Naše reference

Pochvala pro Martinu Hrbkovou

Dobrý den Maruško, 

ráda bych touto cestou poděkovala Vaší lektorce florbalu paní Martině Hrbkové. Trénuje děti v naší horoměřické škole již třetim rokem a je prostě skvělá. Má bezvadný přístup k dětem i v komunikaci s rodiči. Můžu vše posoudit i z pohledu školy, kde pracuji  jako vychovatelka ve druzině. Víc takových nadšenců z řad lektorů a bude děti bavit každý kroužek. Doufám, že s ní můžeme počítat i na příští školní rok? Přeji  všem zaměstnancům ve Vaší agentuře Kroužky krásné a klidné prázdniny :-). S pozdravem spokojená maminka Jitka Vaňková

Pochvala pro Báru Sobotkovou

Dobry den, 

děkujeme za zaslané informace a hlavně o celopololetní péči o děti. Podle informací, které mám k dispozici, se Vaším příchodem úroveň kroužku výrazně zvedla a byl jak zabavný, tak poučný, což je přesně, jak to má být. Děkujeme za skvělou péči i přípravu a jen doufáme, že se s Vámi setkáme i v příštím roce.

 S pozdravem Milan Šebesta

Pochvala

Dobrý den, pane Vlachu,

velice vám děkujeme za perfektní hodiny florbalu, Adam i Matěj chodili z kroužku vždy nadšení, ve florbalu budou pokračovat i příští rok, ale bohužel už na jiné škole (vzali nás na ZŠ Křimická), jelikož Štěrboholy jsou jen do páté třídy.

Je vidět, jaké dělají kluci obrovské pokroky, s florbalem začali v 1. třídě právě pod Kroužky a od té doby je to jeden z jejich srdečních sportů. Věřím, že se vám pochlubili  zlatou medailí, kterou získali včera se spolužáky na školním přeboru a to s jednoznačně nejlepšími výsledky ze všech škol.

Moc jsme si užili i vaše florbalové turnaje, které kluci vždycky strašně prožívali a rvali se jako lvi. Několik medailí se povedlo vybojovat, i přesto, že byli spojeni třeba s dalšími 2 školami a děti se v životě neviděly. To považuji za velký úspěch. Ale i prohrávat se musí učit, obzvlášť v dnešní době.

Kroužkům děkujeme za  jejich skvělou práci s dětmi, bez které by malé školy jako je ta naše vesnická v Praze ve Štěrboholech, měly jen velmi omezenou možnost kroužků a to hlavně těch sportovních.

Mějte se fajn, ať se vám daří v pracovním i osobním životě, baví vás sport a práce s dětmi.

Na shledanou a moc nás těšilo!!!!

Lucie, Adam a Matěj  Bednářovi

Do kopie dávám paní ředitelku Marušku Růžičkovou, aby věděla, že vy si pochvalu jednoznačně zasloužíte!!!

Pochvala ZŠ Slovenská - Vědecké pokusy

Vojta Skála

Dobrý den,

chtěl jsem velmi poděkovat za perfektní organizaci kroužku a zejména za drobné nadstandardní věci, jako bylo přání k narozeninám, závěrečný diplom s fotkou a dárkem. Jsou to možná drobnosti, ale potěšily nás a naplnily ono příslovečné devil is in the detail :-)

Díky a mějte se pěkně!

Filip Hrubý, táta Adinky

Poděkování

Dobrý večer, je mi velice líto, že (pravděpodobně - jak jsem alespoň vyrozuměla z emailu) paní lektorka Dana Hanušová (Krejčová) už nebude příštím rokem vést kroužek Švadlenky v ZŠ Vodičkova. Dcera byla nadšená, do kroužku přímo "zamilovaná", za celý rok se naučila spoustu věcí (šít, háčkovat, cvičit jemnou motoriku při práci s bavlnkami apod.), za celý rok vyrobila na kroužku Švadlenky spoustu krásných věcí ... Velice děkuji paní lektorce za trpělivou práci s holčičkami, za kus práce, který má s nimi za sebou. Paní lektorka byla na holčičky velmi milá. Velice děkujeme .... J. Mandousová.

MŠ Lipence

Vážená paní Tomsová,

včera jsem odcházela z lekcí a měla jsem dobrý pocit, že jsme se něco nového naučili a děti krásně reagovaly na nová slovíčka. Dnes mi přišel e-mail od jedné maminky, se kterým se chci podělit. 

"Zdravím Vás Huyen, Vašík se vrací z angličtiny nadšen, má Vás moc rád a já bych Vám chtěla touto cestou poděkovat za hezký a hravý přístup k dětem. Naučí se s cizím jazykem pracovat, bez stresu a v klidu. Přeji Vám hezký den. A. Havlová"

Myslím si, že dík lektorů patří právě Vám všem v Kroužkách. Na Vás, na které se můžeme obrátit, kteří nás motivují a učí novým věcem. Díky téhle příležitosti se můžeme realizovat a hlavně dělat to, co nás baví.

Krásný zbytek dne, Huyen

 

Poděkování a žádost o pokračování kroužku

Poděkování

Dobrý den,

moc děkujeme za milé přání k narozeninám naší dcerky a Vám děkujeme za vaši celoroční práci. Amálka chodí na kroužek tanečků při MŠ Nechanského, je velmi spokojená a na kroužek se vždy těší. Celá rodina byla naprosto nadšená z vánočního vystoupení na Staroměstském náměstí a už teď se těšíme na taneční soutěž.

Moc dík Vám i naší paní lektorce.

Hezký den

A. Zemanová

Poděkování

Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou moc poděkovat, že jste umožnili mé dceři docházet na Váš kroužek výtvarky, který si velmi oblíbila a který jste jí uhradili. Moc si toho vážíme.

 

Ještě jednou děkuji a přeji hezký den,

 

Petr Janda

Pochvala lektorce Denise Knížkové

Dobrý den,
ráda bych Vám aspoň touto cestou poděkovala za Váš přístup a nasazení při vedení kroužku flétny v lipenecké školce. Tobík byl z kroužku absolutně nadšen a byl pro něho světlým bodem týdne, na který se vždy těšil. I když to tak asi nevypadá, tak téměř denně hrál, pokud mu jeho starší bratr flétnu neschoval :-)

Tobík bohužel nemá po kom zdědit hudební sluch, ale rád by v hraní na flétnu pokračoval. Povedete prosím kroužek v lipenecké školce i příští rok? Bylo by prosím možné, aby chodil i Tobík, i když už bude školák? Moc mě prosil, abych se Vás na to zeptala :-)

Moc děkuji.

S přáním krásného dne

Jitka Kadlecová  

Dobrý den Vám přeji,

chci vyjádřit naprostou spokojenost s paní učitelkou Barou Brejlovou, je velice míla , ochotná a má s dětmi vydrž. Jsem s dcerkou Nune Baghdasarjanou z MŠ Beranových velice spokojená a mrzí mě že příští rok ve školce nebudeme že přecházíme do jiné. Ale má spokojnost byla a je maximální.. Pochvala slečně Báře. Velké děkuji za vyřízení.

Přeji hezký den a nadcházející prázdniny. S pozdravem Malinovská

Dobrý den,

dodatečně bych po skončení kurzu chtěla pochválit lektorku Kristýnu Krajňákovou, která učila flétnu v Praze v MŠ Satalice. Příjemná, dětmi oblíbená a trpělivá! Což u předškoláků občas stojí trochu námahy :-) Děkuji a přeji i nadále dobré lektory a spokojené rodiče. K. Čermáková (Schäferová).

Poděkování lektorce Báře Paříkové

Krásný den,

touto cestou bych Vám moc ráda poděkovala za vedení florbalového kroužku na který chodil syn Matyáš Čapek,který se na každou hodinu s Vámi moc těšil a chodil vždy domů s nadšením co se nového naučil ....děkujeme a krásné a pohodové prázdniny a v září nashledanou...Michaela Čapková

Dobrý den Báro,

chtěla bych vám moc poděkovat za vaší práci a péči, kterou dětem věnujete, moc si toho vážím. Radim se těší, že zase příští rok bude chodit na Florbal a to je u něj opravdu skoro zázrak. On je spíš tak trochu individualista, ale já myslím, že kolektivní sport je pro život potřeba. Chtěla jsem se ještě zeptat, jestli povedete tuhle skupinku i v příštím roce? Samozřejmě bychom z toho měli radost :-)

 Přeji vám krásné prázdniny a hezký den Jana Svobodová

Dobrý den do Kroužků,

navazuji na náš telefonát a nejen ústně, ale i písemně jsem vám chtěla poděkovat za velice šikovnou lektorku Marušku Poláčkovou. Nejenom, že naučila moji dceru Emičku základům hry na flétnu, ale hlavně v ní probudila chuť chtít se stále něco dalšího naučit. Ranní cesta autem do školky u nás poslední půlrok vypadala tak, že manželovi celou cestu hrála. Museli jsme koupit druhou flétnu a po večerech se Emička proměnila v učitelku a tatínka učila hrát :-) Ještě jednou díky a přeji vám všem krásné prázdniny. Zdravím srdečně Jana Rezková

Vážená paní ředitelko,

naše dcera Helenka Hříbková navštěvovala v tomto školním roce kroužek "Bojové sporty a sebeobrana" na základní škole Glowackého v Praze 8, který vedl lektor Jakub Zvelebil. Na závěr jsme navštívili i společnou ukázkovou hodinu. Rádi bychom ocenili odborný, pedagogický i lidský přístup pana Zvelebila vůči dětem. Konkrétně pro naši Helenku byl kroužek přínosem jak po stránce rozvoje fyzických dovedností, tak v oblasti rozvoje zdravého sebevědomí. Děkujeme.

S pozdravem Pavel a Iva Hříbkovi

Dobrý den, pane Wagenknechte,

ráda bych Vám za sebe i za Radimka Novotného (ZŠ Zdiby) poděkovala za skvělé lekce florbalu!! Vím, že musí být dost náročné naučit naše „mrňousky“ hře a základním pravidlům florbalu, zvlášť když drží florbalovou hokejku poprvé v ruce… ale Vy jste dokázal i to, že to děti baví a na Vaše lekce se těší!! Jsem ráda, že Kroužky existují a mají tak dobré lektory. Takže ještě jednou děkuji za Vaši perfektní práci a Vám i Kroužkům přeji krásné léto a mnoho pracovních i osobních úspěchů!

 S pozdravem Lenka Novotná

Dobrý den,

touto cestou bych Vám i celému týmu ráda poděkovala za sebe i mého syna Jana Bláhu ze 4.třídy , který navštěvoval kroužek florbalu ve školním roce 2015/2016 ZŠ Praha Lipence, za skvělý rok. Syna florbal velice baví a chtěl by se mu věnovat i nadále, bohužel jen jako kroužek ve škole. Od tří let hraje fotbal a ten se stal jeho zatím největší prioritou. Ještě jednou moc děkuji za hezký přístup k dětem a budeme se těšit na další školní rok 2016/2017  a vaší nabídku kroužků.

Přeji Vám a celému KROUŽKU krásné prázdniny a mnoho úspěchů. Přeji hezký den. S pozdravem Dana Bláhová

Dobrý den,

ráda bych pochválila pana trenéra Jakuba Zvelebila - kroužek sebeobrana a bojové sporty (ZŠ Glowackého Praha 8), s dětmi to umí, věnuje se jim a syn se vždy na kroužek těšil. V novém školním roce určitě budeme pokračovat. Připojuji pár fotek ze závěrečné lekce. Přeji celému teamu Kroužků hodně úspěchů a pěkné prázdniny a dovolené.

S pozdravem, Zuzana Hercíková

Dobrý den, Štěpáne,

moc děkujeme za píli a trpělivost. Syn Matyáš si florbal díky Vám moc oblíbil a už se těší na příští rok.

Pokud by byla příležitost během léta si někde zahrát, byli bychom moc rádi. Budete vést kroužek i příští šk. rok?

Hodně štěstí a pohodové léto. Pecháčkovi

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat lektorce Katce Němcové, která vedla kurzy angličtiny mého syna Adama Wollnera v MŠ Slivenec - Praha 5. Hodiny byly skvěle vedené, syna angličtina díky tomu velice zaujala a na hodiny se moc tešil. Naučil se spoustu užitečných slovíček a již teď se těší na další hodiny. S pozdravem Jana Wollnerová

Vážení,

rád bych touto cestou velice poděkoval vám i panu instruktorovi, Jakubovi Zvelebilovi, za kurzy bojových sportů a sebeobrany, které vedl tento rok v ZŠ Glowackého. Náš syn si kurzy i instruktora velice oblíbil a i já mám pocit, že mu velmi pomohli (kurzy i Jakub) v osobním rozvoji.

Pokud bude možnost, rádi budeme v podobném kurzu s Jakubem pokračovat i od září. V každém případě však chci alespoň touto cestou moc poděkovat.

Hezký den Tomáš Nielsen 

Dobrý den,

chtěla bych tímto poděkovat paní učitelce Kátě Němcové - kroužku Angličtina pro nejmenší ve Slivenci kam chodil můj syn.

Paní učitela byla mezi dětmi moc oblíbená, a co mě překvapilo, děti se toho na angličtině naučily hrozně moc :-) Popravdě řečeno jsem s tím ani nepočítala.Velký dík patří Kátě za její trpělivost, opravdu to s dětmi umí a děti to moc baví /byla jsem se také podívat na jedné hodině/.

Píši Vám také proto, že vím, jak je důležitá zpětná reakce rodičů o tom jak kroužek probíhá. Aby Vaše KROUŽKY byly i nadále tak kvalitní jako jsou a rodiče byli spokojení. Pro příklad že tomu tak vždy není :-) ....letos jsem své druhé dítě /1.třída základní školy/ odhlásila v druhém pololetí z kroužku angličtiny pořádaný jazykovou školou, protože se tam nic neučily a jazykovka s tím nebyla schopná nebo ochotná nic dělat.

 

Ještě jednou tedy děkuji Kátě za kvalitní výuku i takto malých prťat, je vidět že jim to prospělo....

A budeme moc rádi, když bude kroužek s paní učitelkou pokračovat i příští rok!!!!

 

Krásné prázdniny

Jana Záhoříková

Dobrý den,

chtěla bych vám touto cestou poděkovat za dosavadní spolupráci, školní rok se již pomalu blíží ke konci a spolupráce s Kroužky je každoročně na velkou 1. Za všechny ,,kroužkové" žáčky z Filosofské a Jitřní z Prahy 4 děkuji a těším se na spolupráci v roce 2016/2017.
PaedDr. Václava Mašková,
ředitelka školy

Vážená paní Huclová Kratochvílová,

se všemi kroužky, které u nás byly v letošním roce otevřeny jsme velice spokojeni. Veliké díky patří hlavně lektorům, kteří tyto kroužky vedou. Všichni do jednoho jsou opravdu úžasní :-). Budeme proto velice rádi, pokud stejné kroužky (pokud možno ve stejných časech a se stejnými lektory) budeme moci otevřít i v příštím školním roce.

S pozdravem

Eva Kollmanová
ZŠ Štěrboholy

 

Dobrý den,

moc děkuji za milé přání k narozeninám Karolínky. Také Vám děkuji za váš přístup a motivaci v kroužku Vaření.Kája je nadšená a těší se na každou lekci. Je to ještě malý prďola ☺ ,ale už teď ji kroužek inspiruje a motivuje při vaření apod. doma. Moc děkuji.

Přeji příjemný den a pohodový víkend. 

S přátelským pozdravem, Veronika Jašková 

Vážená paní ředitelko,

jsem příjemně překvapen profesionalitou s níž je Vaše agentura řízena a zároveň přátelskou atmosférou, která v týmu vládne. Zdá se, že to děláte opravdu dobře.
Tedy Vám držím palce, ať se vše daří i do budoucna a ať má co nejvíce dětiček hezká odpoledne v kroužcích. Také Vám osobně přeji úspěšný školní rok.

S pozdravem

Mgr. Tomáš Ledvinka
ředitel
Malostranské gymnázium
Malostranská základní škola

Dobrý den,

paní Růžičková, nemohu jinak než chválit a chválit …. náplň kroužku, rozmanitost aktivit a skvělá paní učitelka Kantorová – syn sportovní kroužek opravdu zbožňuje. Byli bychom rádi, kdyby ve stejném duchu kroužek pokračoval i příští školní rok.

Děkujeme , hezké prázdniny – Jareček K., ZŠ Komenského Frýdlant nad Ostravicí, sportovní kroužek

Dobrý den, paní Růžičková,

mockrát děkujeme za kurzy korálků, které jste organizovala mj. i na základní škole v Dolních Chabrech. Dcera Eliška se na „korálkové středy“ vždycky moc těšila a nadšeně doma líčila, co všechno se naučila a vyrobila. Už se těší na další kurzy od září. Děkujeme! Krejčovi.

Dobrý den,

ráda bych vám poděkovala za Vaše kroužky pro děti. Jsme rádi, že vás máme:-)

Děkuji za vedení kroužku, který vedl Jakub Apeltauer v Měcholupech ta jeho kamarádský a profi přístup k dětem pod jeho vedením.

Přejeme vám krásné léto a těšíme se na vás v novém školním roce :-) Polanecká – Doležalová

Celému kolektivu KROUŽKŮ,

a zejména našim vyučujícím Kristýně Jandové a Miroslavu Poklopovi bychom chtěli moc poděkovat za to, jak se věnujete dětem. Náš syn Josef Marek začal v tomto školním roce chodit do první třídy na ZŠ Glowackého, kde nabízíte dětem zájmové činnosti. Jako rodiče ceníme, že aktivity probíhají v areálu školy a není nutné dítě vyzvedávat a odvádět. Pro ty, kteří chodí do zaměstnání, nebo jako já pečují o malé dítě, které odpoledne spí, to je většinou problém, který jste nám pomohli zvládnout.

Nejdůležitější však je, že Pepíno byl spokojený a na sebeobranu a vědecké pokusy se těšil po celou dobu .Když doma vyprávěl, co dělali, bylo na něm znát, že je nadšený. Velice mile mě překvapilo, že o činnosti z kroužků nás vyučující informovali e-mailem. Mrzí mě jen, že se mi nepodařilo využít nabídky pana Poklopa a jít se podívat na lekci, protože tou dobou naše mladší dítě spí.

Kromě Vašich kroužků chodil Pepíno ještě na šachy, kde lekce dochodil, ale s přemlouváním z naší strany.

V příštím školním roce bohužel nabídku KROUŽKŮ nemůžeme využít, protože budeme dlouhodobě pobývat v zahraničí. Až se vrátíme, určitě se na Vás obrátíme.

Přejeme Vám hodně spokojených žáků i jejich rodičů.

Jana P.

matka

Dobrý den,

 na konci roku bych vám také chtěla poděkovat za přístup, se kterým k našim dětem přistupujete. Moc se mi líbí, jak trenérka Terka dokázala děti v rámci tréninku zaujmout, syn se do kroužku florbalu přihlásil sám. Šel se podívat na jednu hodinu a láska k florbalu byla na světě. Pak už mi přinesl jen přihlášku se slovy „joo mami, přihlásil jsem se na florbal, tak mi to prosím zaplať a jestli na to nemáš, tak já ti půjčím z kasičky. Chodit tam chci a basta“; a bylo vyřízeno. Dnes jsem ráda, že se rozhodl sám, a že mohl s vámi zažít spoustu zábavy i napětí v turnajích, které byly velkým zážitkem i pro celou rodinu. To se mi opravdu moc líbilo, dát do té každodenní hry v malé tělocvičně ten větší rozměr.

Díky za vše. Syn od příštího roku bude pravděpodobně docházet přímo do sportovního klubu florbalistů víckrát než jednou týdně, takže s vámi již možná pokračovat nebudeme, ale mladší syn jde do 1.třídy, tak převezme štafetový kolík a jistě si nějaký kroužek také vybere.

Děkujeme za vše. S přáním mnoha dalších úspěchů a poklidného léta Lenka S.

Dobrý den

moc Vám děkujeme. Děti navštěvují kroužek sebeobrany ve škole na Lobkovicově nám. a jsou nadšené. Je to jejich nejoblíbenější kroužek. Je vidět ze zpráv od dětí a mailů, které dostávám od lektorky Jany po každé lekci, že kroužek je na mnohem vyšší úrovni než kroužky pořádané školou. Děti to opravdu moc baví a na každou hodinu se velmi těší. Doufáme, že tento kroužek (ale i další Vámi pořádané) bude na naší škole znovu otevřen i v příštím školním roce. Ještě jednou děkuji a přeji krásné léto! Šárka V.

Vážená paní ředitelko

chtěla jsem Vám poděkovat za pořádání Vašich kroužků, synové -první a druhá třída ZŠ-navštěvovali kroužek bojové sporty a sebeobrana v ZŠ Dolní Počernice, který vedl Mirek Poklop a moc si to chválili. Vašemu lektorovi se skutečně povedlo vzbudit jejich zájem o tento sport a na každou hodinu se těšili plus doma trénovali, co se naučili. Vzbudit trvalejší zájem u takto malých dětí svědčí o kvalitě a dobrém přístupu lektora. Byli bychom moc rádi, kdyby i příští rok mohl vést kroužek Bojové sporty v ZŠ Dolní Počernice pan Mirek Poklop:)

Přeji hezké prázdniny, M. Urbanová

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektní práci trenérovi Pavlu Mrázkovi. Synovi se na kroužku moc líbilo a už se těší na příští rok. Když jsem se ptala, kterého trenéra by příští rok na florbal chtěl, zněla odpověď jednoznačně : „Pavel Mrázek, Pavel Mrázek, ten je mami nejlepší !!!“ Takže ještě jednou díky! Kateřina

Dobrý den,

 ráda bych Vám velmi poděkovala za práci, kterou pro děti vykonáváte. Naše dcera navštěvuje MŠ Hvězdička a zde váš kroužek Aerobic. Je to její první kroužek a je z něho velice nadšená, těší se na něho a nám i prarodičům ukazuje s radostí, co na kroužku „tančili“. Slečna lektorka je velice příjemná, holčičky umí zaujmout, vhodně střídat tanečky s herními prvky – přesvědčili jsme se i na ukázkové hodině. Dcera se s radostí účastní na akcí, které pořádáte mimo kroužek, jako je Kroužkovaná podívaná nebo soutěž a i pro nás dospěláky je to jen a jen potěšující.
V kroužku budeme velmi rádi pokračovat i v dalším školním roce a přidáme ještě nějaký další z vaší pestré nabídky. Ještě jednou velký dík Vám i slečně lektorce Denise Repkové.

Přeji hezký den, Erika W.

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou velice poděkovat lektorovi Vítkovi Sladkému za perfektní vedení kroužku Bojových sportů a sebeobrany v základní škole Gutova, Praha 10. Lektor to s kluky opravdu umí, hltají každé jeho slovo, z kroužku chodí syn naprosto nadšený. Navíc na otevřené hodině jsem byla opravdu velice překvapená, co všechno se kluci za ten půl rok stihli naučit! I v zápalu největšího boje se k sobě navzájem chovají fér, dodržují pravidla souboje – prostě přesně to, co bych od kroužku sebeobrany čekala. Syn i já doufáme, že příští rok povede kroužek v naší škole opět Vítek Sladký. Díky Kateřina Z.

Dobrý den,

celému kolektivu přejeme krásné prázdniny a díky za florbal ve škole v Praze 10 – Štěrboholech. Naše dvojčata ho zbožňují a určitě se přihlásíme i příští rok. Díky také trenérovi Matěji Žampovi, děti trénink moc baví – a taky se ve florbalu neskutečně zlepšují!

Bednářovi

Dobrý den paní Růžičková,

chtěla bych napsat jen krátkou zpětnou vazbu – má dcera (Nellinka F.) je na kroužcích moc spokojená, je to samozřejmě vždy o volbě správného kroužku (aby se jednalo o činnost, která dítě baví a sedne mu), ale určitě je to velmi mnoho o lektorech a ti Vaši jsou opravdu úžasní.Takže jsem Vám vlastně chtěla jen napsat, že ty kroužky dobře vedete :-),

Moc děkuji, přeji krásné prázdniny a moc zdravím

Ing. Marie G.

Dobrý den,

děkuji, kroužek byl krásný. Syn je teprve v první třídě a tak jsem ocenila Váš pravidelný mail i krásný pracovní sešit, podle kterého jsme se mohli doma zpět k pokusím vrátit a případně něco si dovysvětlit. Protože kroužek syna bavil, těší se i na tábor.

Uvítala bych, pokud by bylo možné děti, které již chodily, přihlásit na kroužky od září předem a zajistit jim tak místo.

Přeji Vám krásné léto,

s pozdravem Dagmar K.

Milá slečno Vanišová,

chtěla bych Vám za sebe i Ondřeje moc poděkovat za vedení kroužku Věděcké pokusy (MŠ Hasova – Angelka). Byl to Ondrův velmi oblíbený kroužek a to nejen díky zajímavému obsahu, ale také Vaší osobě :) Přejeme Vám krásné léto
 Karolina D.

Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila velké poděkování vaší lektorce flétny ze základní školy Nad Vodovodem Alici Mošové.Dcera k paní lektorce nastoupila až v druhém pololetí,ale díky paní lektorce vše dohnala a ještě se naučila i jiné písničky.Přístup paní lektorky Alice je velmi přátelský k dětem,s námi rodiči má bezvadnou komunikaci.Dětmi je velmi oblíbená.Pokud by to bylo možné,rádi bychom měli Alici i příštím školním roce.

S přátelským pozdravem H.S.

Vážený pane Poklope,

možná se budu v některých věcech opakovat z minulého roku, ale chtěl bych vám poděkovat za naprosto úžasnou práci s dětmi. Vidím to na mém synovi, který se mnou doma probírá některé sebeobranné techniky, ptá se proč a jak, je zvídavý a to je na tom to úžasné. Dnes jste nám to celkem výstižně vysvětlil, co chcete dětem předat, co je chcete naučit. Řekl jste, že cílem je, aby se děti dokázaly účinně bránit útoku ale hlavně, aby dokázaly vůbec včas reagovat na akci agresora a opačně, aby také znaly hranici nebo míru agrese své obrany, svého protivýpadu. Můj syn nechodí na vaše hodiny se bezhlavě mlátit, on nad tím přemýšlí. A to je moc dobře.

Skláním se před vaší prací a přál bych si, aby jste v tom pokračoval dále. Ostatně vím, že většina dětí si vás moc oblíbila a nedají na vás dopustit, což samo o sobě je velkým vyznamenáním.
 Přeji vám hezké a klidné prázdniny

S pozdravem J.K. – tatínek ze ZŠ Jakutská

Dobrý den paní Čížková,

chtěl bych vám tímto poděkovat za vedení kroužku Vědecké pokusy. Myslím, že mého syna kroužek nadchnul, už jen proto, že některé hned aplikoval doma :) a musel jsem pít zelenou vodu :) a poslouchal jsem syna, jak budete připravovat něco jako výbuch sopky apod. Ostatně na úterý měl jako první učivo v tašce vždy sešit na vědecké pokusy a pak teprve všechno ostatní :) Občas jsem si vzpomněl na scénku z hodiny chemie z filmu „Cesta do hlubin študákovy duše“, kdy profesor chemie zakončí pokus výroby vodíku detonací :) Jsem rád, že žádná vaše hodina neskončila detonací, naopak vnímám, jak se syn o spoustu věcí a souvislostí zajímá při vědeckém bádání na vašem kroužku. To je moc dobře.
Ještě jednou děkuji, s přáním pěkných a klidných prázdnin.

J.K. – tatínek ze ZŠ Jakutská

Copyright © Kroužky
Všechna práva vyhrazena.