoustu své energie a úsilí a v neposlední řadě děti motivovali k účasti na této soutěži. Vaší práce si velmi vážíme!
Poděkování také patří rodičům, kteří své děti podporují v tomto krásném oboru kroužku a dokáží tomu věnovat i svůj volný čas.

Samozřejmě velké poděkování a obdiv od nás mají samotní tanečníci, kteří se soutěže zúčastnili!

A kdo navíc ještě dokázal vybojovat i medaile?

MATEŘSKÉ ŠKOLY - formace
- v této kategorii si ocenění v podobě medaile a odměny odnesli všichni naši nejmenší tanečníci

AEROBIK + ZUMBA 1. kategorie
Formace

 1. ZŠ KOLODĚJE – Clair´s

 2. ZŠ KOLODĚJE – Zumba bum bum

 3. ZŠ NA ŠUTCE – Opa opa

Jednotlivci

 1. Simona Hodová – ZŠ Glowackého

 2. Anežka Vácová – ZŠ Koloděje

 3. Eliška Dobešová – ZŠ Gutova  

Dua

 1. Eliška Boučková + Klára Koščová – ZŠ Na Smetance

 2. Barbora Boukalová + Aneta Pávková – ZŠ Gutova

AEROBIK + ZUMBA 2. kategorie

Formace

 1. ZŠ ŠPITÁLSKÁ – Shake it off

 2. ZŠ NAD VODOVODEM – Voďačky

 3. ZŠ BŘEČŤANOVA – It is my life

Jednotlivci

 1. Eliška Sudová – ZŠ Nad Vodovodem

 2. Eliška Jechová – ZŠ Velvarská

 3. Laura Mikulášková – ZŠ Gutova

Dua

 1. Laura Mikulášková + Nina Vysušilová – ZŠ Gutova

 2. Barbora Frelichová + Veronika Frelichová – ZŠ Na Smetance

 3. Alžběta Pajasová + Marianna Vrbatová – ZŠ Nad Vodovodem

AEROBIK + ZUMBA 3. kategorie

Jednotlivci

 1. Kateřina Eichlerová – ZŠ Jakutská

 2. Bibiana Lopatková – ZŠ Glowackého

 3. Daniela Mičanová – ZŠ Glowackého

 

HIP HOP 1. kategorie

Formace

 1. ZŠ FRANTIŠKY PLAMÍNKOVÉ – Hit the dance floor

 2. ZŠ JAKUTSKÁ – Uptown funk

 3. ZŠ ŠKOLNÍ – My máme štýl

Jednotlivci

 1. Daniel Král – ZŠ Františky Plamínkové

 2. Edita Broučková – ZŠ Gutova

 3. Mikuláš Chovanec – ZŠ Pošepného náměstí

Dua

 1. Eliška Růžičková + Rozalie Olesenko – ZŠ Glowackého

 2. Lilly Wiezik + Lucie Křížová – ZŠ Školní (Braník)

 3. Ema Kodýmová + Iryna Raysyn – ZŠ Nad Vodovodem 

HIP HOP 2. kategorie

Formace

 1. ZŠ GUTOVA – Guťáci

 2. ZŠ NEDVĚDOVO NÁMĚSTÍ – The beat don´t stop?!

 3. ZŠ ŠTĚRBOHOLY + JANA MASARYKA – Malé bouncíky

Jednotlivci

 1. Nina Vysušilová – ZŠ Gutova

 2. Laura Mikulášková – ZŠ Gutova

 3. Ela Červenková – ZŠ Nedvědovo náměstí

Dua   

 1. Veronika Fexová + Veronika Štechrová – ZŠ Mendíků

 2. Tereza Chlebnová + Marie Gilíková – ZŠ Průhonice

 3. Justýna Drábková + Kristýna Šimonovská – ZŠ Nedvědovo náměstí

HIP HOP 3. kategorie

Jednotlivci

 1. Richard Zedník – ZŠ Nad Vodovodem

 2. Valerie Nová – ZŠ Pošepného náměstí

 3. Vojtěch Tidrich – ZŠ Gutova

Fotografie z akce naleznete zde: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.978987135472072.1073742125.176966665674127&type=3

MOC GRATULUJEME VŠEM, VAŠE KROUŽKY!

Naši partneři

Děti jsou připraveni čelit násilí a strachu.

Zakladatelka Kroužků v televizi

Maruška Růžičková v České televizi o Kroužkovém táboře a dalších akcí společnosti Kroužky. Rozhovor si prohlédněte

čas 8:41 (101:10) až 8:49 (109:15)

Kroužek in-line bruslení v ZŠ Horka n. Moravou

29.3. jsme zahájili jarní sezónu in-line bruslení. Děti, pod vedením nové lektorky Markéty, oprášily znalosti z podzimu a začaly pilovat techniku :o) Přidejte se k nim, máme poslední 3 volná místa!

Mimořádné setkání v našich Kroužcích s doc.PhDr. MgA. Františkem Vaníčkem, PhD.

Mimořádné setkání v našich Kroužcích s doc.PhDr. MgA. Františkem Vaníčkem, PhD. - novým děkan pedagogické fakulty UHK a Kroužky se těší na konstruktivní spolupráci. Být dobrým učitelem, kvalitním pedagogem, mít svoji profesi, jako poslání..umět a s pokorou a respektem předávat dál! Se všemi plány držíme pěsti a přejeme hodně sil a neutuchající energie !! Aby byl svět nejen na Pedagogické fakultě ve správném rytmu! :-)

Florbalová liga

Výsledkový servis

Kompletní výsledkový servis 3. kola Východočeské ligy.

Kroužkům se dařilo, ovládly své kategorie a bereme z nich plný počet bodů.

12.3. - do tabulky připisujeme 1.místo.
Elévové č..
Kroužky x Dolní Ředice 0:0
Kroužky x Choceň j. 4:2
DDM HM b. - Kroužky 1:2
Kroužky x DDM HM m. - Kroužky 2:4

19.3. - do tabulky připisujeme 1.místo
Elévové b.
Kroužky - Šneci Alfa 8:1
Kroužky - Delta. 0:1
Kroužky - Choceň s. 4:0
Kroužky - Hlemýždi Alfa 3:2
Tým bílých ukázal týmovou hru a po zapeklitých propočtech bereme 1 místo a suneme se do první poloviny tabulky.

19.3.
Mladší žáci - do tabulky připisujeme (15b)
Kroužky - Alfa 5:1
Kroužky - Dolní Ředice 6:0
Kroužky - Choceň 9:1
Kroužky - Delta 6:1
Kroužky - Alfa 2:1
Tým se sešel v počtu 8+1. Sily odešly v posledním zápáse, kde jsme museli zápas otáčet a povedlo se to až pár minut před koncem. Musíme však zmínit, že v prvním zapase nastala kuriózní situace dvě minuty před koncem se hrálo na obou stranách bez gólmanů a oto zajímavější, že v této situaci nepadl žádný gól.

Děkujeme za Vaši podporu.

https://www.youtube.com/watch?v=ZF7B4Fc36mQ

https://www.youtube.com/watch?v=Mutv9YV-CVw

Fotbalový kemp Luboše Kaloudy

Zveme Vás na 2.ročník fotbalový kemp Luboše Kaloudy. Těšíme se na Vás. Tým Kroužky a FKLK

 

Letní kroužkový tábor pobočky Praha a střední Čechy

Vážení rodiče, milé děti, 

  

prodlužující se dny nám připomínají, že se nezadržitelně blíží náš Letní Kroužkový tábor. Už 6 let dětem umožňujeme v jejich oblíbené zájmové činnosti pokračovat i během letních prázdnin.

     Kromě toho, že se v krásné přírodě přírodě a bezpečném prostředí věnují svým oblíbeným vědeckým pokusům, keramice, florbalu či jinému zvolenému kroužku, na ně čeká celotáborová hra, výlety, koupání, diskotéka a mnoho další zábavy.

     Zárukou skvělé atmosféry je také už tradičně hlavní vedoucí Mgr. Václav Úbl a naši nejlepší a pečlivě vybraní lektoři. V malebném prostření rekreačních zařízení Borek a Miletín v Českém ráji, kde tábor probíhá, je spousta atraktivních míst pro poznávání přírody - jejích krás, zákonitostí i přirozených obyvatel.

     Naše milé děti,  pokud chcete (a Vaši rodiče souhlasí) prožít kus léta s oblíbeným kroužkem a zároveň s partou skvělých kamarádů, nezapomeňte se včas přihlásit! Na tabor.krouzky.cz  najdete přihlášku, reference a další informace. Oba turnusy se rychle naplňují!

     Letos jede polovina mých vlastních dětí také :o) Hurá! :o) 

 

Přeji nám všem, aby měsíc březen byl už skutečně jarní.

Maruška Růžičková
generální ředitelka a zakladatelka společnosti Kroužky
a celý lektorský a organizační tým Kroužků

Všem dětem a rodičům přejeme krásné jarní prázdniny!

Ať už Vás to o prázdninách zavede kamkoliv, přejeme Vám spoustu krásných zážitků, zábavy a poznání. A nezapomeňte, že to již příští týden v kroužkách opět pěkně roztočíme 

Nové kroužky v Kroužkách

Ve školním roce 2015/2016 se nám podařilo do naší nabídky zařadit hned několik nových zajímavých poučných a zábavných kroužků. Velmi úspěšným se stal zejména elektrotechnický kroužek, který jsme, díky navázání spolupráce se společností Jablotron a. s., dětem nabízeli za sníženou cenu. Děkujeme 
Přehled všech otevřených kroužků naleznete na http://www.krouzky.cz/rozvrh-krouzku-5/

Kroužky Liberec a Kroužky Mladá Boleslav zahajují 3 rok svého působení ve Vašich základních a mateřských školách

Ač je školní rok 2015/2016 ještě v plném proudu, my v Kroužkách se již chystáme na ten další - 2016/2017. A jako již tradičně pro Vaše děti chystáme spoustu zajímavých novinek a vylepšení. Neustále pracujeme na našich originálních metodikách pro lektory, vyvíjíme a zdokonalujeme pomůcky na jednotlivé kroužky, rozšiřujeme nabídku o nové zajímavé poučné a trendy kroužky a v první řadě se zejména snažíme pobavit, potěšit a něco nového naučit každou Aničku, Péťu, Tomáše, Kačenku, Libora, Jitku, Míšu, Sofinku,… 

Všem dětem a rodičům přejeme krásné jarní prázdniny!

Ať už Vás to o prázdninách zavede kamkoliv, přejeme Vám spoustu krásných zážitků, zábavy a poznání. A nezapomeňte, že to již příští týden v kroužkách opět pěkně roztočíme 

Kroužkový tábor pobočky východní Čechy

Na tránkách tabor.krouzky.cz naleznete nejnovější informace o novém kroužkovém táboře. Těšíme se na Vás.

1) Kroužky Liberec a Kroužky Mladá Boleslav zahajují 3 rok svého působení ve Vašich základních a mateřských školách

Ač je školní rok 2015/2016 ještě v plném proudu, my v Kroužkách se již chystáme na ten další - 2016/2017. A jako již tradičně pro Vaše děti chystáme spoustu zajímavých novinek a vylepšení. Neustále pracujeme na našich originálních metodikách pro lektory, vyvíjíme a zdokonalujeme pomůcky na jednotlivé kroužky, rozšiřujeme nabídku o nové zajímavé poučné a trendy kroužky a v první řadě se zejména snažíme pobavit, potěšit a něco nového naučit každou Aničku, Péťu, Tomáše, Kačenku, Libora, Jitku, Míšu, Sofinku,… 

Nové kroužky v Kroužkách

Ve školním roce 2015/2016 se nám podařilo do naší nabídky zařadit hned několik nových zajímavých poučných a zábavných kroužků. Velmi úspěšným se stal zejména elektrotechnický kroužek, který jsme, díky navázání spolupráce se společností Jablotron a. s., dětem nabízeli za sníženou cenu. Děkujeme 
Přehled všech otevřených kroužků naleznete na http://www.krouzky.cz/rozvrh-krouzku-5/

Kroužky Liberec a Kroužky Mladá Boleslav zahajují 3 rok svého působení ve Vašich základních a mateřských školách

Ač je školní rok 2015/2016 ještě v plném proudu, my v Kroužkách se již chystáme na ten další - 2016/2017. A jako již tradičně pro Vaše děti chystáme spoustu zajímavých novinek a vylepšení. Neustále pracujeme na našich originálních metodikách pro lektory, vyvíjíme a zdokonalujeme pomůcky na jednotlivé kroužky, rozšiřujeme nabídku o nové zajímavé poučné a trendy kroužky a v první řadě se zejména snažíme pobavit, potěšit a něco nového naučit každou Aničku, Péťu, Tomáše, Kačenku, Libora, Jitku, Míšu, Sofinku,… 

YouTubeRing

Natáčejte a upravujte vlastní videa! V posledních pár letech je na vzestupu trend Youtuberingu a vlogování. A přesně tvorbě takovýchto videí se kroužek YouTubeRing věnuje.

Hledáme lektory na výuku zájmových kroužků

– Chceš mít práci jako zábavu?
– Chceš učit děti zájmové kroužky?
– Chceš vydělávat až 150 – 350 Kč/h?
– Chceš získat praxi s vedením dětí?
– Baví tě sport a jsi kreativní?
– Máš volné alespoň 1 odpoledne v týdnu?
– Chceš získat zdarma odborná školení?
– Chceš být součástí přátelského týmu lektorů?
– Vyškolíme tě a připravíme na výuku!
– Vybavíme tě vlastní metodikou a materiály k výuce!
– Povedou tě odborní metodici a budeš součástí přátelského týmu lektorů!

Napiš nám své CV a email proč chceš pracovat právě v Kroužkách.

Čím dřív tím líp!

Hledáme lektory těchto kroužků:
– aerobik, hip hop a moderní tanec
– bojové sporty a sebeobrana, mini judo
– 112 záchranáři a první pomoc
– vědecké pokusy
– elektrotechnický kroužek
– švadlenka, gumičkování a korálkování
– hra na flétnu a zpívánky
– jóga pro děti
– florbal, sportovní hry
– angličtina pro nejmenší, konverzace v AJ
– vaření s dětmi
– počítače a internet
– divadlo a dramatika
– keramika a výtvarný kroužek

Hledáme učitele, kteří chtějí jako přivýdělek učit zájmové kroužky ve škole, kde pracují na HP

Nabízíme:
– zaměstnáme vás na dohodu o provedení práce (nepotřebujete tak vlastní ŽL)
– plat budete dostávat každý měsíc podle počtu dětí v kroužku až 350 Kč/h (hodinová mzda je stanovena podle regionu, pedagogické praxe a počtu dětí na kroužku)
– vést můžete jakýkoliv kroužek z naší nabídky nebo jakýkoliv obor, se kterým máte zkušenosti a bude děti bavit
– s vedením vašeho kroužku musí souhlasit vedení školy
– pokud to bude potřeba, pronajmeme se učebnu nebo tělocvičnu pro činnost vašeho kroužku
– poskytneme vám školení zdarma
– můžete vyučovat podle našich metodik a používat naše pomůcky
– ve škole uděláme vašemu kroužku propagaci a zajistíme nábor dětí
– přijímáme učitele po celé České republice
– cena většiny našich kroužků je 650 Kč (ve východních Čechách 550 Kč)
– pro otevření kroužku je nutných alespoň 8 zájemců
– kontaktujte nás co nejdříve, kroužky začínají již 1. října!

Požadujeme:
– zkušenost s vedením dětí
– ochota a nadšení pro práci s dětmi
– spolehlivost a schopnost zvládat jednoduché administrativní úkony
– odbornost a zkušenosti ve svém předmětu
– spolehlivost, trestní bezúhonnost, kreativitu, přirozenou autoritu a vlídný přátelský přístup k dětem

Zájemci pište přímo na mail jednotlivých poboček. Nezapomeňte přiložit své CV a motivační dopis, budete pozváni na přijímací řízení

V Praze na personalni@krouzky.cz
V Brně brno@krouzky.cz
Ve Zlínském kraji na zlin@krouzky.cz
Ve Východních Čechách (Pardubický a Královehradecký kraj) na vychodni.cechy@krouzky.cz
V Libereckém kraji na liberec@krouzky.cz
V Mladé Boleslavi na mlada.boleslav@krouzky.cz
V Olomouckém kraji olomouc@krouzky.cz
V Moravskoslezkém kraji na ostrava@krouzky.cz
V Plzeňském kraji na plzen@krouzky.cz

Přijímáme nové lektory

Hledáme lektory na výuku zájmových kroužků 

– Chceš mít práci jako zábavu?
– Chceš učit děti zájmové kroužky?
– Chceš vydělávat až 150 – 350 Kč/h?
– Chceš získat praxi s vedením dětí?
– Baví tě sport a jsi kreativní?
– Máš volné alespoň 1 odpoledne v týdnu?
– Chceš získat zdarma odborná školení?
– Chceš být součástí přátelského týmu lektorů?
– Vyškolíme tě a připravíme na výuku!
– Vybavíme tě vlastní metodikou a materiály k výuce!
– Povedou tě odborní metodici a budeš součástí přátelského týmu lektorů!

Napiš nám své CV a email proč chceš pracovat právě v Kroužkách.

Čím dřív tím líp!

Hledáme lektory těchto kroužků:
– aerobik, hip hop a moderní tanec
– bojové sporty a sebeobrana, mini judo
– 112 záchranáři a první pomoc
– vědecké pokusy
– elektrotechnický kroužek
– švadlenka, gumičkování a korálkování
– hra na flétnu a zpívánky
– jóga pro děti
– florbal, sportovní hry
– angličtina pro nejmenší, konverzace v AJ
– vaření s dětmi
– počítače a internet
– divadlo a dramatika
– keramika a výtvarný kroužek

Hledáme učitele, kteří chtějí jako přivýdělek učit zájmové kroužky ve škole, kde pracují na HP

Nabízíme:
– zaměstnáme vás na dohodu o provedení práce (nepotřebujete tak vlastní ŽL)
– plat budete dostávat každý měsíc podle počtu dětí v kroužku až 350 Kč/h (hodinová mzda je stanovena podle regionu, pedagogické praxe a počtu dětí na kroužku)
– vést můžete jakýkoliv kroužek z naší nabídky nebo jakýkoliv obor, se kterým máte zkušenosti a bude děti bavit
– s vedením vašeho kroužku musí souhlasit vedení školy
– pokud to bude potřeba, pronajmeme se učebnu nebo tělocvičnu pro činnost vašeho kroužku
– poskytneme vám školení zdarma
– můžete vyučovat podle našich metodik a používat naše pomůcky
– ve škole uděláme vašemu kroužku propagaci a zajistíme nábor dětí
– přijímáme učitele po celé České republice
– cena většiny našich kroužků je 650 Kč (ve východních Čechách 550 Kč)
– pro otevření kroužku je nutných alespoň 8 zájemců
– kontaktujte nás co nejdříve, kroužky začínají již 1. října!

Požadujeme:
– zkušenost s vedením dětí
– ochota a nadšení pro práci s dětmi
– spolehlivost a schopnost zvládat jednoduché administrativní úkony
– odbornost a zkušenosti ve svém předmětu
– spolehlivost, trestní bezúhonnost, kreativitu, přirozenou autoritu a vlídný přátelský přístup k dětem

Zájemci pište přímo na mail jednotlivých poboček. Nezapomeňte přiložit své CV a motivační dopis, budete pozváni na přijímací řízení

V Praze na personalni@krouzky.cz
V Brně brno@krouzky.cz
Ve Zlínském kraji na zlin@krouzky.cz
Ve východních Čechách (Pardubický a Královehradecký kraj) navychodni.cechy@krouzky.cz
V Libereckém kraji na liberec@krouzky.cz
V Mladé Boleslavi na mlada.boleslav@krouzky.cz
V Olomouckém kraji olomouc@krouzky.cz
V Moravskoslezkém kraji na ostrava@krouzky.cz
V Plzeňském kraji na plzen@krouzky.cz

 

 

Copyright © Kroužky
Všechna práva vyhrazena.