Naši metodici

Vedoucí pedagogové

se starají o profesionální průběh každého kroužku. 
Dohlíží na práci našich lektorů, pořádají pro ně odborná školení, motivují je, a jsou jim oporou pro řešení jakékoliv situace. 

Mgr. Jakub Vlach

metodik technických a edukativních oborů

Telefon: 775 334 922
Email: jakub.vlach@krouzky.cz

Jakub začal působit ve společnosti Kroužky v roce 2015 jako lektor dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a hlavní vedoucí příměstských táborů. Od roku 2016 dále pracuje pro Kroužky také jako odborný metodik.
Vystudoval obor sociální pedagogika na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a obor vychovatelství pro speciálně výchovné instituce na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Po odborné stránce se věnuje zejména výchovnému poradenství, etopedii, didaktice zájmového vzdělávání a zážitkové pedagogice. Také je aktivním instruktorem vodní turistiky. Mezi jeho záliby patří cyklistika, vodní turistika, cestování, divadlo a především jakékoliv ,,hry".

Ing. Jan Brožek

metodik sportovních oborů

Mobil: 775 099 120
Email: jan.brozek@krouzky.cz

Honza v naší společnosti působil jako oblíbený lektor sportovních kroužků (Sportovní hry, florbal, futsal aj.).
Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde nyní působí jako doktorand na Katedře hospodářských dějin Národohospodářské fakulty. V rámci studia se také věnuje oblasti Dějiny sportu. Mimo jiné působí jako hlavní trenér malých fotbalistů v klubu Bohemians Praha 1905. Od 7 let jezdí na dětské tábory, které nyní vede jako Hlavní vedoucí tábora, kdy organizuje a zařizuje jejich sportovní a výchovný program.
Ve společnosti Kroužky Honza nově pracuje jako metodik sportovních oborů a má dohled nad všemi sportovními kroužky, činností lektorů a vytvářením oborové metodiky. Můžete se na něj kdykoliv obrátit, pokud Vás zajímá, co Vaše dítě dělá na sportovních kroužcích, či co se má na kroužkách naučit.


  

Mgr. Markéta Píchová

metodička tvořivých a uměleckých kroužků

Mobil: 773 344 818
Email: marketa.pichova@krouzky.cz

Markéta spolupracuje se školským zařízením Kroužky od roku 2011 – působila zde jako lektor kroužků výtvarné výchovy, keramiky, vaření, korálkování i gumičkování.
Nyní pracuje v Kroužkách jako metodik těchto tvořivých kroužků. Vytváří pro ně metodické materiály, pořádá školení lektorů a lektory metodicky podporuje také v průběhu celého školního roku.
Absolvovala pražské Gymnázium Na Pražačce a získala magisterský titul na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze – obor učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro základní školy a střední školy: sociální pedagogika – výtvarná výchova. Je aktivní výtvarnicí.

 

 

Mgr. Lucie Čížkovská

metodička tanečních a hudebních kroužků

Mobil: 775 620 308
Email: lucie.cizkovska@krouzky.cz

Lucie začala ve společnosti Kroužky pracovat před sedmi lety jako lektorka Aerobiku a moderního tance. Vystudovala Pedagogiku na filozofické fakultě Univerzity Karlovy a Andragogiku na Univerzitě Jana Amose Komenského. Tři roky pracovala v mateřské škole jako Asistentka pedagoga a v roce 2014 nastoupila do „Kroužků“ v Praze, kde v současné době zastává pozici Metodičky tanečních a hudebních kroužků. Můžete se na ní obrátit s jakýmkoliv problémy či dotazy týkající se těchto oborů a ona Vám je ráda pomůže vyřešit.
Ve svém volném čase se Lucie věnuje dětem v Sokole, ráda cestuje, jezdí na in-line bruslích, peče sladké dobroty a sleduje dobré filmy.

 

 

Mgr. Anna Kubešová

metodička Anglického jazyka

Email: anna.kubesova@krouzky.cz

Anna absolvovala magisterské studium na Univerzitě Karlově obor Učitelství pro 1. stupeň a anglický jazyk.
Je u Kroužků od ledna 2016 a vytváří nový koncept kroužků anglického jazyka. Ráda poradí lektorům s jakýmkoliv problémem týkajícím se výběru materiálů či výukových metod. Díky své praxi s výukou angličtiny i díky svým dvěma dětem ví, jak klíčová je v procesu učení vnitřní motivace. Je přesvědčena, že učení formou her, říkanek, jazzchantů a písniček přispěje k utvoření pozitivního vztahu dětí k cizímu jazyku.   Svůj volný čas tráví se svou rodinou a přáteli v přírodě, učí angličtinu, věnuje se rodinné mediaci (vede mediační kauzy v angličtině), a inspiruje se na jazykových seminářích a workshopech. Ráda cestuje a věnuje se fit kickboxu. A samozřejmě jí baví učení se dalším cizím jazykům.

Copyright © Kroužky
Všechna práva vyhrazena.